Şimdi Ara

Soru - Cevap (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
2
Favori
16.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana res mods doyası lazım orjinal olan yanlışlıkla sildim oyun açılmıyor..
  • TZB klanına oyuncular alınmaktadır...klan savaşlarına katılacak kapasitede olanlar bana PM atabilirler...herkese iyi oyunlar...
  • Yeni baslayacagim agir tanklari severim hangi ulkeye agirlik vermeliyim.oneri tankiniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hızlı oynamayı seviyosan fransız..zırhlı olsun diyosan alman yada rus..şekilli olsun diyosan amerikan
  • quote:

Orijinalden alıntı: BESİKTASK06

Yeni baslayacagim agir tanklari severim hangi ulkeye agirlik vermeliyim.oneri tankiniz nedir?

İlk olarak Rus tanklarından başla. Oynaması daha kolay araçlardır.
  • Rus tanklarını tahmin etmiştim zaten teşekkürler :)

İmzadaki sistemle hangi grafik ayarlarında kaç fps ile oynarım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rxen -- 21 Mart 2014; 7:26:51 >
  • Oyunun optimizasyon sorunları var o yüzden pek emin değilim ama en yüksek ayarlarda oynayabilirsin diye düşünüyorum.
  • Rus ağacından hangi tankları açmamı tavsiye edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rxen -- 23 Mart 2014; 10:05:28 >
  • mürettebatların eğitimi %100 olduğunda hepsine perk vermek yerine sadece 1'sine perk vermek onun daha hızlı yeteneği elde etmesini sağlar mı? yoksa aynı anda %100 olan tüm mürettebata perk vermeli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey11

mürettebatların eğitimi %100 olduğunda hepsine perk vermek yerine sadece 1'sine perk vermek onun daha hızlı yeteneği elde etmesini sağlar mı? yoksa aynı anda %100 olan tüm mürettebata perk vermeli mi?

daha hızlı olmaz hepsine ver bişi değişmez
  • Merhaba @ceycey11,

Sadece tek perk seçmek bunun hızlı gelişmesini sağlamayacaktır. Dolayısıyla diğer perklerinde gelişimini durdurmak pek mantıklı bir seçim değil

İyi oyunlar!
    Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz
  • teşekkürler
  • Merhaba @ceycey11,

Başka bir sorun olursa lütfen "haberdar et" bölümünden beni rahatsız etmeye çekinme, oyunda görüşmek üzere

İyi oyunlar!
    Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz
  • Mrb oyunu suan xbox 360 da oynuyorum xbox one için çıkacak mı ayrıca yine xbox da sadece alman ingiliz ve Amerikan var diğer milletlerin tankı ne zaman gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

Mrb oyunu suan xbox 360 da oynuyorum xbox one için çıkacak mı ayrıca yine xbox da sadece alman ingiliz ve Amerikan var diğer milletlerin tankı ne zaman gelecek

Bende xboxta oynuyorum suan icin one a gelmiycek ilerde ne olur bilinmez. Rus ve fransiz tanklari yakinda gelecek biliyorsun birkac gun once en son 3 adet yeni harita vede 7 ingiliz tanki oyuna eklendi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb arkadasar bazi eski konular goruyorum murettebat skilleri gelistirilebiliyor farkli yetenekler atanabiliyormus..bende boyle bir menu yok acaba crew skill barinin tamamen dolumu olmasi lazim bunun icin ondan sonrami ilgili menu aciliyor??

Eger oyleyse bu bar cok yavas doluyor bende??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu aldığımız donanımları nasıl takacağız tanklara
  • kendimce kullanıcısına yanıt
    One hakkında bir bilgim yok ama pc de olan bütün ülkeler 360 a gelecektir.
  • Mürettebata skill verebilmek için mürettebatın %100 olması gerekiyor sonra küçük altın sarısı bir + ile skill verebiliyorsun. En azından pc de böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzbk

şu aldığımız donanımları nasıl takacağız tanklara

garajda servis, dış gorunuşun un altında 3 tane kutu var, mermilerin solunda oralara tıklayarak donanımları takabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.