Şimdi Ara

Sony Xperia Z1 Compact 'Z1 Mini' video ön inceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
3
Favori
18.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çerçeve takıntısı bir hastalık sanırım anksiyetüsscrenüs
  • quote:

Orijinalden alıntı: midnightnexus4

Bende bu telefonu alırım
    (Tatar Ramazan)

Nickinin son yedi karaketrinden beklenmiyecek bir yorum helal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hi Guy -- 8 Ocak 2014; 13:55:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gerçekçi olalım. Telefonun fiyatı Avusturya'da 500€ olarak başladı. Türkiye fiyatı ek vergileri düşünürsek 1500? altında olmaz. En azından ilk aylarda olmaz. Piyasaya çıktıktan 3 ay sonra 400€ olduğunu düşünürsek ortalığı fena karıştırır bence.

Telefona gelecek olursak bu boyutlarda bu güç ve kameraya sahip olan bir telefonun ufak tefek kusurları kimseyi ilgilendirmeyecektir. Z10 aldım adam gibi bir Android telefonu çıkıncaya kadar kullanırım diye ve şimdi z1 Compact tam zamanında çıktı karşıma.

• Çerçeve kalın diyenler peki bu iphone çerçeveleri nehttp://sonyviet.vn/wp-content/uploads/2013/12/z1_f_iphone_5s_1.jpg

• Telefonda aradığım her şey bu cihazda birleşmiş..10 senedir Sony dışında cihaz kullanmayan bünyeme tamda cihaz değiştirmeyi düşündüğüm anlarda ilaç gibi geldi..Biran önce çıkmalı..Fiyatsa 1500 olur gibi :/

• lg g2'yi övenler ve kıyaslayanlar için hatırlatma gerekiyor sanırım.kendisi z1 compact'tan 1" daha iri bir ekrana sahiptir.lg'i buna karşı savunacaksanız önce bu boyutta bir model çıkarmasını bekleyeceksiniz.lg g2'ye lafım yok,sınıfında gayet güzel bir phablet.ama lg'nin bu telefona kesinlikle bir rakip modeli yok.

boyut olarak koca pile rağmen htc one mini ile s4 mini arasında yani olabildiğince ufak

htc: 132 x 63.2 x 9.3 mm, 122 g, 1800 mah
    sony: 127 x 64.9 x 9.5 mm, 137g, 2300 mah
    samsung: 124.6 x 61.3 x 8.9 mm, 107 g, 1900 mah

özetle android ve wp bu kategoride şimdilik bu telefondan iyisi yok.iphone ile kıyaslarsanız tartışılır ama onun dışında da çamur atmak için içi bomboş yorumlar yazmayın.

imza: bir samsung ve eski sony kullanıcısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 8 Ocak 2014; 14:34:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

quote:

Orijinalden alıntı: doctor5945

9 numara olmuş ekran ips yada slcd 3 olsa 10 olurdu

zaten ekranı ıps

@doctor5945

ben tft lcd diye duymuştum eğer ips ise o zaman 10 olmuş cihaz kısmı
  • Gene sony gene mükemmellik

• ekran 720p IPS Triluminous. tıpkı z1 gibi.

kaynak:http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z1_compact-review-1028p2.php
  • ilk iki saniye

• Küçük boyutlarda telefon arayanlara tavsiye edilebilecek en iyi cihaz olmuş. Bir Xperia Z kullanıcısı olarak Sony'yi tebrik ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mturgutak

Küçük boyutlarda telefon arayanlara tavsiye edilebilecek en iyi cihaz olmuş. Bir Xperia Z kullanıcısı olarak Sony'yi tebrik ediyorum.

z ekranı çok büyük gibi ben bunu alacam fakat 4.3 ufak mıdır??? kafam karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

quote:

Orijinalden alıntı: mturgutak

Küçük boyutlarda telefon arayanlara tavsiye edilebilecek en iyi cihaz olmuş. Bir Xperia Z kullanıcısı olarak Sony'yi tebrik ediyorum.

z ekranı çok büyük gibi ben bunu alacam fakat 4.3 ufak mıdır??? kafam karıştı

Ekranı S4 Mini ile aynı boyutlarda. Bir cep telefonu için normal bir boyut küçük değil kesinlikle. Tercih size kalmış tabii ki fakat bütçeniz yeterli ise normal Z1i alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

1500 tl aşağısı girsin türkiye yerinden sallanır

Evet global olarak 1 milyon satar belki

• G2 dusunuyordum fakat 150lira fazlasını bu cihaza verebilirim daha üstünü vermek günah şaka şaka...

• Cidden güzel telefon fiyatı dengeli tutulursa acayip satar bu cihaz nexus 4'üm var bu telefona kadar hiç bir telefona böyle alıcı gözüyle bakmamıştım.

• Cidden güzel telefon fiyatı dengeli tutulursa acayip satar bu cihaz nexus 4'üm var bu telefona kadar hiç bir telefona böyle alıcı gözüyle bakmamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

Bu yaz kurtuluyorum 5800'dan. Hoşgeldin Sony Xperia Z1 Compact

aynı durumdayız :) eşekden inip ferrariye bineceğiz heralde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kayhan66bjk

quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

Bu yaz kurtuluyorum 5800'dan. Hoşgeldin Sony Xperia Z1 Compact

aynı durumdayız :) eşekden inip ferrariye bineceğiz heralde :)

Kesinlikle :))
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.