Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (1218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12161217121812191220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Portekizden yerel hat aldım ama internete bağlanmıyor neden olabilir? Telefon şirketi bizden değil dedi. Telefonu Türkiye'den almıştım acaba kilitli mi? Ama telefon çekiyor internet yok. Başkası bana bu numarayı arayarak ulaşabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle herkese selamlar, 2 yıldır z3c kullanıcısıyım, telefonumun anakartı arıza verdi. Tamirinin mümkün olmadığını söylediler. Elinde ekranı kasası vs kırık anakartı sağlam olan var mıdır? Veya anakartı alabileceğim yer tavsiyeleriniz. Şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar cihazın ekranını çatladı Ankara'da nerede ve kaça yaptırabilirim, bir süredir öylece duruyor, yaptırıp satmayı düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nereden23 -- 7 Temmuz 2017; 15:22:16 >
  • Arkadaşlar telefonda gps konum sorunu yaşayan var mı? sürüş modunda hep sapıtıyor telefon

• zizazu Z kullanıcısına yanıt
    Kapak contası ve ahizeden gelen ses azlığından dolayı servise yolladım. Bakalım sonuç ne olacak
  • Üç ay once kasa acilmasi ile serviste yapilan tel tekrar acilmaya basladi gonderdim ama servis sorun yok diye yapmamis yine gonderdim sonuc olumsuz teleservis yapmiyacak anlasilan simdi ben nasil bi yol izlemem gerekiyor arkadaslar boyle bi durum yasayan oldu mu acaba

• Telefonun şarjı %20'de bırakıp uyumuştum. Sabah şarj bitip kapanmış. Şarja taktığımda sadece ışığı yanıyor. 1.saat oldu açılmadı telefon. Yazılımsal mı yoksa başka bir sorun mu? Stock rom kullanıyorum. Son Sony telefonum olacak, Xperia SP bile bundan çok daha dayanıklı ve hatasızdı.
  • Ahizeden az ses gelmesi sebebiyle garantiye yolladığım telefon, ekran kalkması sorunundan dolayı benden 462 TL istedi. Benim ekranla ilgili bir sıkıntım yok ki zaten bu modeller için kronik bir sorun bu. Bu parayı talep etmesi ne kadar doğru nerelere şikayet edebilirim ? Ekran kalkmasını sorun olarak görmediğim için yazmayı unutmuşum bile zaten.

Benden cevap bekliyorlar yapalımmı yapmayalımmı şeklinde. Ne yapmalıyım bu durumda ?
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Bende de ekranın sağ üst köşeden kalkma vardı, telefoncu 8000 adlı yapıştırıcı ile ücretsiz yaptı. Yetkili servisler resmen soyguncu olmuş. O kadar moralim bozuldu ki artık konsol dahil bir daha Sony'i eve sokmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misafir_Terliği -- 12 Temmuz 2017; 12:29:7 >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Ekran kalkması en başta sorun çıkarmasa da bir zaman sonra yakınlık sensöründe ve dokunmatikte sorunlara yol açıyor. O yüzden
    servisten telefonu isteyip başka bir servise ekran kalkması şikayetiyle gönderin bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar.

benim kameranın focus u gitti. sadece micro da gibi çekebiliyor. onun dışında hep bulanık.
    birden bire oldu. sizce nedendir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^vedo^^

Üç ay once kasa acilmasi ile serviste yapilan tel tekrar acilmaya basladi gonderdim ama servis sorun yok diye yapmamis yine gonderdim sonuc olumsuz teleservis yapmiyacak anlasilan simdi ben nasil bi yol izlemem gerekiyor arkadaslar boyle bi durum yasayan oldu mu acaba

getir bize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acheron34 -- 10 Temmuz 2017; 15:30:20 >
  • 2 hafta once carsamba gunu eskisehirden verdim ankara kvkya gidecekmis 1 hafta isleme alinmasi surdu bi baktim garanti suresi disinda diyor 461 lira istiyor aradim eskisehir subesini fatura orjinalinizi istiyorlar dedi onlarin sistemde 2 ay once bitmis. 1 haftadir da faturanin gitmesini bekliyorum bi de ekran sorunum falan yoktu benim batarya vsden gonderdim simdi kullanici hatasi diyip o parayi isterlerse bu aldigim son sony cihaz olacak kafayi yiyecem

• Arkadaşlar Wifi ve Bluetooth ara ara kapanıp açılıyordu. Bugün birden kesildi. Artık hiç açılmıyor. Pc Compantion ile Onarım yaptım, Hard reset denedim, fabrika ayarlarına sıfırladım nafile. Garanti de bitti. Bi arkadaş ta z3 var kendi telefonu nu birkaçkez tamir etti. Flexi var içinde o gitmiş olabilir diyor. Fikri olan varmı yoksa vereyim arkadaşa deneme yanılma usulü uğraşsın mı?

• Uzun zamandır açılmayan telefonum bugün pc'ye bağladığım da şarj olmaya başladı. Ben donanımsal bir arıza sandım ama yazılımsal bir sorun sanırım. Valide'nin LG G2 telefonundan sonra 2 tane Sony Xperia eskittim fakat G2 hala ilk alındığı gibi formunu koruyor. Umarım LG kompakt ve güçlü bir telefon yaparda bizde yararlanırız.
  • Geri alıp Teleservice'e verseydiniz keşke. Bana da Teleservice sorun çıkarmıştı alıp KVK'ya götürdüm direkt.

• Ben hayatimda Eskisehir Gorgun Elektronik kadar serefsiz haysiyetsiz igrenc bi servis gormedim (Ankara KVK ile anlasmali) suan ana baci sovmemek icin kendimi zor tutuyorum verecek varsa da sakin vermesin su servise. Hemen olayi anlatayim; Ben telefonu 2 Temmuz 2015te aldim orda actik baktik bozuk degistirelim dediler 5 Temmuz'da yeni cihaz geldi gelip alabilirsiniz dediler 28 Haziran Carsamba gunu telefonu verdim garantiye tam 1 hafta kaydi bile acilmadi aradim Eskisehir'i kadin gayet gevsek sekilde " 10 os gonono kodor soroboor zootoon" gibi bi cevapla gecistirdi beni hemen ardindan isleme alindi bi baktim garanti suresi disinda yazip batarya ve kamera problemi icin 461 TL fiyat cikarmislar Eskisehir'i bi daha aradim "onlara gore garantiniz 2 ay once bitmis faturanizin orjinalini istiyolar" dedi hadi o da tamam verdim faturayi 1hafta boyunca da musteriden fatura bekleniyor yazdi bugun yine aradim ne ayaksiniz diye dedi ki "ben faxladim heralde ankaradaki arkadas izinde bi daha yapiyim simdi" 5dk sonra aradi dedi ki "garantiye 30unda vermissiniz" elimde kapi gibi 28 yazan kvk kagidi var dedim "kargo suresi dahil degil carsamba vermissiniz sonra da hafta sonu girmis telefonunuz ayin 3unde ulasmis o yuzden garanti disi" dedi yapmadan geri getirin dedim mecbur. Sen 2 hafta bekle sonra garanti disi desinler oh ne guzel. Simdi elimde fatura da yok kvk kagidini da telefonu almak icin kullanicam ne yapmami onerirsiniz simdi telefonu almadan faturayi istesem verirler mi fatura ve kvk kagidiyla Hakem Heyetine gideyim diyorum. Allah askina bi fikir verin :(

• kvk nin sitesinden cihaz takibi yapabilen var mı araya basıyorum ama hirbirşey olmuyor müşteri temsilcisi zaten bağlanmıyo cihaz servise girdi mi onu bile anlayamadım daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frht5382 -- 13 Temmuz 2017; 11:26:56 >
  • Bugünde wifi ile bluetooth çalışmıyor. Şaka gibi telefon. Sanırım bu donanımsal. Telefon kadar para isterler.
  • Telefonu ekran kalkmasından dolayı Ankara teleservice verdim. Bakalım nasıl bir gelişme olacak. Açıkçası z3 compact'ımı çok seviyorum, değiştirmeden tamir etseler veya sıfır z3c verseler çok iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 12161217121812191220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.