Şimdi Ara

Sony Xperia Z1 Compact 'Z1 Mini' video ön inceleme

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
333
Cevap
3
Favori
18.181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Sony Xperia Z1 Compact 'Z1 Mini' video ön inceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: omerfaruk18_34

Hala çerçeve diyenler var daha ne yapsin Sony

Butonları Alttaki kalın boşluğa koyabilir.
    1500 civarı olursa resmen iphone katili olur bu alet
    |
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: assault79

quote:

Orijinalden alıntı: james53

Z1 ekranı bana göre büyüktü.Bu tam istediğim ekran boyutlarında Fiyatını çok merak ediyorum.Fiyatını uygun bulursam düşünmeden alıcam.

hesaplamalarım yanlış değilse 1700 ila 1800 den aşagı olmaz

dolarda düşük değilki ucuz olsun Ülke olarak teknolojiden uzak kalıyoruz
    |
    |
    AMD Phenom II X4 955 Black Edition/Gigabyte 890GPA-UD3H/Sapphire HD 5750/Team Elite 4 DDR3 1333MHz CL9 +Corsair Vengeance 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 12 GB/Samsung 840 evo mz 120gb/Seagate 2 TB/High Power Element 500W/Cooler Master Hyper 212 Plus/AOC E2243FWs 21.5"/Steelseries Apex/Logitech G300 Gaming Mouse/Toshiba 32GB Oshumi-1/Sony Xperia Z1 Compact Black
  • Yüzbaşı
    472 Mesaj
    Bu Telefona Güncelleme ile 4K verse SONY bu sene daha telefon çıkarmasada olur
    |
    |
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    Tam bi canavar olmuş alınır bu telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

O çerçeveye bir telefon daha yaparım.

Tamam la o kadarda değil
    Çok sağlam cihaz şu 720p büyük ekranlardada olsada alsak

Edit:eksileyenlerin amacını anlamıyorum bu kadarda fanboyluk olmaz en küçük eleşitirye bile karşısınız

Ahahah, ben sabah senin gibilere sinyali çakmıştım Sony yapsaydı çerçeveciler gelir diye (birde cevap yazmışsın) o yorumda mı akıllandırmadı seni Müstahak sana müstahak

• Yarbay
    2059 Mesaj
    Vay arkadaş ... El kadar cihaza 1600 olursa süper olur 1500 olursa yer yerinden sallanır gibisinden ifadeler falan. Tahminler 1800'ler de ... Şu an çıksa milyonlarca kişi düşünmeden alır.

8-10 yıl dayanan konsolların 399 - 499 dolar olması sonucu buraları kan götürmüş hır çıkmıştı.

Yanlış anlaşılmasın, merakla takip ediyorum. Ancak bir türlü anlayamadım 600 liralık GM bir insanın neyini yetmez ki (o bile fazla) ... Netice itibari ile telefon olan, eline alıp 1-2 ay kurcaladıktan sonra face-twitter-whatsapp üçgeni ile ömrünü geçirecek alo-alo denilecek bir cihaz. Cehaletimi mazur görün. Nette gezinmek istesem tablet alırım. Film izlemek istesem, iş yapmak istesem yine öncelikle tabletlere, netbooklara yada hibrit çözümlere bakarım. Oyun oynamak istersem 3DS, Vita önceliğim olur. Tabi bunların hepsi mobil çözümler çerçevesinde ki tercihlerim olurdu. O paralara daha neler neler yapılır.

Arkadaşım One S ben Atrix kullanıcısıyım. Deneyim edinerek sundukları göze alınarak; bu telefonlara bu kadar para verilmesinin dahası bunun bu kadar normal karşılanmasının çok farklı anlamları olmalı diye düşünüyorum. İlginç gerçekten.

İyi forumlar, saygılarımla.
    |
    |

• Binbaşı
    1379 Mesaj
    quote:

Sony ve çerçeve muhabbeti

+1

Yorum kaynamasın.
    Eski Kullanıcı Adı:
    Captain_Ivy

Güzel telefon olmuş

Yanlız şu snapdragon işlmeci olaylarını fln kavrayamadım ben hala. Açıklasanıza azıcık..
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3068 Mesaj
    nihayet tanıtıldı şimdi sırada türkiye de satılması umarım bir an evvel satışa sunulur . beklemekten yoruldum.
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    Düşük fiyat bekleyenler boşuna beklemesin bütün Avrupa'ya 540 Euro'dan sattığı Z1'i gariban Türklere 2200'den geçirmişlerdi. Daha bir de Euro 2.75'den düşünün yani kazığın büyüğünü
    |
    |
    565 Mesaj

sonra oyun oynarken telefonu kavradığında elin o tuşlara deysin ana ekrana gelsin menü açılsın ve geri gelsin iphone da neden o çerçeve var zannediyorsun. Doğru ya mühendisler sizin kadar akıllı değil düşünememişler oraya tuş koymayı. artık şu çerçeve muhabbetini bırakın. o kalın çerçeveyi yok etse bu sefer elimiz ekrana geliyor diyeceksiniz. size zorla gidin alın diyende yok.
    |
    |
    erdem3113 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Amd FX 8300 , Corsair 8 GB DDR3 1600 MHz, Asus R9 270 2GB, MSI G43A, Creative SB 7.1, ZALMAN 500 Watt, HyperX Savage 240 GB SSD, Cooler Master Silencio Pure 650, Air Ties 5450v2 6372, Samsung 2232BW 2ms, Akg K267, Xperia Z5 Compact Siyah, Z5 Altın,
  • Yarbay
    20643 Mesaj
    İlk defa android ve İphone dışında dokunmatik bir telefon beğendim sanırım.

Özellikle kamerası ve PPI olayı çok iyiymiş.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • DH Yönetici
    4997 Mesaj
    Fiyatını bilmiyorum ama Xperia SP ile aynı ekran boyutuna sahip olmasını isterdim.
    |
    |
  • Yarbay
    3239 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

quote:

Sony ve çerçeve muhabbeti

+1

Yorum kaynamasın.

Hocam millet + lıyo sonra bi bakıyorum düşmüş iPhone fanları iyi calisiyor

|
    |

Ama keşke Sony kendi geliştirdiği bir işletim sistemi kullansa piyasa daha bir çekici olurdu.

|
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    Bu japonlar tezek yapsalar yine alınır..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.