Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18881889189018911892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Benim batarya bitmişti, deji aldım maksimum 3 saat ekran alıyorum, 3g wifi ekran parlaklı full felan. Telefon hala taş gibi ama batarya beni öldürecek :)

Custom rom yüklemek istiyorum, pili az kullanan hangisi acaba? Tecrübeli bir arkadaş söyleyebilir mi?

Sevgiler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    hocam ben de haber bekliyorum. Teşekkürler ilgi için
  • merabalar arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce telefonumun ekranı gitti ve değişmesi gerekiyor tamirciler uçuk fiyat veriyorlar genelde ben de kendim değiştirmeye karar verdim bu konuda bilgi sahibi olanlar bilgi verebilirlerse çok mutlu olurum teşekkürler şimdiden
  • yusufislam72 Y kullanıcısına yanıt
    Servis rehberini daha önceden bu platforma paylaşmış olmam lazım gerçi fakat youtube üzerinde de türlü türlü ekran değişim rehberi mevcut. Alacaksanız OEM veyahut S Grade ekranları tercih etmenizi öneririm.
  • Arkadaşlar merhaba, ekran sararmasi iyice arttı sag taraf boydan boya iken şimdi de sol tarafta başladı. İstanbul veya ankara da önerebileceğiniz güvenilir bir tamirci var mı? Tamir ücreti 250-300 TL civarı galiba

• Anasayfa güncellemesi herkese geldi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar İyi günler, Xperia z2 telefonum var yaklaşık 3 senedir kullanıyorum. tabi haliyle batarya ömrü oldukça azaldı. bataryayı kendim değiştireceğim (gerekli teçhizat ve bilgi birikimine sahibim) yeni batarya almak istiyorum. teleservice kvk gibi yetkili servislerde satılan bataryalar orijinal midir? (orijinalliği nereden ve nasıl teyit edilebilir? ) yada orijinal olarak satın alabileceğim bildiğiniz bir yer var mıdır? Hak verirsiniz ki, telefonu batarya değişimi için sadece bir kere açmayı ve yeni bataryanın 2-3 sene beni götürmesini istiyorum.
  • GHOS_T G kullanıcısına yanıt
    Servis dışında orjinal batarya alacak merci zor bulursunuz hocam ki onu da size vermezler, kendi servisleride takarlar. Fiyatı da 90-100 tl arası değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 9 Kasım 2017; 16:54:1 >
    Hocam, servislerde yapılan işe güvenmiyorum maalesef. Ben telefonu çok titiz kullanırım bu zamana kadar düşürmedim hiç çizdirmedim kılıfla kullanırım vs. Bataryayı da kendim değiştirmeyi düşündüm. Hatta arka kapağı çıkarmak için tamir kiti, orijinal su geçirmez contasını fln bile aldım. Geriye tek orijinal bi batarya almak kaldı :) demek yetkili servisler batarya satmaz diyorsunuz peki ne önerirsiniz ?

• GHOS_T G kullanıcısına yanıt
    Cihazınızın kapsamlı belgelemeye alın ve servise yollayın derim şahsen ben öyle yaptım. Çünkü orjinal adı altında satılan tüm bataryalar yan sanayi. En kötü ihtimalle icraaya verir ve telefonunuzun fatura bedelini geri kazanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 9 Kasım 2017; 20:59:39 >
  • Tuff88 T kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar Z2 sahipleri.

Rapor mu bekliyorsunuz, hiç beklemeyin;

Z2 Xperia UI v2.3.1 (Based on Carbon)
    Yukarıdaki linkteki romu İNDİRMEYE HİÇ ZAHMET ETMEYİN, KOTANIZA YAZIK!..

Tek cümle ile özet bu, detay merak edene ayrıca anlatırım fakat İNDİRMEYİN ABİ GEREK YOK.

NOT: Cihaz az daha pelte çıkıyordu düz Carbon'a geçerken, yoğun uğraşlar sonucu cihazı hayata döndürmeyi başardım, şimdi düz Carbon v5.1'i deneyeceğim. DURMAK YOK MİLLET, FLAŞLAMAYA DEVAM
    Teşekkür ederim :)

• Tuff88 T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam

• Muhteşem ekran sürem yüzde 15 kaldı şarzım.Stamina mod açık parlaklık en azda:)

• Z2 pil değişip memnun olan varmı tavsiye edecek varmı ?
  • garantim biteli 25 gün oldu,ve sanırım sim kart girişim bozuldu,makine sim tanımıyor :(
    Bu durumla karşılaşan var mı? Ne kadar masraf çıkarıyorlar,yaptırmaya değer mi sizce?
  • Z2 inmi var derdinmi var son bir haftadır herzaman çeken telefon sürekli şebeke yok yazıyor bu hatayla uğrşanlar telefonları sattı herhal cevap veren yok sizin başınıza gelen varmı nedir çaresi

• killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    Ben eski sürümlerde çok çekiyordum o hatadan. Şimdi Custom Romlara geçtim çekim kalitesi canavar gibi hocam. Meğer telefon çekmiyormuş önceleri :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 15 Kasım 2017; 7:56:52 >
  • Bu nasıl pislik bir telefon ya.

11 kasımda Mi 6 128 gb aldım 1800e N11den ,acaba iptal mi etsem diye düşünüyorum.Resmen kıyamıyorum:(

Benimde yapabileceğim bir link varmı telefonu 2.el aldım rom işleriyle hiç uğraşmadım

• 
Sayfa: önceki 18881889189018911892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.