Şimdi Ara

Sony Xperia Z1 Compact 'Z1 Mini' video ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
3
Favori
18.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony uzun süredir merakla beklenen Xperia Z1 Mini ya da piyasaya çıkacak adıyla Z1 Compact'ı resmi olarak duyurdu. 4.3-inç büyüklüğünde ekranı, Snapdragon 800 işlemcisi, suya-toza dayanıklı yapısı ve 20MP çözünürlüğündeki kamerası ile teknoloji dünyasının en güçlü "mini" telefonu olan Xperia Z1 Compact, en üst seviye donanımları daha küçük ekran boyutuna sahip telefonda almak isteyenler için türünün en iddialı örneği. Sony Xperia Z1 Compact'ın merak edilen tüm detayları, performansına ilişkin bilgiler ve kamera performansı gibi pek çok detay, Las Vegas'ta hazırladığımız özel videomuzda.

• O çerçeveye bir telefon daha yaparım.

Tamam la o kadarda değil
    Çok sağlam cihaz şu 720p büyük ekranlardada olsada alsak

Edit:eksileyenlerin amacını anlamıyorum bu kadarda fanboyluk olmaz en küçük eleşitirye bile karşısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hi Guy -- 7 Ocak 2014; 20:13:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmuş olmuş, beklediğim 720P Ekrana S800.. Mükemmel..

• Sony çerçeveler hariç çok iyi telefon yapmış bu sefer

• Fotoğrafı telefonda unutmuşsunuz yalnız başka bir konuda gördük
  • lg g2 de bile kasa küçük olduğu için z1 in performansına ulaşamazken z1 kompakt çok daha küçük kasada ısı dolayısıyla performans kaybı nekadar olur acaba!

illaki olumsuz bir yorum olmalı ama dğeil mi!? :)

• ALLAH'ım sana geliyorum bu günleridemi görecektim.Süper bir cihaz olmuş zaten Sony'den başkası böyle kalitede bir cihaz yapamazdı.

• Müthiş telefon

• Hala çerçeve diyenler var daha ne yapsin Sony

• Z1s'den farkını göremedim.

Ayrıca mini kullanıcılarının aradığı özellik ucuz olması, bu telefonun G2 kadar piyasadan gireceğini hiç sanmıyorum

• Boyu önemli değil,önemli olan işlevi :)

• ya türkiyeye geleceek mi bu tl

• böyle güzel bir telefon için 3 dk lık kısa bir inceleme yetersiz ama ülkemize gelmesiyle beraber kapsamlı bir inceleme gerçekleştireceğinizi ümit ediyorum.keşke ekrandan bahsedilseydi.z1 e gore ekranın görüş açısı ve renk verimi ne durumda acaba ? bir de geçtiğimiz günlerde z1 ile bir ekran karşılaştırması vardı anasayfada.orada bu telefonun ips olduğu söyleniyordu zaten resimler de bu yöndeydi hep ekran ips gibi duruyordu. ekran karşılaştırması : http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/galerileri/Sony-Xperia-Z1-vs-Xperia-Z1-mini-l-Ekran-Karsilastirmasi.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimi_raikonen -- 7 Ocak 2014; 18:47:39 >

• 1400 tl gibi girerse Türkiye'ye aşırı çok satılır.
  • eksiciler gelmiş herkesten önce. Kasa ve parmak izi bırakan yapı dışında oldukça güzel olmuş.Umarım diğer firmalara örnek olur.

• Sony Xperia Z1 Compact 'Z1 Mini' video ön inceleme

Sony ve çerçeve muhabbeti

• Bu yaz kurtuluyorum 5800'dan. Hoşgeldin Sony Xperia Z1 Compact
  • Sen onu bunu boşver sony hani bizim solaya jellybean?

• quote:

Orijinalden alıntı: kimi_raikonen

böyle güzel bir telefon için 3 dk lık kısa bir inceleme yetersiz ama ülkemize gelmesiyle beraber kapsamlı bir inceleme gerçekleştireceğinizi ümit ediyorum.keşke ekrandan bahsedilseydi.z1 e gore ekranın görüş açısı ve renk verimi ne durumda acaba ? bir de geçtiğimiz günlerde z1 ile bir ekran karşılaştırması vardı anasayfada.orada bu telefonun ips olduğu söyleniyordu zaten resimler de bu yöndeydi hep ekran ips gibi duruyordu. ekran karşılaştırması : http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/galerileri/Sony-Xperia-Z1-vs-Xperia-Z1-mini-l-Ekran-Karsilastirmasi.htm

Ön inceleme

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatasaray 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Sony çerçeveler hariç çok iyi telefon yapmış bu sefer

usta aklıma kurt düşürdü bu yahu

Yok yav arayüz ses malzeme kalitesi olarak bizimki daha iyi s800'ün de zaten s600'den bir farkını göremedim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.