Şimdi Ara

Sony Xperia Z1 Compact 'Z1 Mini' video ön inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
3
Favori
18.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TurboCore

Z1s'den farkını göremedim.

Ayrıca mini kullanıcılarının aradığı özellik ucuz olması, bu telefonun G2 kadar piyasadan gireceğini hiç sanmıyorum

Sana Windows phone'un ile mutluluklar ...
  • Harikulade..

• Sony sen ne yaptın böyle? her alanda oldukça iddialı bir cihaz olmuş.

• Alabilirim ama önce bi elimize alıp incelemek gerek, tasarım dedin mi sony.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

lg g2 de bile kasa küçük olduğu için z1 in performansına ulaşamazken z1 kompakt çok daha küçük kasada ısı dolayısıyla performans kaybı nekadar olur acaba!

illaki olumsuz bir yorum olmalı ama dğeil mi!? :)

Adamlar sıvı soğutma koymuşlar ısındı mı suya tut oldu bitti işte.

bumu ısınmaya çözüm allah aşkına.
    işimiz gücümüz yok oyun oynarken gidip telefonu suya tutacağız.

DH de yorumlara değil,yorumların söyleniş tarzına + - veriliyor.en fazla + alan yorum ile aynı şeyi söyledim aradaki farka bak pehhh

• o telin ekranı kotu olsa on kere vurgulardınız. ama şimdi iyi ya tek kelıme etmemıssınız. yahu barı ıyı oluncada iyi diyin. heryer z1 den daha ıyı ekrana sahıp oldugunu soyluyor ekrandan gram bahsetmemıssınız.

• https://www.facebook.com/Z1mini İşte buda Türkiye sayfası

• şöyle bakıyorumda büyük cihazlardan sıkılmışız net. eline sağlık sony devamı daha iyi sekillerde gelsin şu büyük ekran büyük donanım yüksek çözünürlük furyasında hem son kullanıcı hem donanımlar rahat bi nefes alsın. tabiki büyük donanımlar ekranlar olmasın demiyorum ama alt tarafta da alınabilecek ürünler olsun.
  • Telefon, Avrupa'da, şubat ayının ortalarında ve 550 euro fiyat etiketiyle satışta olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafamı karıştıran tek şey fiyatı ne olacak umarım 1300 ü geçmez
  • Z1 Compak bana göre değil fazla küçük ve ses çıkış seviyesi çok düşük.LG Flex almayı düşünsem 6 inç ve kavisli yapı nasıl olur bilemiyorum.Htc ve Samsung'un amiral gemilerini beklemek lazım.Çoğu standart donanım oldu artık tercihleri fiyat belirleyecek.Tabi LG G Flex ve Sony Z1 Compact 720p ekrana sahip olduğu için ekstra performans vaadediyor.

• Samsung olsa donanımı da düşürürdü işte Sony farkı

• Gerçekten çok güzel bir cihaz yapmış Sony. Denildiği gibi büyük ekranlı telefonlardan sıkılmışız artık. Telefonun fiyatlandırılması da güzel olursa tadından yenmez.

• Burada ne zamandır böyle bir telefonun eksikliğinden bahsediyorduk sonunda sony anladı darısı diğerlerine telefon çok iyi olmuş eksik olarak sadece sanal buton var keşke googleı dinlemese artık en iyi fiziksel buton sonra kapasitif buton , sanal buton çok kullanışsız hem altta boşluk da var öle duruyo boş boş hoparlör koy bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orientem -- 7 Ocak 2014; 20:55:22 >
  • Acı gerçekler :) Home, geri tuşları ekranda olacağına o koca çerçevede de olabilirdi pekala. Dünya kadar yer var, ekrandan tasarruf edilirdi. Ayrıca çok kalın ve fena el izi bırakıyor.

• 1500 tl aşağısı girsin türkiye yerinden sallanır

• Kardesim z1 kullanıyor telefonu cok beğenmeme rağmen boyutundan dolayı bi türlü karar verememiştim 3yil aradan sonra iOS elveda diyeceğim galiba

• telefon kaliteli gerçekten sony oluncada tadından yenmez ama tek sorun fiyat büyük abisi z1 2000 tl den aşağı değil .550 euro olan telefon ülkemizde tahmini 1700 civarı piyasaya girecektir.şubat ayından önce bekliyoruz.yoksa taksitlere kısıtlama geliyor.
  • Bende bu telefonu alırım
    (Tatar Ramazan)

• Adamlar vegasa gidip telefon incelemesi yapıyor içimden yav he he diyesim geldi

Şaka bir yana her ne kadar bir iphone 5 kullanıcısı olsam da Sony bu işi gerçekten götürüyor.Helal olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.