Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (1295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.116
Cevap
124
Favori
858.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12931294129512961297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sorunu tek yaşayan bendim sanıyordum. Telefona instagram kurunca resmen bozuluyor alet. Kendi kendine açılıp kapanıyor ısınıyor değişik bir şeyler oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

Aynı sorun başgösterdiğinde ışık sensörünü parmağınızla bir iki saniye kapatıp açın, normale döner muhtemelen. Bende birkaç kez olmuştu, bu şekilde çözüldü.

Dediğiniz gibi yaptım, ilk başta sonuç vermedi. Sonra telefonu ablama verdim çözüldü sorun, teşekkürler.
  • Telefona kingroot yükledim kaldırmanın yolu yok mu ne bela bir program çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de oldu facebook yükleyince telefon donuyor rest atıp duruyor facebooku sildim şimdi normal

• Arkadaşlar servis bu uygulama problemleri için bizlik bi durum değil telefonunuz artık bu uygulamaları kaldırmıyor dedi. Sonynin planlı eskitmesine kurban gitti cayır cayır çalışan telefon.

Eski Android sürümlerinden birini kurarak problemi aşmayı düşünüyorum. Bunu yaparak facebook falan kullanabilen var mı? Varsa bir yol gösterebilir mi?

• Facebook instagram gibi uygulamalarda problem yaşayan arkadaşlar için şöyle bir çözüm buldum 1 gündür problem yok telefonda.

Fabrika ayarlarına sıfırlayıp daha hiç uygulama kurmadan play storea girip otomatik uygulama güncellemelerini kapayıp, uygulamalar güncelleme istediğinde onaylanmazsa bir problem çıkmıyor gibi duruyor. Bu şekilde bir süre daha idare eder diye tahmin ediyorum telefon.

Canavar gibi telefonu ne hale getirdiler yağ gibi akıyor şu an telefon.

• Ben de telefon eskidiği için bozuldu sanmıştım instagram yüklemedim facebook uygulamayı da güncellemedim sorun yok şu an

• Arkadaşlar Z1 için batarya almam gerekiyor. Nereden alabilirim? Daha önce almış olup memnun kalan var ise link alabilir miyim?

Model C6903.

• Brky1905 kullanıcısına yanıt
    "Supersu me ile kingroot kaldırma " yı aratın google da

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

"Supersu me ile kingroot kaldırma " yı aratın google da

bunu denedim hocam root kaldırmaya tıkladıktan sonra bekliyor SU kodunun güncelleştirilmesi gerekiyor diyor
  • Güncelleyin işte :) Pro ve Ücretsiz her iki versiyonu defalarca deneyin, mutlaka çalışıyor, bazen kilitlenmiş gibi oluyor tlf ama işlemi yapıyor

• millet boşuna iphone a o kadar para vertmiyor. hanımın z1 benim de lenovo k5 note resmen dökülüyor. açılıp kapanma donma çekmeme her bi saçmalık var. hanım iphone a geçti sıfır sorun şu anda. adama zorla iphone aldrıacaklar
  • Telefonumu servise vermiştim teleservice değişim kararı çıktı acaba yerine ne verecekler son zamanlarda z1 değişim kararı çıkıp yeni cihazını alan var mı?

• Arkadaşlar kardeşimin z1 inde batarya %50den sonra direk kapanıp telefonu tekrar açtığında %10 ile açılıyor.Sanırım bataryanın değişmesi gerek daha önce internetten batarya alıp değiştiren varsa dm gelebilirse çok sevinirim yardıma ihtiyacım var...
  • Arkadaşlar,
    Facebook'u kaldırın kasmalar donmalar biter.
    Facebook lite kurun sorun kalmaz. Sorun telefonda değil.
    Eski telefonlara yanlış güncelleme veren facebook yazılımında...
  • mydonose_2 kullanıcısına yanıt
    nasıl bir cihaz vereceklerini bende merak ettim
  • mydonose_2 kullanıcısına yanıt
    birde cihazınızda nasıl bir sıkıntı vardı da değişim kararı çıktı
  • yogun54 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera bulanık çekiyordu bir de bataryasi eskisi kadar iyi değildi bu şikayetler ile garantisinin bitmesine 3 gün kala servise verdim değişim kararı çıktı ve hiç ummadığım bir şekilde Z2 gönderdiler

• Elimde eşimin Z1 telefonu var ekran kırıldı.
    yaptırmayı düşünmüyorum z5 dual aldık yerine.
    Cihazın içi sağlam her hangi bir sıvı teması olmadı şimdiye kadar.
    Anakart,batarya,hoparlör gibi ekipman için almak isteyen olursa pm den iletişime geçebilir.
  • Internet üzerinden orjinal batarya alabileceğim bir site var mı? N11 vs. baktım ama çoğu büyük ihtimalle çakma.
  • 
Sayfa: önceki 12931294129512961297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.