Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 Tablet'i kullandık 'Daha ince, daha hafif, daha güçlü' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahimisiniz ? Komik gercekten çok komik. Sony düşmanı olursunuz da tasarıma hiç bir şey diyemezsiniz. Çöp yazıp da bu kadar komik olmak başarı

• sizin mantığınızla ozaman ipad de büyük iphone oluyo.biraz mantıklı olun

• Şu çerçeve muhabbetlerine bir son vermesi dileğiyle...

Sony Xperia Z2 Tablet'i kullandık 'Daha ince, daha hafif, daha güçlü'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jem-Jem -- 26 Şubat 2014; 12:43:48 >
  • @duyguçiçek
    Senle başlamak lazım hayata, çiçek gibi, neyse gece gece iyiydi yazdığın şu yazı:

2:Telefonlarına doğru düzgün destek veremeyen Sony tabletine mi verecek? (bkz:Sony Tablet S Destek kesildi ) (bkz:Ipad 2 Destek devam ediyor)

Madem tam olarak araştırmadın, madem kalkıp buradaki videoları takip etmiyorsun düzenli, bare bi önce araştır, nedir nedendir soruştur. Geçen sene sürülen modellere bak!

a)Tablet S Nvidia Tegra 3 platformuna sahip ve Nvidia sürücü desteğinde çok sıkıntı oluşturdu Tegra 3'de, destek kesti ve Sony bir şey yapamaz resmi olarak!
    b)Xperia Z 4.1 ile sunuldu, 4.2'yi aldı, Xperia Z1 sunuldu 4.3 ile ve kamerada gerçekten güzel özellikler vardı, arayüz falan da ilerlemişti, pek çok özellik Xperia Z'ye de 4.3 güncellemesiyle sunuldu ve önümüzdeki 2 ay içinde yanlış hatırlamıyorsam 4.4 gelmiş olacak. Sence bu mu telefonlarını desteklemeyen firma.
    c)Xperia S'e de verilemeyen destektir senin düşündüğün. O da Qualcomm'un Snapdragon s3'e verdiği sürücü desteğini çekmesinden. Bak bakem Xperia T'ye ne olmuş, adamlar s4 plus kullandılar ve sürücü desteği sayesinde de 4.3 geldi T'ye de. Sp'ye de destek sunulacak. Z serisinin tamamı 4.4 e geçecek. Eğer mümkün olursa belki orta segmenti de 4.4 e taşıyacak. Bu şimdi desteğini esirgemek mi?

• Deminki kısmı geçersek, tablet gerçekten başarılı, daha performanslı daha ince ve aynı boyut, üstüne aynı batarya kapasitesi. Her şey ileriye taşınmış açık ve net. Note 10.1'in kalem özellikleri düşündürtüyor ama bunun da diğer yönleri kesinlikle çekiyor insanı. Sonuçta olmuş mu, evet olmuş. Bu arada %75 daha hızlı şarj olmak için Qualcomm'un quick charge özelliği falan da var, keşke direk usb 3 desteği olsaydı ama çok büyük kayıp değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Nasıl bir kafa yapınız var ben anlamıyorum gerçekten. IPad 1-2 ve 3'ün çerçevelerine bir bakın kör müsünüz?
    Hayatında hiç tableti olmayanlar 'çerçeve' ve 'çöp' diyerek kendilerini belli ediyor. Bunu aşağılamak için söylemiyorum tabiki ama tableti olan bir insan çerçevesiz tabletin kullanımının işkence olduğunu anlardı.En basit örnek Google'a tablet yazıp çıkan resimlere tabletlere bakın, Apple ve Sony mal, bir siz akıllısınız demi ? aaaaa nasıl olduda o çerçeveyi düşünemediler tüh.
    Garsonun tepsi tutması gibi mi tutucan tableti? Nasıl tutmayı düşünüyorsun herkesin el büyüklüğü aynı mı?

Aklınızın almayacağı testler yapıyorlar olm. Herkezin tableti nasıl tuttuğunu inceleyip ona göre yapıyorlar bu çerçeveyi anlıyormusun canını yediğim? Neymiş tablette o kadar Çerçeve olurmuymuşş. Beyni yok fikri var.

Benim yazacaklarımı yazmışsın, eline koluna sağlık kardeşim..

Tasarım kalite yine mükemmel, tablet düşünmüyordum ama etkiledi

• Ne müthiş büyüdü kapitalizmin çarkları.
    Yok içmeye bir şişe ayran nene gerek senin tahtırevan sözüne uygun milyonlar bir kaç aylık gelirini bunlara harcayanlar oldukça, üretmeden tüketen bizim gibi toplumlar ancak bir kaç milletin refah içinde yaşaması için uğraşıyor oluyoruz.
    Ama boşa diyorum ANLAYAMAZSINIZ!!

• Yorumları okudum, iki konu aklımda kaldı :)
    Mesut'un Amerikan Bayraklı GAP marka sweat'i - Tabletin kalın çerçevesi :) Bir de videodan Snapdragon 800 ;) SD800 için Mesut başkan bizim halkımız senin söylediğin duruma yabancı değil, hatta alışık demek doğru olur :) bknz: S3-S4-Note3-Note4 Exynos

Sıkıntı yok, raad ol :)

Gelsin de bakalım,inceleyelim bizde :)

• Mesut bey yine araya gmd eliteyi sikistirmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun Sony Xperia Z2, tabletin ise Apple Ipad Air olacak.
  • Televizyon a benziyo tasarımi :S

• elazıglıyız E kullanıcısına yanıt
    Plastik çöp kullandığın için kaliteyi anlayamazsın.
  • prof.exx

çerçeveye laf edenlere mükemmel bir cevap vermişsin helal olsun .

dediğin gibi hayatlarında hiç ipad görmemiş bu adamlar,

millet sıfıra yakın incelikte çerçeve olsun istiyor, tableti cımbızla tutmak niyetindeler anladığım kadarıyla.

• Eskiden işlemci , ram gibi şeyler tartışılırdı şimdi telefonların çerçeveleri tartışılıyor
  • telefonda anladık taşınabilirlik açısından da tablette çerçeve muhabbeti de nerden çıktı?ayrıca tablet böyle çerçevesinden tutularak kullanılabilir.bilmiyorsanız öğrenin!
    Sony Xperia Z2 Tablet'i kullandık 'Daha ince, daha hafif, daha güçlü'

tablette en önemlisi şarjın kullanım ömrü.xperia z tablet ipad'in yarısı kadar kullanım sunuyordu.aynı pil kapasitesi bu arayı nasıl kapatacak merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 26 Şubat 2014; 10:16:50 >

• 3310 kullandığın için tasarım nedir anlayamazsın.
  • Yaw neden flaş yok anlamıyorum yaw

• Süper tablet, 10.1 sevmiyorum ama yine de bunu sevdim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Nasıl bir kafa yapınız var ben anlamıyorum gerçekten. IPad 1-2 ve 3'ün çerçevelerine bir bakın kör müsünüz?
    Hayatında hiç tableti olmayanlar 'çerçeve' ve 'çöp' diyerek kendilerini belli ediyor. Bunu aşağılamak için söylemiyorum tabiki ama tableti olan bir insan çerçevesiz tabletin kullanımının işkence olduğunu anlardı.En basit örnek Google'a tablet yazıp çıkan resimlere tabletlere bakın, Apple ve Sony mal, bir siz akıllısınız demi ? aaaaa nasıl olduda o çerçeveyi düşünemediler tüh.
    Garsonun tepsi tutması gibi mi tutucan tableti? Nasıl tutmayı düşünüyorsun herkesin el büyüklüğü aynı mı?

Aklınızın almayacağı testler yapıyorlar olm. Herkezin tableti nasıl tuttuğunu inceleyip ona göre yapıyorlar bu çerçeveyi anlıyormusun canını yediğim? Neymiş tablette o kadar Çerçeve olurmuymuşş. Beyni yok fikri var.

Benim yazacaklarımı yazmışsın, eline koluna sağlık kardeşim..

Tasarım kalite yine mükemmel, tablet düşünmüyordum ama etkiledi

eyvallah kardeşim benim

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

prof.exx

çerçeveye laf edenlere mükemmel bir cevap vermişsin helal olsun .

dediğin gibi hayatlarında hiç ipad görmemiş bu adamlar,

millet sıfıra yakın incelikte çerçeve olsun istiyor, tableti cımbızla tutmak niyetindeler anladığım kadarıyla.

aynen öyle kardeşim, eyvallah
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.