Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1889. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18871888188918901891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 6.01 de uygulama menusunde uygulama arama kutusunu kaldırmanin bir yolu var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babapars B kullanıcısına yanıt
    Hangi kutu hocam, ss atar mısınız?
  •  ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

Şu uygulamaları ara yazan kutu

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam şimdi bunu kurduk sürüm düştü mü yükseldi mi

Düşmesine imkan yok, düşük sürümü zaten kuramaz hocam;)
    Eline sağlık

Sağolun hocam. Bugün 7.1.2 Carbon Os'a geçeceğim bakalım, nasıl çalışacak? Biz uğraşmasak kimseden ses çıktığı yok...
    Tecrübelerinden faydalanıyoruz hocam.

Millet z2 yi eskitti ama biz daha yeni başladık kullanmaya

• 4 senedir kullanıyorum koruyucu jelatin bile takmadım taş gibi telefon ama bu sene artık ekran parlaklığında ve şarz ederken hat ı okuyamıyor son sene kullanışım çok memnun kaldım hiç root falan yapmadım tele aldığım gibi duruyor merak ettim yapmam gerekir mi yapsam nolacak ?

bi de şuan bu topice girmemin sebebi kulaklık bakıyordum netten xperia z2 mh750 diye 30-40 tl arası satılan kulaklık var iyi midir o ? ve yahut tleefona uygun önerebiileceğiniz kulaklık var mı ?
  • 1 senedir Asus zenfone 2 kullanıyorum.Performansı yeterli geliyor ama kamerası sınıfta kalıyor maalesef.Bende bizim burada bir telefoncu da z2 yi 400e buldum.Sizce zenfone2yi babama verip z2 ye geçmem mantıklı mıdır?Kronik sorunları var mı cihazın?

Yardımcı olursanız gerçeksen çok sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain Coldd

1 senedir Asus zenfone 2 kullanıyorum.Performansı yeterli geliyor ama kamerası sınıfta kalıyor maalesef.Bende bizim burada bir telefoncu da z2 yi 400e buldum.Sizce zenfone2yi babama verip z2 ye geçmem mantıklı mıdır?Kronik sorunları var mı cihazın?

bendeki z2 nin kronik sorunu yok gayet akıcı pil performansı oldukça yeterli. Kamerasından o kadar memnun değilim fotoğraflar bana soluk geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Orijinalden alıntı: Captain Coldd

1 senedir Asus zenfone 2 kullanıyorum.Performansı yeterli geliyor ama kamerası sınıfta kalıyor maalesef.Bende bizim burada bir telefoncu da z2 yi 400e buldum.Sizce zenfone2yi babama verip z2 ye geçmem mantıklı mıdır?Kronik sorunları var mı cihazın?

bendeki z2 nin kronik sorunu yok gayet akıcı pil performansı oldukça yeterli. Kamerasından o kadar memnun değilim fotoğraflar bana soluk geliyor

Burada da çok kez konuşuldu kamera kaplamasıyla ilgili bir sıkıntı var istersen diş macunuyla temizlemeyi dene bende (ilk aldığımda da kasa değiştiğimde de) işe yaradı.

• Ya pili değiştirdik arka kapak yapışmıyo neyle yapıştıralım sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deji batarya kullanan var mı?
  • Rdau kullanıcısına yanıt
    Her seferinde söylüyorum, batarya konusu şakaya gelmez, orjinalden şaşmayın. Teknik destek alamıyorsanız 3. Parti pillere başvurun.

Deji de okuduğum ve kullanan birkaç arkadaşımın bana söylediği kadarı ile 5. Aydan sonra telefonu patatese çeviren bir pil. Orjinali zaten 90 tl bir şey, değmez 50 lira fark ödememek için 5 ay sonra sürünmenize.

• quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Her seferinde söylüyorum, batarya konusu şakaya gelmez, orjinalden şaşmayın. Teknik destek alamıyorsanız 3. Parti pillere başvurun.

Deji de okuduğum ve kullanan birkaç arkadaşımın bana söylediği kadarı ile 5. Aydan sonra telefonu patatese çeviren bir pil. Orjinali zaten 90 tl bir şey, değmez 50 lira fark ödememek için 5 ay sonra sürünmenize.

Hocam telefonu alalı 3 seneyi geçti orjinal batarya artık gitmemeye başladı, orjinalini nerde bulabilirim? şuan piyasada orjinal adı altında çok daha kötü bataryalar dolaşıyor.
  • Rdau kullanıcısına yanıt
    Servise vereceksiniz hocam, orjinal adı altına satılan tüm bataryaların hepsi çakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Servise vereceksiniz hocam, orjinal adı altına satılan tüm bataryaların hepsi çakma.

Hocam garantisi bitti bide servise gitse telefon sıfırından fazla fiyat çıkartırlar bir kere sağlamken vermiştim daha kötü geldi telefon. Şuanlık beni 6 ay 1 sene götürecek kadar batarya için deji aldım.
  • Telefonumun ön arka kırılmaz camları eskidi. Yenilemek istiyorum fakat hangi marka iyidir, kalite standartı nedir. Hiçbir fikrim yok. Sizin önerebileceğiniz ön arka tamperli cam modelleri var mı uygun fiyata?

• 
Sayfa: önceki 18871888188918901891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.