Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
38.608
Cevap
251
Favori
1.151.048
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş

GENEL BİLGİLER SORUNLAR VE ÇÖZÜMLERİ

ÖNEMLİ - Kasa Açıklığı sorunu ilk parti cihazlarda genellikle görülmekte ama sadece göz zevkimizi bozmaktan ibarettir.

Cihaz Parti Seri Numarasında ( Sağ Konektör kapağını açın Sim kart giriş yuvasını çekin beyaz barkod üzerinde 14W** gibi yazıyor . incelediğim 2-3 cihaz da 14W20 veya 19 yazanlarda kasada herhangi sorun yok sadece lenslerin tam ortalı olmadığını farkettim tabi bu her cihaz için geçerli değil. Lenslerin tam ortalı olmaması da sadece göz zevkine hoş gelmemekte kullanım açısından sorun teşkil etmemektedir.

Alacağınız cihazı internet ortamından aldıysanız ürün size teslim edildikten sonra yasal prosedüre göre sim kart ve Wifi ile bağlanmadan cihazı istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz .

Sony center veya tekno marketlerden aldıysanız ilk etapta satıcı ile konuyu görüşebilir kontrol etmek istediğinizi söyler satıcının yanında kutuyu açıp inceleyebilirsiniz sadece kasa değil ölü piksel varmı diye bakmak için arama ekranında *#*#7378423#*#* kombinasyonunu tuşladıktan sonra gelen ekranda Service tests' e dokunun gelen menüden Display' a dokunun ekran tamamen beyaz olacak ve her dokunmanızda renk değişmesiyle ölü piksel kontrolünü de yapmış olabilirsiniz.

Bu incelemeleri yaptıktan sonra cihazı gönül rahatlığı ile alabilir, konu içinde başka sorularınız olduğunda sorabilir veya kullandığınız sürece keşfettiğiniz yeni bilgileri konuda paylaşabilirsiniz.

Xperia Z2 Facebook Kulübü açıldı, Sorulan sorular ve tüm bilgi paylaşımlarını facebook sayfamızdan da yapabilirsiniz

XPERIA™ Z2 TEKNIK ÖZELLIKLER

İşletim sistemi Google ™ Android 4.4 (Kitkat

İşlemci Qualcomm® Snapdragon™ 801 2.3 GHz MSM8974AB Quad-core

GPU Adreno 330

Boyutu 146,8 x 73,3 x 8,2 mm

Ağırlık 158 gram

Renkler Siyah Beyaz Mor

SIM kart mikro SIM

Renkler 16.777.216 renli IPS Live Color LCD

Çözünürlük 5.2 inch Full HD TRILUMINOS™ IPS Display for mobile with X-Reality™ for mobile picture engine

Boyutu (diyagonal) 5,2 inch - 423 pixels per inch

Metin girişi Ekranda QWERTY klavye

Dokunmatik ekran Kapasitif

RAM 3 GB

Hafıza 16 GB

Genişletme yuvası microSD ™ kart, 128 GB'a kadar (SDXC destekli)

Kamera çözünürlüğü Exmor RS™ 1/2,3” 20,7 MP görüntü sensörü, G Lens F2.0 ile 27 mm geniş açılı lens, BIONZ™ görüntü işleme motoru

Dijital Zoom 8x

Optik Zoom 3x Clear image zoom

Fotoğraf ışığı Evet - LED Darbeli

Video kayıt 4K (3840 x 2160) 2160p@30fps, 1080p@30fps, 720p@120fps, video stabilization, HDR

Ön Kamera Görüntülü sohbet ve kamera çekimi için 2,2 MP HD 1080p

Ses S-Force Front Surround - Güçlü ikili stereo hoparlörler

Accelerometer Evet

Yakınlık sensörü Evet

Ortam ışığı sensörü Evet

Waterproof (IPX5 and IPX8)

Konuşma süresi (GSM) 830 dakikaya kadar

Bekleme süresi (GSM) 880 saate kadar

Konuşma süresi (UMTS) 900 dakikaya kadar

Bekleme süresi (UMTS) 850 saate kadar

Bekleme süresi (LTE) 760 saate kadar

Müzik dinleme süresi 110 saate kadar

Video oynatma süresi 400 dakikaya kadar

Pil (Embedded) 3200 mAh az

Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n/ac

Bluetooth 4.0

Kulaklık Sony MDR-NC31EM

Stereo Speakers Comparison: Sony Xperia Z2 vs HTC One

Detaylı Karşılaştırma

Xperia Z2 Drop Test

Xperia Z2 Wireless Şarj Cihazı

< Bu konunun sahibi Engin.OK iken Creedence Clearwater R. tarafına aktarılmıştır -- Şub 7 2016 12:15PM >

• Evet. Galaxy S2 çıktığı zaman akıllı telefon almaya karar vermiştim.

İphone 5'i bekle dediler.

İphone 5 çıktı s3'ü bekle dediler.

S3 çıktı note 2'yi bekle dediler.

Note 2 çıktı, htc süper cihaz yapacak dediler.

Htc One çıktı, z1 çıkacak dediler.

Z1 çıktı, onu kesin alacaktım ama ekranı IPS değildi ve keşke Htc One gibi 2 hoparlör olsaydı dedim almadım. Zaten s5 çıkacak dediler.

Arada bir yerde note 3 de çıktı.

Galaxy s5 alıyordum ki "dur napıyorsun, al sana z2, istediğin gibi ips ekran da var çift hoparlör de var" dediler.

İyi bari diyerek z2 alıyordum ki "lan manyak mısın note 4 geliyor dediler"

Ve tüm bu karmaşa boyunca telefonum şuydu:

http://image.istanbulbilisim.com.tr/p/0/samsung_e1150---kirmizi_-cep-telefonu_25775.jpg

Ben de "eeehh yeter lan" diyerek z2 aldım.

Sony Türkiye cezalandırmak için paralel yada yurtdişi cihaz alalım arkadaşlar .bunların Türk halkını düşündükleri falan yok. Sorunlu seriler,Dock yok ,kaliteli kulaklık koymazlar aşırı yüksek fiyatlar bu ne yaa...bundan sonra Sony Türkiye ürünlerini almayacağım alanada engel olacağım...

Surda mobilden 311 sayfa oldu neredeyse hepsi kasa acikligi lens kaymasi.
    Ya surda pil performans optimizasyonlari paylasalim,
    Tema program paylasalim
    Kullanici deneyimi paylasalim
    Aksesuar kilif vs paylasalim
    Birbirimize yardimci olalim
    Yukledigimiz programlari paylasalim

Ayrica milletin gozunude korkutmaya gerek yok.
    Tam bir telefon delisi oldugum ve hatta ayrica apple fani da olmama ragmen bu telefon beni mest etti.
    S5 haric tum ust segmentleri kullandim diyebilirim.
    Bu telefon heryonuyle harika...

winwin35 kullanıcısına yanıt
    @winwin35 demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

arkadaşım metroloji nedir bilir misin sen? ben senelerce Nikon markasının Türkiye distribütöründe, ileri ölçüm cihazları uzmanı olarak çalıştım. Türkiye'nin önde gelen teknoloji firmalarının, Türkiye'de üretim yapan yabancı firmaların arge bölümlerine ve laboratuvarlarına, tubitak'a, odtü'ye, itü'ye, yüksek çözünürlüklü kameralar ve lazerler ile mikrometrik ölçüm yapan yüksek teknoloji ürünü makinalar ve hesaplama programları sattım, eğitimlerini verdim...

146,8 x 73,3 x 8,2 mm ölçülerinde bir cihazın içine yüzlerce bileşenin mikrometrik hesaplarla "kusursuz" yerleştirilmesinin çok kolay birşey olduğunu mu zannediyorsun? "kusursuz cihazı üretmekte zor olmamalı" lafından öyle zannettiğin ortada gerçi... bu arada bilmeyenler veya unutanlar için hatırlatayım 1 mikron = 1/1000 milimetre

mesela, lensi dışarıdan "kusursuz" görünen sony xperia ultra cihazımı, nikon smz 1500 stereozoom mikroskobu altına alıp 500 x büyütmede baktığımda normalde lens merceklerinin yamuk yumuk yerleştiğini ve tam üstüste gelmediğini görebiliyorum, hatta ulan acaba yine "kusursuz" görünen iphone 5s cihazında da böyle birşey var mıdır diye denediğimde aynı şeyle karşılaşabliyorum... ama sen bakıyorsun "kusursuz" sen zannediyorsun "kusursuz"...(!)

o yüzden dedim ki "göz kusur aradıktan sonra kusur bulmak zor değil"

ve yineliyorum;
    böyle mikrometrik hesaplamaların sıfır hata ile montajı gerçekleşmiş "kusursuz" bir yapı olamaz... mutlaka kayma sapma olur... yapılan mikrometrik hesaplamalarının montaj/üretim esnasında sıfır hata ile hayata geçmesi bugünkü teknoloji ile imkansızdır.

ben bunun böyle olduğunu yerinde bizzat dünya gözüyle gördüm, açıklamalarını bizzat mühendislik proflarından dinledim... peki sen "kusursuz cihazı üretmek zor olmamalı" düşüncesini neye dayandırıyorsun?

benim telefonumun lensi 10 mikron yukarı kaymıştır montaj esnasında göz zevkini bozar, senin telefonunun işlemcisi anakarta monte edilirken görüntü işlemcisine olması gerekenden 10 mikron fazla yaklaşmıştır ve olması gerektiğinden fazla ısınır, bilemezsin...

"4K video çekme teknolojisini avuç içi kadar cihaza sığdırmayı başarabiliosa Sony, BUnun haklı gururunu yaşaması açısından o lensi düzgün oturtmak gibi basit bir işlemi es geçmemeli." demişsin...

arkadaş nerden biliyorsun basit bir işlem olduğunu? o basit dediğin işlemin nasıl yapıldığını son günlerde televizyonlarda yayınlanan turkcell t50 animasyon reklamında mı gördün?

kimsenin dereyi geçip çayda boğulduğu falan yok, merak etme... sadece çok şey bildiğini zanneden ama bi bok bilmeyen, üstelik daha kötüsü bilmediğini de bilmeyip ahkam kesmeyi matah bir olay zanneden cahiller topluluğu var... utanmadan bir de kalkıp dalga geçerek "lens kaymasının da iyi birşey olduğunu öğrenmiş olduk ahuhadajljkj" deme salaklığına düşmezler mi işte en çok onlara gülüyorum...

alıntı yaptığın mesajımda yazdığım gibi "ben farkındalıklarımdan ötürü bardağın dolu kısmına bakarım" doğal karşılayabilmem de bu sebepten dolayıdır. lensin 3 mikron 5 mikron kaydığında sorun etmemem yukarıda yazdığım olayların farkında olmamdan ve hoş görmemden ötürüdür..

"Böylesine Büyük Markaların (Sony, HTC, LG Apple Samsung) böylesine büyük alt yapıları, sınırları zorlayan mühendisliği ve en son nesil teknolojiye sahip firmaların, özensiz, itinasız, ham hum şaralop iş yapmasını nasıl doğal karşılayabiliyorsun?" soruna umarım cevap olmuştur...

atalar boşuna dememiş "hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?" diye...

bu forum sayfasında cihazlarıyla ilgili sorun ve sorularına cevap arayan insanların vaktini bu satırlarla meşgul ettiğim için kusura bakmayın...

1 aydır falan foruma girmiyorum, hala aynı laflar dolaşıyor. yok ısınma sorunu, yok lens kayması, yok kasa açıklığı
    biraz şu forumu kullanmayı öğrenin
    200 sayfadır aynı muhabbeti yapmaktan bıkmadınız mı? biraz arama yapın bize de paylaşma huzuru verin.
    telefonda ne deneyimler yaşıyorum ama sırf forum kullanmayı bilmeyen adamlar yüzünden paylaşım yapmaktan kaçıyorum.
    adam 200. sayfada hala jak girişi açık buradan su alır mı diye soruyor. he oradan su alıyor ama adamlar suya dayanıklı diyorlar. elinle orayı kapatıp sokacaksın telefonu suya.

yeter gerçekten. ya adam akıllı sorunlarınız ile ilgili aramalarınızı yapın ve gerçekten sorunlarını hakkında yorum yoksa sorunuzu sorun,
    ya da bırakın da bilenler kullansın şu forumu..

yemin ederim 203 sayfada yazanların hepsi 5 sayfaya sığacak şeyler.

sizin yüzünüzden ne yeni yazılım paylaşımı var, ne custom rom paylaşımı var, ne rootlarda kullanılan faydalı program paylaşımı var

varsa yoksa kasa açıklığı, lens kayması...

Ya solemeden de edemicem insanlar buraya gelio bakio her gun kasa acik kasa acik millet bisey sanio gidio makarasini yapio.
    Gerci elalemin yaptigi isten ego sisirmek her ne kadar asagilik kompleksinin bir yansimasi olsada bunlara takilmamak ta bir o kadar saglam benlige gerek olan biseydir.
    Ya biraksinlar coluk cocuk muhabbetini sanki iphone u ya da baska teli babasi tasarlayip yapio bune ya?Hani bir laf vardir afedersiniz baskasinin bilmem nesiyle gerdege girmek bu hesap.Birak salla ufak insanlari ne kafana takiyorsun ki?
    Ya telefon bu telefon.
    Ne istiorum medium userlar olarak biz?
    Sarj: harika minimum 5 saat ekran aciklik ki gunduz %75 USTU PARLAKLIK
    Stabilite: sakir sakir akio cihaz. Takilmio kitlenmio 50 sn de rehber acilmio
    Kamera: harika cok iyi fotolar cekiorsun ayrica gomulu bi ton efect
    Donanim: zaten belirtmeye gerek yok
    Malzeme kalitesi: ust segment
    Drop test: gayet basarili
    Kulaklik ses kalitesi:gayet tatminkar
    Gunes alti okunma: oldukca tatminkar
    E android isletim sistemi ozgursun
    Radio var gomulu
    Manyetik kablo ile kapaklar acilmadan sarj oluo
    Otg ile flash disk baglaniyor
    128 gb bellek destegi var
    Ekran kalitesi muthis
    E daha ne Allah Muhammed askina muthis cihaz

Kasa acikligi da olsun gerekiyorsa hatta o kadar olsun ki parmagim araya girsin skissin zor ciksin olmaz mi?

Beyler beyler ne olur son olsun bu aksam benim kisisel olarak paylasmak istedigim bi ton sey var inanin icimden gelmio ya

Xieorn kullanıcısına yanıt
    @Xieorn demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Hocam kusura bakma ama garip bir kişiliksin. Bir ay önce yana yakıla M8 aradın ben ve birçok arkadaş sana yardım ettik bütün sorularını cevapladık. Sonra gittin İphone konusunda İphone alacağım dedin orada birçok insana sorular sordun sana yine yardımda bulundular. Şimdi gelmiş Z2 konusuna acil bu telefonu alacağım sorularımı cevaplayın diyorsun. Üç telefonu da bir an önce acil alacağım diyerek milleti soru yağmuruna tuttun. Çözemedim seni ilginç...

Kimseyi hedef alarak yazmıyorum ama telefon forumlarının genel döngüsü şu şekilde ve maalesef hiç kırılamıyor bu döngü. bu nedenle, okuyanlar da aradıklarını çok zor buluyorlar. Bir şey değiştireceğinden değil ama sadece paylaşmak istedim. Nasıl olsa bu mesaj da arada kaynar gider birazdan.

1-Güncelleme neden hala gelmedi, abv Sony, Samsung, HTC, LG. Bir daha bu markayı almam.
    2-Yurtdışı romunu indirdim, beğenmedim geriye nasıl dönerim?
    3-Sonunda geldi, Bunun için mi bekledik yani?
    4-(Yükleyenlerin yarısı) pil performansı artmış/(Yükleyenlerin diğer yarısı) pil performansı kötüleşmiş.
    -SS koyar mısınız,
    -bu SS tamam ama nasıl kullandığın önemli.
    -Ben daha iyi ekran süresi alıyorum yaşasın!
    5-Ya benim şöyle bir sorunum vardı, başına gelen var mı? ... Alo kime diyorum bilen yok mu? ...(çoğunlukla mesajı arada kaybolur gider)
    +
    +
    1-Güncelleme neden hala gelmedi, abv Sony, Samsung, HTC, LG. Bir daha bu markayı almam.
    ...

Blue_Low kullanıcısına yanıt
    @Blue_Low demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Ortalama zekaya sahip birisi şu cümleyi kurmaz. Çünkü bu cümleye karşılık olarak alacağı cevabı bilir.

Troll olmak, mazoşist olmak zor iş olsa gerek üzüldüm tatmin olmuştur umarım...

• Yarbay
    2380 Mesaj
    Sony Xperia™ Z2 Kullanıcı Kulübü

Engin.OK

1 insom

2 GoldPunch

3 Generation Y

4 eehbee

5 Bunises

6 PsychicPower

7 qweto

8 CinsKaplumbaga

9 baros-66

10 numberten_ank

11 izzetsucu

12 Beeeyk

13 nickituttuk

14 1906nedir

15 InDark

16 hasanhoca

17 khaos

18 kaanustr

19 siyahsepya

20 buluton

21 eseslisemih26

22 Synyster Gates SGC

23 dbgstudios

24 byleo06

25 sensioder

26 Quiksilver_TR

27 byhtk

28 AnakinHendrix

29 Explosive750

30 mrmıstık

31 maxxan

32 auzunca

33 tas7035

34 wert95

35 EldrithcArrows

36 SOPA3

37 edacsac

38 mukoko333

39 Hauntedd

40 alican88

41 PLATINIUM

42 Engin.OK

43 The shark

44 AzM!CaN

45 mcbaron67

46 by_mercure

47 AlpKhanate

48 ghostefe

49 Hknyc

50 chun99

51 Kay1PRuH

52 TechZone

53 SAYKOOO14

54 BackConnect

55 dede_trtr

56 Suleyman.sry

57 Koray_dx

58 koloccini

59 SiYaH

60 atp96

61 metingrc

62 forevergs1313

63 Qonrul

64 freestyler_07

65 fethi21

66 TwipSy

67 cedric2323

68 ShamanHan

69 Gorthaur52

70 emrecelik85

71 protego

72 V4LKyR

73 sarperd

74 El Salvador

75 27Kaptan27

76 cruzygerous

77 nucLear

78 Devilhaze

79 khaos

80 alekto4

81 Another Man

81 YXZ

82 saintclow

83 mamidrm

84 zeuserdem

85 -)KraL(-

86 pxcnsRy

87 LordErenAtakan2

88 sensemaker27

89 batu78

90 volkan9705

91 maho2306

92 Tufan74

93 Xieorn

94 AutumnRain

95 Sir_efenDie

96 elifednah

97 alfamanager

98 majords

99 GUNEY_97

100 8Billyopg

101 oktay_42

102 buraksahin

103 yahyademirci

104 ztzxt

105 Okosmer

SONY XPERIA™ Z2

SIYAH İMZA

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][image]http://store.donanimhaber.com/23/de/76/23DE76953CBDFFE449EC7775FAC133E6.png[/image][/center][center][/link][link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][/center][center][b]Sony Xperia™ Z2 Kullanıcıları Kulübü[/b][/link][/center][size=1][center][b]2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery | [/center] [center] |Full HD 1920 x 1080 IPS LCD  | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160  | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera | [/b][/size][/center]

İmza 2

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][image]http://store.donanimhaber.com/23/b0/c9/23B0C9401DFFBCFC175F418FA936A3DE.png[/image][/center][center][/link][link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][/center][center][b]Sony Xperia™ Z2 Kullanıcıları Kulübü[/b][/link][/center][size=1][center][b]2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery | [/center] [center] |Full HD 1920 x 1080 IPS LCD  | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160  | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera | [/b][/size][/center]

İmza 3

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][image]http://store.donanimhaber.com/f6/55/aa/F655AABE9520D6F044A76EA1B252646C.png[/image][/center][center][/link][link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][/center][center][b]Sony Xperia™ Z2 Kullanıcıları Kulübü[/b][/link][/center][size=1][center][b]2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery | [/center] [center] |Full HD 1920 x 1080 IPS LCD  | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160  | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera | [/b][/size][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 30 Nisan 2015; 12:53:50 >

• Yarbay
    2380 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Sony Xperia™ Z2 Kullanıcı Kulübü

Engin.OK

1 insom

2 GoldPunch

3 Generation Y

4 eehbee

5 Bunises

6 PsychicPower

7 qweto

8 CinsKaplumbaga

9 baros-66

10 numberten_ank

11 izzetsucu

12 Beeeyk

13 nickituttuk

14 1906nedir

15 InDark

16 hasanhoca

17 khaos

18 kaanustr

19 siyahsepya

20 buluton

21 eseslisemih26

22 Synyster Gates SGC

23 dbgstudios

24 byleo06

25 sensioder

26 Quiksilver_TR

27 byhtk

28 AnakinHendrix

29 Explosive750

30 mrmıstık

31 maxxan

32 auzunca

33 tas7035

34 wert95

35 EldrithcArrows

36 SOPA3

37 edacsac

38 mukoko333

39 Hauntedd

40 alican88

41 PLATINIUM

42 Engin.OK

43 The shark

44 AzM!CaN

45 mcbaron67

46 by_mercure

47 AlpKhanate

48 ghostefe

49 Hknyc

50 chun99

51 Kay1PRuH

52 TechZone

53 SAYKOOO14

54 BackConnect

55 dede_trtr

56 Suleyman.sry

57 Koray_dx

58 koloccini

59 SiYaH

60 atp96

61 metingrc

62 forevergs1313

63 Qonrul

64 freestyler_07

65 fethi21

66 TwipSy

67 cedric2323

68 ShamanHan

69 Gorthaur52

70 emrecelik85

71 protego

72 V4LKyR

73 sarperd

74 El Salvador

75 27Kaptan27

76 cruzygerous

77 nucLear

78 Devilhaze

79 khaos

80 alekto4

81 Another Man

81 YXZ

82 saintclow

83 mamidrm

84 zeuserdem

85 -)KraL(-

86 pxcnsRy

87 LordErenAtakan2

88 sensemaker27

89 batu78

90 volkan9705

91 maho2306

92 Tufan74

93 Xieorn

94 AutumnRain

95 Sir_efenDie

96 elifednah

97 alfamanager

98 majords

99 GUNEY_97

100 8Billyopg

101 oktay_42

102 buraksahin

103 yahyademirci

104 ztzxt

105 Okosmer

SONY XPERIA™ Z2

SIYAH İMZA

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][image]http://store.donanimhaber.com/23/de/76/23DE76953CBDFFE449EC7775FAC133E6.png[/image][/center][center][/link][link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][/center][center][b]Sony Xperia™ Z2 Kullanıcıları Kulübü[/b][/link][/center][size=1][center][b]2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery | [/center] [center] |Full HD 1920 x 1080 IPS LCD  | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160  | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera | [/b][/size][/center]

İmza 2

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][image]http://store.donanimhaber.com/23/b0/c9/23B0C9401DFFBCFC175F418FA936A3DE.png[/image][/center][center][/link][link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][/center][center][b]Sony Xperia™ Z2 Kullanıcıları Kulübü[/b][/link][/center][size=1][center][b]2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery | [/center] [center] |Full HD 1920 x 1080 IPS LCD  | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160  | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera | [/b][/size][/center]

İmza 3

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][image]http://store.donanimhaber.com/f6/55/aa/F655AABE9520D6F044A76EA1B252646C.png[/image][/center][center][/link][link=http://forum.donanimhaber.com/m_88405016/f_//tm.htm#88405016][/center][center][b]Sony Xperia™ Z2 Kullanıcıları Kulübü[/b][/link][/center][size=1][center][b]2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery | [/center] [center] |Full HD 1920 x 1080 IPS LCD  | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160  | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera | [/b][/size][/center]
    SONY XPERIA™ Z2 ROOT ANLATIM

KİLİTLİ BOOTLOADER ROOT İŞLEMİ

TELEFONUNUZDA ADIM ADIM YAPMANIZ GEREKENLER.

ÖNCELİKLE bilgisayarınızahttps://developer.android.com/sdk/index.html#download siteye girin buradan DOWNLOAD FOR OTHER PLATFORMS dan installer_r22.6.2-windows.exe (Recommended) indirin kurun ve güncelleyin

1- AYARLAR - HAKKINDA - DERLEME NUMARASI ÜZERİNE UST USTE BASIN. ARTIK BİR GELİŞTİRİCİSİNİZ DİYECEK.

2- GELİŞTİRİCİ SECENEKLERİNDEN USB HATA AYIKLAMA MODUNU SECİN.TAMAM DİYİN

3- SONRASINDA AYARLAR - GÜVENLİK SEKMESİNDEN BİLİNMEYEN KAYNAKLARI İŞARETLEYİN. BİLGİSAYARINDAKİ VİRUS PROGRAMLARINI DURDURUN

4- TELEFONU BİLGİSAYARA BAĞLAYIN EASYROOTTOOL V8https://mega.co.nz/#!LdMWhQYI!lLdWU9sOlU8ypAgaYwk_zSoFHO_6h3O1rXO5IS-9zew

BİLGİSAYARINIZA İNDİRİN VE MASAÜSTÜNDE BİR KLASÖRE ÇIKARTIN. İNSTALL DİYİN.

5- TELEFONUNUZDA BİR EKRAN AÇILACAK. MAKE İT RAİN DİYİN. SONRASINDA YİNE TELEFONUNUZDA KABUL ET DİYİN.

6- CİHAZINIZ ROOTLANDI.

7- ŞİMDİ GOOGLE PLAY STOREDAN SUPERUS İNDRİN VE KURUN. KURULUM SONRASI PROGRAMI ÇALIŞTIRIN VE UPDATE EDİN. UPDATE SONRASI TELEFONUNUZU KAPATIP AÇIN.

8- Z2 LOCKED DUAL RECOVERYhttps://mega.co.nz/#!mZUnzKoS!EGonG9eYNtOOydDoxUG5xQMPx3Tno14G6L9MJ5lhpEc

İNDİRİP MASAÜSTÜNDE BİR YERE ÇIKARTIN.

9- TELEFONUNUZU BİLGİSAYARA BAĞLAYIN VE İNDİRDİĞİNİZ DOSYALARDA INSTALL DİYİN.

10-TELEFONUNUZDA BELLİ BİR MUDDET SONRA BİR UYARI GELECEK VE İZİN VER DEMELİSİNİZ.

11- BU İŞLEM BİTTİKTEN SONRA ARTIK CWM YUKLENMİŞ OLUYOR. CWM CUSTOM ROM YUKLEMEK İÇİN KULLANILAN BİR YAZILIMDIR.

12- TELEFONUNUZA XPOES FRAMEWORKhttps://www.facebook.com/groups/672652069456269/678010865587056/

İNDİRİP KURUN. GEREKLİ GUNCELLEMELERİ YAPIN VE MODULLERİ SEÇİP BEĞENDİĞİNİZİ KURUN.

SONY XPERIA Z2 TELEFONUNUZU ROOTLADINIZ VE CWM AŞAĞIDAKİ ANLATIMIMDA OLDUĞU GİBİ YUKLEDİNİZ. ŞİMDİ ZİL SESİNİZİ STEREO YAPMAK İSTİYORSUNUZ.

1- STEREO SEhttps://mega.co.nz/#!LQMEgA6B!OzqMcZZJk_cPpyS58YKGWLacbvpkKJLYjAoshGSQg9k

İNDİRİN. ZİPTEN CIKARTMADAN TELEFONUNUZA ATIN.

2- TELEFONU KAPATIN. AÇARKEN SES ACMA TUSUNA SUREKLİ BASIP CEKİN. BASIP CEKİN. BELLİ BİR ZAMAN SONRA CWM GİRMİŞ OLACAKSINIZ.

3- BURADAN İNSTALL ZİP DİYECEKSİNİZ. VE TELEFONUN İÇİNE ATMIŞ OLUDĞUNUZ ZİP DOSYASINI BULUP YUKLEYECEKSİNİZ.

4- GERİ DİYECEK VE BURADAN SONRA POWER OFF DİYİP TELEFONUNUZU KAPATIP AÇACAKSINIZ.

'' NOT : @1906nedir arkadaşımıza Root anlatımı ve paylaşımı için Teşekkürler ''

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

XPERIA Z2 BOOTLOADER KİLİDİ KAPATMAK İÇİN

öncelikle linkteyi uygulamayı indirin ve kurun

https://unrestrict.li/flashtool yada http://uploaded.net/file/9wbz0tvy

1 - flashtool çalıştırın ve BLU yu işaretleyin

2- cihazınızı kapatıp açarken flashboot olarak çalıştırın yani kapatıp ses acma tusuna surekli basın

3- cihazınızı bağladığınızda relock onayını işaretleyiniz

4- işaretleyip onaylayınız

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SONY XPERIA™ Z2 ORJINAL TR 4.4.2 KitKat (17.1.1.A.0.402 GÜNCEL)[ROM|FTF|TR]

Dosyalar, Rom yükleme Rehberi ve Pc Companion ile yazılım onarma anlatımı yeni konuya taşınmıştır

________________________________________________________________________________________________

ÖNEMLİ - Kasa Açıklığı sorunu ilk parti cihazlarda genellikle görülmekte ama sadece göz zevkimizi bozmaktan ibarettir.

Cihaz Parti Seri Numarasında ( Sağ Konektör kapağını açın Sim kart giriş yuvasını çekin beyaz barkod üzerinde 14W** gibi yazıyor . incelediğim 2-3 cihaz da 14W20 veya 19 yazanlarda kasada herhangi sorun yok sadece lenslerin tam ortalı olmadığını farkettim tabi bu her cihaz için geçerli değil. Lenslerin tam ortalı olmaması da sadece göz zevkine hoş gelmemekte kullanım açısından sorun teşkil etmemektedir.

Alacağınız cihazı internet ortamından aldıysanız ürün size teslim edildikten sonra yasal prosedüre göre sim kart ve Wifi ile bağlanmadan cihazı istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz .

Sony center veya tekno marketlerden aldıysanız ilk etapta satıcı ile konuyu görüşebilir kontrol etmek istediğinizi söyler satıcının yanında kutuyu açıp inceleyebilirsiniz sadece kasa değil ölü piksel varmı diye bakmak için arama ekranında *#*#7378423#*#* kombinasyonunu tuşladıktan sonra gelen ekranda Service tests' e dokunun gelen menüden Display' a dokunun ekran tamamen beyaz olacak ve her dokunmanızda renk değişmesiyle ölü piksel kontrolünü de yapmış olabilirsiniz.

Bu incelemeleri yaptıktan sonra cihazı gönül rahatlığı ile alabilir, konu içinde başka sorularınız olduğunda sorabilir veya kullandığınız sürece keşfettiğiniz yeni bilgileri konuda paylaşabilirsiniz.

1 Karşı taraf konuşma sırasında kendi sesini duyuyorsa yani sesi yankılanıyorsa

Ayarlar>Çağrı Ayarlarına gidin >Mikrofon gürültü azaltma ve Konuşmacının sesini arttırma

Bu ikisi ya aktif olacak

Ya da ikisi de aktif olmayacak...

2 Dijital Gürültü Gideren Mikrofonlu Kulaklık Seti MDR-NC31EM - Noice Cancelling Kulaklık

MDR-NC31EM çevrenizdeki motor gürültüsünü ve diğer gürültüleri etkili bir şekilde engeller

3 Kablosuz Şarj Plakası WCH10 - Wireless Charger

Kablosuz şarj kapağı takılmış telefonunuzu kablosuz şarj ünitenizin üzerine yerleştirerek şarj işlemini başlatmak.

4 Manyetik Şarj Ünitesi DK36 - Dock

Yenilikçi manyetik konnektör, telefonunuzu üniteye güvenli bir şekilde kolaylıkla yerleştirmenize olanak tanır. Mıknatıs, telefon şarj konnektörünü ünite şarj konnektörüne yöneltir ve bağlantıyı kurar.

Setteki değiştirilebilir uçlar, bu ünitenin Xperia Z2 cihazınız ile kılıflı veya kılıfsız olarak kullanılmasını mümkün kılar

5 Akıllı ÇAğrı Özelliği Aktif Kullanma yöntemi

Akıllı Çağrı özelliklerini cihazın dilini bir kez English (United Kingdom) [diğerlerini seçerseniz çalışmayabiliyor] olarak değiştirip geri Türkçe'ye dönerek kullanabilirsiniz. Bunu telefonu her yeni başlatmada bir kez yapmanız gerekmekte.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

SONY XPERIA Z2 AKSESUAR

Dafoni Sony Xperia Z2 Ön + Arka Şeffaf Ekran Koruyucu Film (@edacsac)

http://www.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-z2-on-arka-seffaf-ekran-koruyucu-film-18516

Ürün hk yorum - İyi kalitede bi jelatin seti, mat değil parlak jelatinler. Parmak izi pek tutmuyor sanırım yada bana öyle geldi. Ama cihazın ekranının jelatin olmadan tuttuğu parmak izlerinden kesinlikle daha az parmak izi tutuyor... Kesim gayet güzel, kenarlar

tam oluyor. Ön jelatinin ışık sensörüne ve kameraya zararı yok fakat delikler hafif kayık. Ama dediğim gibi kesinlikle ışık sensörü ve kameraya kullanım etkisi hiçbir şekilde yok. Darbe koruyucu jelatinleri kalın veya gereksiz buluyorsanız bu seti tavsiye ederim...

Sony Xperia Z2 0.2 mm Ultra İnce Şeffaf Beyaz Rubber Kılıf @edacsac

http://www.mobilcadde.com/sony-xperia-z2-0-2-mm-ultra-ince-seffaf-beyaz-rubber-kilif-18304

Ürün hk. yorumu - cihazın estetiğini yok ettiğini düşünüp, gereksiz bulan, aşırı derecede takıntılı olup uyuz olan ve kullanmayan, ama cihazınada zarar gelmesini hiç istemeyen titiz kullanıcılar bu kılıfı mutlaka edinsin diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 3 Temmuz 2014; 9:34:53 >
    |
    |
    Bahsedilenler: edacsac , 1906nedir

• Yüzbaşı
    762 Mesaj
    quote:

SONY XPERIA™ Z2 ROOT ANLATIM

KİLİTLİ BOOTLOADER ROOT İŞLEMİ

TELEFONUNUZDA ADIM ADIM YAPMANIZ GEREKENLER.

ÖNCELİKLE bilgisayarınızahttps://developer.android.com/sdk/index.html#download siteye girin buradan DOWNLOAD FOR OTHER PLATFORMS dan installer_r22.6.2-windows.exe (Recommended) indirin kurun ve güncelleyin

1- AYARLAR - HAKKINDA - DERLEME NUMARASI ÜZERİNE UST USTE BASIN. ARTIK BİR GELİŞTİRİCİSİNİZ DİYECEK.

2- GELİŞTİRİCİ SECENEKLERİNDEN USB HATA AYIKLAMA MODUNU SECİN.TAMAM DİYİN

3- SONRASINDA AYARLAR - GÜVENLİK SEKMESİNDEN BİLİNMEYEN KAYNAKLARI İŞARETLEYİN. BİLGİSAYARINDAKİ VİRUS PROGRAMLARINI DURDURUN

4- TELEFONU BİLGİSAYARA BAĞLAYIN EASYROOTTOOL V8https://mega.co.nz/#!LdMWhQYI!lLdWU9sOlU8ypAgaYwk_zSoFHO_6h3O1rXO5IS-9zew

BİLGİSAYARINIZA İNDİRİN VE MASAÜSTÜNDE BİR KLASÖRE ÇIKARTIN. İNSTALL DİYİN.

5- TELEFONUNUZDA BİR EKRAN AÇILACAK. MAKE İT RAİN DİYİN. SONRASINDA YİNE TELEFONUNUZDA KABUL ET DİYİN.

6- CİHAZINIZ ROOTLANDI.

7- ŞİMDİ GOOGLE PLAY STOREDAN SUPERUS İNDRİN VE KURUN. KURULUM SONRASI PROGRAMI ÇALIŞTIRIN VE UPDATE EDİN. UPDATE SONRASI TELEFONUNUZU KAPATIP AÇIN.

8- Z2 LOCKED DUAL RECOVERYhttps://mega.co.nz/#!mZUnzKoS!EGonG9eYNtOOydDoxUG5xQMPx3Tno14G6L9MJ5lhpEc

İNDİRİP MASAÜSTÜNDE BİR YERE ÇIKARTIN.

9- TELEFONUNUZU BİLGİSAYARA BAĞLAYIN VE İNDİRDİĞİNİZ DOSYALARDA INSTALL DİYİN.

10-TELEFONUNUZDA BELLİ BİR MUDDET SONRA BİR UYARI GELECEK VE İZİN VER DEMELİSİNİZ.

11- BU İŞLEM BİTTİKTEN SONRA ARTIK CWM YUKLENMİŞ OLUYOR. CWM CUSTOM ROM YUKLEMEK İÇİN KULLANILAN BİR YAZILIMDIR.

12- TELEFONUNUZA XPOES FRAMEWORKhttps://www.facebook.com/groups/672652069456269/678010865587056/

İNDİRİP KURUN. GEREKLİ GUNCELLEMELERİ YAPIN VE MODULLERİ SEÇİP BEĞENDİĞİNİZİ KURUN.

SONY XPERIA Z2 TELEFONUNUZU ROOTLADINIZ VE CWM AŞAĞIDAKİ ANLATIMIMDA OLDUĞU GİBİ YUKLEDİNİZ. ŞİMDİ ZİL SESİNİZİ STEREO YAPMAK İSTİYORSUNUZ.

1- STEREO SEhttps://mega.co.nz/#!LQMEgA6B!OzqMcZZJk_cPpyS58YKGWLacbvpkKJLYjAoshGSQg9k

İNDİRİN. ZİPTEN CIKARTMADAN TELEFONUNUZA ATIN.

2- TELEFONU KAPATIN. AÇARKEN SES ACMA TUSUNA SUREKLİ BASIP CEKİN. BASIP CEKİN. BELLİ BİR ZAMAN SONRA CWM GİRMİŞ OLACAKSINIZ.

3- BURADAN İNSTALL ZİP DİYECEKSİNİZ. VE TELEFONUN İÇİNE ATMIŞ OLUDĞUNUZ ZİP DOSYASINI BULUP YUKLEYECEKSİNİZ.

4- GERİ DİYECEK VE BURADAN SONRA POWER OFF DİYİP TELEFONUNUZU KAPATIP AÇACAKSINIZ.

'' NOT : @1906nedir arkadaşımıza Root anlatımı ve paylaşımı için Teşekkürler ''

XPERIA Z2 BOOTLOADER KİLİDİ KAPATMAK İÇİN

öncelikle linkteyi uygulamayı indirin ve kurun

https://unrestrict.li/flashtool yada http://uploaded.net/file/9wbz0tvy

1 - flashtool çalıştırın ve BLU yu işaretleyin

2- cihazınızı kapatıp açarken flashboot olarak çalıştırın yani kapatıp ses acma tusuna surekli basın

3- cihazınızı bağladığınızda relock onayını işaretleyiniz

4- işaretleyip onaylayınız

Dosyalar, Rom yükleme Rehberi ve Pc Companion ile yazılım onarma anlatımı yeni konuya taşınmıştır

________________________________________________________________________________________________

1 Karşı taraf konuşma sırasında kendi sesini duyuyorsa yani sesi yankılanıyorsa

Ayarlar>Çağrı Ayarlarına gidin >Mikrofon gürültü azaltma ve Konuşmacının sesini arttırma

Bu ikisi ya aktif olacak

Ya da ikisi de aktif olmayacak...

2 Dijital Gürültü Gideren Mikrofonlu Kulaklık Seti MDR-NC31EM - Noice Cancelling Kulaklık

MDR-NC31EM çevrenizdeki motor gürültüsünü ve diğer gürültüleri etkili bir şekilde engeller

3 Kablosuz Şarj Plakası WCH10 - Wireless Charger

Kablosuz şarj kapağı takılmış telefonunuzu kablosuz şarj ünitenizin üzerine yerleştirerek şarj işlemini başlatmak.

4 Manyetik Şarj Ünitesi DK36 - Dock

Yenilikçi manyetik konnektör, telefonunuzu üniteye güvenli bir şekilde kolaylıkla yerleştirmenize olanak tanır. Mıknatıs, telefon şarj konnektörünü ünite şarj konnektörüne yöneltir ve bağlantıyı kurar.

Setteki değiştirilebilir uçlar, bu ünitenin Xperia Z2 cihazınız ile kılıflı veya kılıfsız olarak kullanılmasını mümkün kılar

5 Akıllı ÇAğrı Özelliği Aktif Kullanma yöntemi

Akıllı Çağrı özelliklerini cihazın dilini bir kez English (United Kingdom) [diğerlerini seçerseniz çalışmayabiliyor] olarak değiştirip geri Türkçe'ye dönerek kullanabilirsiniz. Bunu telefonu her yeni başlatmada bir kez yapmanız gerekmekte.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

SONY XPERIA Z2 AKSESUAR

Dafoni Sony Xperia Z2 Ön + Arka Şeffaf Ekran Koruyucu Film (@edacsac)

http://www.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-z2-on-arka-seffaf-ekran-koruyucu-film-18516

Ürün hk yorum - İyi kalitede bi jelatin seti, mat değil parlak jelatinler. Parmak izi pek tutmuyor sanırım yada bana öyle geldi. Ama cihazın ekranının jelatin olmadan tuttuğu parmak izlerinden kesinlikle daha az parmak izi tutuyor... Kesim gayet güzel, kenarlar

tam oluyor. Ön jelatinin ışık sensörüne ve kameraya zararı yok fakat delikler hafif kayık. Ama dediğim gibi kesinlikle ışık sensörü ve kameraya kullanım etkisi hiçbir şekilde yok. Darbe koruyucu jelatinleri kalın veya gereksiz buluyorsanız bu seti tavsiye ederim...

Sony Xperia Z2 0.2 mm Ultra İnce Şeffaf Beyaz Rubber Kılıf @edacsac

http://www.mobilcadde.com/sony-xperia-z2-0-2-mm-ultra-ince-seffaf-beyaz-rubber-kilif-18304

Ürün hk. yorumu - cihazın estetiğini yok ettiğini düşünüp, gereksiz bulan, aşırı derecede takıntılı olup uyuz olan ve kullanmayan, ama cihazınada zarar gelmesini hiç istemeyen titiz kullanıcılar bu kılıfı mutlaka edinsin diyorum

Alıntıları Göster
    çıkış tarihi belli oldumu ?

• Yarbay
    2551 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: formula 1

Alıntıları Göster
    http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-z2/
    |
    |

en geç martin sonunda türkiyede olur diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sony xperia zl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ya sony yada htc one alicam bakalım hayırlısı artık sony umarım kamerayı düzeltmiştir

Reserve

Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z3 Bakır - Sony Xperia Z Ultra - iPhone 5S - Sony Alpha A37M
  • Binbaşı
    1154 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: formula 1

Alıntıları Göster
    2.499 tl olur fiyatı.
    |
    |
    CPU: i7-720qm 1.6 Ghz - 6MB Ön Bellek | 4GB DDR2 RAM | nVidia GT230M GDDR3 1 GB Ekran kartı | 17.3" 1600x900 Led Ekran | | 5/1 Kart okuyucu | HP Web Kamerası | | 3 USB, 1 e-sata, 1 HDMI ve 1 VGA Bağlantısı | Blu-Ray Rom | 8 Hücreli Lityum İyon Pil | HP Mobil Uzaktan Kumandası |Windows 7 Ultimate 64 Bit
  • Yarbay
    4106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

2.499 tl olur fiyatı.

Alıntıları Göster
    hayırlı uğurlu olsun.çok kişi kızıyor ama ben seviyorum sony sürekli amiral dediklerinizi çıkarıyor çokda iyi yapıyor

@engin bu ara chip ac olacak bilgine.
    Bende yerimi alayım

|
    |

Orijinalden alıntı: alperen.md

Bende yerimi alayım
    Önlerden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sony mobile da yer alan bilgilere göre yazmıştım şimdi baktım

İçindekiler

Google Android 4.4 (Kitkat)

2,3 GHz Qualcomm MSM8974AB Dört Çekirdekli

Sayfa düzenlemeler yapılacak

|
    |
    se_runtome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hafıza kartı desteği var o kesin bilgi

Ön kamera ise

Önden görünümlü kamera (2,2 MP 1080p)

|
    |
    bulentataseven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ön kamera ise

Alıntıları Göster

Ekran çok iyi olmuş bu sefer
    |
    |

• Yarbay
    5172 Mesaj
    quote:

Ön kamera ise

Alıntıları Göster
    1. Ekran full hd bu iyi haber...

2. Kasa biraz daha ince ve hafif yapılabilirdi...

3. Kamera sensör boyutu hala küçük.Slow motion ve 4k olması güzel...

4. Sterio speaker var buda güzel yalnız kulaklıktaki performansı daha önemli...

5. Ekran umarım artık halledilmiştir en büyük yenilik bu olur açıkçası...
    |
    |

• Yarbay
    4106 Mesaj

ya evet ab yazıyor yalnız ilginç olanı 801 aradığında da ac çıkıyor kafam karıştı.
    |
    |
    Engin.OK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

ya evet ab yazıyor yalnız ilginç olanı 801 aradığında da ac çıkıyor kafam karıştı.

Alıntıları Göster
    tasarım hoş olmuş
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    37 Not
    Z1 ve Z2 işte sony

Reklamlar
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,514
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.