Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 Tablet'i kullandık 'Daha ince, daha hafif, daha güçlü' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok teşekkür ederim. tavsiye içinde saol ama benim tel cortladı malesef facebook kuramıorum o derece yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_NM_Z

çok teşekkür ederim. tavsiye içinde saol ama benim tel cortladı malesef facebook kuramıorum o derece yani

hmm tamamdır dostum, ne demek aklında bulunsun dedim
  • Bence Android tabletlerin en iyisi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtheartless

Nokiadan ses soluk yokmu 5inç windows telefon tanıtabilir diye söylentiler vardı dört gözle onu bekliyorum. Birde şu diğer firma yetkilileri ile görüşün allahınızı severseniz türkiyenin durumunu anlatın burayada getirsin f/p cihazlarını yazık bizlere valla sömürü ülkesi olduk çıktık. Lenova acer huawei firmaları bilhassa.

Lumia icon var.

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_icon-5833.php
  • lan oğlum - vermeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnce ince ama Air ve 2014 Edition 8000 mAh batarya varken bunda 6000 mAh.

Samsung gibi 12.2" olmasa bile 11.6" FHD ekranı Fiziksel Butonu ile Vaio Tab ın Adroid versiyonunu (Google Play Edition) beklerdim. Aynı kasaya koysun S800 tamam işte.
  • ben sadece bakmak yetiniyorum tr geldimi anadoldan daha pahalı brodway fiyatına satılır

• 1:Android tablet almak intihardır.

2:Telefonlarına doğru düzgün destek veremeyen Sony tabletine mi verecek? (bkz:Sony Tablet S Destek kesildi ) (bkz:Ipad 2 Destek devam ediyor)

3: 1 maddenin sebepini söylememe gerek yok sanırım. Bizim telefonlara yazdığımız uygulamalar 8" üzeri tabletlerde çok komik sonuçlar ortaya çıkarıyor.

4:Çerçevelere sözüm yok tabletlerde biraz kalın olması gerekiyor.

Android tablet almadan önce düşünün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • prof.exx kullanıcısına yanıt
    Doğrudur diye parçaya bakmadan teşekkürü etmişim ama verdiğin parça videoda çalan parça deil yada o versiyonu ben bulamadım mümkünse link atarmısın
  • z1 in tablet versiyonu performans olarak fiyaskoydu arkadaşımda görüp kullanınca şaşırmıştım oyunlarda aşırı kasılıyordu ama açıkara en şık tablet bunda bir ios olsa ipad felan satılmaz.umarım bu versiyonda performans sorunları yoktur

• Anlatım on numara ama üstünüzdeki o tişört nedir lütfen? Reklam mı?

• quote:

Doğrudur diye parçaya bakmadan teşekkürü etmişim ama verdiğin parça videoda çalan parça deil yada o versiyonu ben bulamadım mümkünse link atarmısın

dostum parça o ama remix olanıda sen bul :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: elazıglıyız

o çerçeveler nedir ya
    ÇÖ....

Tablet görmeyen masum köylü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlika

quote:

Orijinalden alıntı: elazıglıyız

o çerçeveler nedir ya
    ÇÖ....

Tablet görmeyen masum köylü

ev arkadaşımın geçen yıl 900e aldığı samsung tablet var ve çok kullanmışlığım da vardır.
    sorun ??
    gg easy wp BB
  • sony tasarımı kadar kaliteli pazarlama ve reklam yapsa kimse önüne geçemez bu adamların.

• Android tablet alınır mı alınmaz mı sorusu bir yana bırakırsak Sony çok güzel bir cihaz yapmış. Bence Sony bu ürünlerinde cihazı alanlara PSN marketten 50$ ya da 100$'lık hediye kod verse süper olur. :)

• quote:

• X@ndeR kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Ne yazık ki android tabletler ile telefonlarin hic bir farkı yok ekran boyutu harici. Z2 telefon neyse tablet de aynısı. Tablete özek uygulamalar bile yok denecek kadar az.. kimse kusura bakmasin ama fiyatinin da 1000+ olduğunu düşünürsek bu alet alinmaz.

Hep söylüyorum tablette iPad telefonda Android.

(Aslinda win8 tabletler en mantiklisi adam gibi yapsalar fakat ne yazık ki makul fiyatlarla içerisinde dandik atom islemcisi degil de core islemci olan tabletler cikarmadilar)

• GM Elite nin adını geçirmişken bir iki kelime bişey soyleseydıniz keske

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.