Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 Tablet'i kullandık 'Daha ince, daha hafif, daha güçlü'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İspanya'nın Barselona kentinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde Sony'nin yeni nesil Xperia Z2 Tablet'ini de inceledik. Detaylar ön inceleme videomuzda.

• Az önce internetten bu tableti araştırıyordum,ilaç gibi geldi :)
    Bu arada Sony'nin ingiltere sitesine bakarsanız yeni model ürünlerin geleceğinide görebilirsiniz.Z ultranın devam versiyonu T2 Ultra,4k video çeken Handycam gibi ürünler dikkatimi çekti.

• o çerçeveler nedir ya
    ÇÖ....
  • T2 Ultra Z Ultra'nın devamı değil. Orta seviyede LTE'li bir tablet.

Bu arada T2 Ultra MWC'de yok galiba.
  • çerçeveleri çıkar 1 tane daha tablet çıkar oradan

• Tasarımı harika olmuş. Helal olsun Sony.

• Ben çok beğendim, 6,4 mm gerçekten büyük başarı ayrıca 6000 mAh batarya da bu incelik için çok iyi. Tabi çerçevenin kalın olması eksi ama o kadar da büyütülecek bir şey değil bence, gayet güzel bir tablet olmuş
  • sony de olmasa bu yıl adam akıllı tasarım olmayacak sanırım
  • Nokiadan ses soluk yokmu 5inç windows telefon tanıtabilir diye söylentiler vardı dört gözle onu bekliyorum. Birde şu diğer firma yetkilileri ile görüşün allahınızı severseniz türkiyenin durumunu anlatın burayada getirsin f/p cihazlarını yazık bizlere valla sömürü ülkesi olduk çıktık. Lenova acer huawei firmaları bilhassa.

• tasarım bakımından cerceve dısında eksigi yok gibi gözüküyo ve her kesimden insan kullanılabileck gibi özel imkanlarda sunacak bana bu sene sony nin senesi gibi geliyo

• Sadece düşüncelerimi söylüyorum, Mesut Çeviğin üstündeki giyside ABD bayrağı olması beni rahatsız etti ama yinede tanıtım çok iyiydi.

• iyimiş ya
  • Çerçeve kalınlığını çeyreği oranda daraltsan rahatlıkla %30 kadar küçülür cihaz. Telafonlarında ve tabletlerinde çerçeveleri bu kadar kalın yaptığı sürece bu sene alacağım üst seviye telefon listesinde de yer almayacak sony. Not: 1,5 yıldır One X kullanıyorum. Bu sene ortası beni 2 sene götürecek bir amiral gemi alacağım.

• Nasıl bir kafa yapınız var ben anlamıyorum gerçekten. IPad 1-2 ve 3'ün çerçevelerine bir bakın kör müsünüz?
    Hayatında hiç tableti olmayanlar 'çerçeve' ve 'çöp' diyerek kendilerini belli ediyor. Bunu aşağılamak için söylemiyorum tabiki ama tableti olan bir insan çerçevesiz tabletin kullanımının işkence olduğunu anlardı.En basit örnek Google'a tablet yazıp çıkan resimlere tabletlere bakın, Apple ve Sony mal, bir siz akıllısınız demi ? aaaaa nasıl olduda o çerçeveyi düşünemediler tüh.
    Garsonun tepsi tutması gibi mi tutucan tableti? Nasıl tutmayı düşünüyorsun herkesin el büyüklüğü aynı mı?

Aklınızın almayacağı testler yapıyorlar olm. Herkezin tableti nasıl tuttuğunu inceleyip ona göre yapıyorlar bu çerçeveyi anlıyormusun canını yediğim? Neymiş tablette o kadar Çerçeve olurmuymuşş. Beyni yok fikri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.exx -- 25 Şubat 2014; 21:23:06 >

• Çerçeveleri beni rahatsız etmedi.Bence kullanımı olumlu yöne etkileyecektir.Tasarımını begendim , donanımda olmuş .Bu sene sony'nin yılı olacak galiba :D

• quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Nasıl bir kafa yapınız var ben anlamıyorum gerçekten. IPad 1-2 ve 3'ün çerçevelerine bir bakın kör müsünüz?
    Hayatında hiç tableti olmayanlar 'çerçeve' ve 'çöp' diyerek kendilerini belli ediyor. Bunu aşağılamak için söylemiyorum tabiki ama tableti olan bir insan çerçevesiz tabletin kullanımının işkence olduğunu anlardı.En basit örnek Google'a tablet yazıp çıkan resimlere tabletlere bakın, Apple ve Sony mal, bir siz akıllısınız demi ? aaaaa nasıl olduda o çerçeveyi düşünemediler tüh.
    Garsonun tepsi tutması gibi tutucan tableti? Nasıl tutmayı düşünüyorsun herkesin el büyüklüğü aynı mı?

Aklınızın almayacağı testler yapıyorlar olm. Herkezin tableti nasıl tuttuğunu inceleyip ona göre yapıyorlar bu çerçeveyi anlıyormusun canını yediğim? Neymiş tablette o kadar Çerçeve olurmuymuşş. Beyni yok fikri var

haykırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Nasıl bir kafa yapınız var ben anlamıyorum gerçekten. IPad 1-2 ve 3'ün çerçevelerine bir bakın kör müsünüz?
    Garsonun tepsi tutması gibi tutucan tableti? Nasıl tutmayı düşünüyorsun herkesin el büyüklüğü aynı mı?

Aklınızın almayacağı testler yapıyorlar olm. Herkezin tableti nasıl tuttuğunu inceleyip ona göre yapıyorlar bu çerçeveyi anlıyormusun canını yediğim? Neymiş tablette o kadar Çerçeve olurmuymuşş. Beyni yok fikri var

haykırdım

• Mesut Abi inceleme için teşekkürler ama benim asıl derdim arka plandaki dupstep türevi müzik oldu. Allah için şu müziğin linkini atar mısın?
    @Speed-Step
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_NM_Z

Mesut Abi inceleme için teşekkürler ama benim asıl derdim arka plandaki dupstep türevi müzik oldu. Allah için şu müziğin linkini atar mısın?
    @Speed-Step

Eric Prydz vs Floyd - Proper Education (Club Mix) Bu tür şeyler için TrackID tavsiye ederim dostum. Dinlet telefona bulsun şarkıyı
  • Çerçeve olacak tabiki. Tablet dediğin çerçeveli olur.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.