Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (1294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.117
Cevap
124
Favori
858.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon 3.5 seneden soran kafayı yemiş bulunmakta.Uygulamalara tıklıyorum ekran yanıp yanıp sönüyor instagram facebook hepsinde hata veriyor ,telefon her 5 dakikada bir takılıp kendini resetliyor.root yüklemem lazım nerden nasıl yapacağım bilmiyorum
  • uygulamalarda devamli hata veriyor ve donma yapiyor hard reset yapamiyorum acmakapama ve ses tuşuna aynı anda bastıgım halde bir hareket yok ne yapmam gerekli hard reset yapmam icin bilgi sahibi arkadaslarin cevabını bekliyorum,
  • Aynı sorunlar 4 gündür benimde mevcut fabrika ayarları yaptım sonra pc sorun giderme yaptım düzeldi sıkıntı yoktu fakat sonradan güncelleme yapınca aynı sorunlar devam etmeye başladı. Sony telefondan elini çekti resmen bir dana almam uzak durumum sony den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon artık resmen değiştir beni diyor güncelleme yapmayıncada bi süre sonra aynı sorun başlıyor rootluda telefon sanırım bunun bi çaresi yok yeni telefon şart
  • Z1 şu anda çöp oldu resmen. Garantisi 11 temmuzda bitiyor servise vereceğim bakalım ne diyecekler

• Son zamanlarda bendede aynı durum var fabrika ayarlarına döndürdüm düzeldi.....ama bazı uygulamaları yükleyince tekrar oluyor olunca o uygulamaları siliyorum bu şekilde idare ediyorum yazılım desteği sıkıntısı var gibi....

Değiştirmek şart oldu...

• Z1 cihazim acilmiyor uodate fail yaziyor.Bootloader acik oldugu icin pc companion da onarmıyor.Flash tool ile stock rom atarken işlem devam etmiyor ne yapmam lazım ? Bu arada iyi bayramlar herkese.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamii61

Z1 cihazim acilmiyor uodate fail yaziyor.Bootloader acik oldugu icin pc companion da onarmıyor.Flash tool ile stock rom atarken işlem devam etmiyor ne yapmam lazım ? Bu arada iyi bayramlar herkese.

pc companion onarma zaten bir işe yaramıyor iki defa onardım iki defa fabrika ayarlarına dönderdim flash ile stock rom yüklemeyi deneyim telefon sürekli kendini açıp kapattığı için olmuyor son çare olarak android 6 cw ile yüklemeyi deneyeceğim bakalım bayram da resmen telefonsuz kaldım ne yaptılar bilmiyorum telefonlara ama bir anda hemen hemen foruma bakılırsa herkese olmuş durum da gelişmeleri yazarım yeniden
  • Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Flashtool ile yazılım atabildim.Yalnız 9.11 9.13 ve 9.23 sürümleri olmadı 9.18 sürümüyle atabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamii61

Flashtool ile yazılım atabildim.Yalnız 9.11 9.13 ve 9.23 sürümleri olmadı 9.18 sürümüyle atabildim.

Hangi sürüm yüklediniz sonuç nedir hocam şimdi yoksa cileden çıkarttı telefon

• Arkadaşlar telefonu formatladım onardım facebook ve instagramı da sildim sorun kalmadı eskisi gibi çalışıyor google play den facebook ve instagram yorumlarına bakabilirsiniz

Bilgilendirme için teşekkürler,

Bende ikinci formattan sonra farkettim sadece instagramı yükledim facebookta sapıtıyor şuan normal çalışıyor ama dolu güncelleme var hiç tekrar güncellemedim 3 yıldır kullanıyorum yine iyi gitti aslında
  • KVK'de ; Departman Statüsü: İşlem Görüyor - Parça Bekliyor yazıyor.Bedavaya parçamı değişecek yani , 2 ay garanti vardı pek umudum yoktu
    Hocam 5.1.1 yükledim şuan da bir sorun yok.Custom rom atacaktım root attım bl açtım sorun yokken bi anda boot a çöktü mecbur stock devam edecez :)

• of of bi giriim başlığa dedim hwerkeste aynı şikayetler. bizimn de 10 gündür açılıpkapanmlalar dnmalar beklemeler. fabrika ayarlarına getirdim. düzeldi gibi ama bir iki uygulama açınca tyine gitti. bugün bende servise vereceğim. 1 yıl garanrtisi var daha. yok hocam bildiğinde şaşamayacaksın. note ve s3 bile yıllardır çaçışıyor eskidiler diye hanıma z1 kendime lenovo k5 note almıştım ikisi de berbat samsunglara göre.
  • arkadaşlar cihazı bimeksten almıştık imei sorgulattığımda şu çıkıyor

İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
    Üretici: Sony Mobile Communications Pazar Adı: SONY C6903 -Xperia Z1 Model Bilgileri: PM-0450-BV

burdan cihazın garantisi paralel mi resmi mi nasıl anlayabiliriz acaba
  • servise götürdük imei yi bulamıyorzu diyorlar oys ende üst mesajda yazdığım çıkıyor her neyse. adamlar bugünlerde böyle onlarca z1 geliyor dedi. alırız ama haftalar sürer dedi. öneri olarak facebook ve twştter ı silin sorun kalmaz dedi. süper öneri. bari android i de iptal edip sadece telfon olarak kullanalım en sağlamı
  • Ablamın telefonunda çağrı sırasında ekran kararıyor, karşı taraftan çağrı kapatılmadan ekran açılmıyor. Bunun çözümü nedir?
  • Merhaba ben de bir z1 kullanıcısıyım aynı sorunları ben de yaşadım,sonun da facebookù silip eski versiyonlardan birisini yükledim ve güncellemelere kapattım,sorun çözüldü.
  • Aynı sorun başgösterdiğinde ışık sensörünü parmağınızla bir iki saniye kapatıp açın, normale döner muhtemelen. Bende birkaç kez olmuştu, bu şekilde çözüldü.
  • 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.