Şimdi Ara

Sony Xperia Z1 Compact 'Z1 Mini' video ön inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
3
Favori
18.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuana kadar üretilmiş olan en iyi telefon.Birisine telefon önerecek olsam bunu öneririm.Özellikle benim gibi hayvan gibi telefon sevmeyenler için.
  • Ekranı nasıl ekranı farklımı z1 den Erdi ve Mesut bey!

• Çerçeveler ekrandan çok yemiş ... :/

• Tepkim bu oldu.
  • Z1'e yakın olacaktır fiyatı...Arada 500 tl kadar fark olursa z1 nasıl satsın ?
    O değilde hep hayalini kurduğum bir telefon bu...Hatta bana kalsa ben 800x480 yaparım o ekranı...Sgs2 kullanmış biri olarak en iyi ekranlardan biri sgs2'deydi diyebilirim.Bunun sebebi ise görüntüleme tek. konusunda amoled plus ekrana sahip olmasıydı.E sony zaten görüntüleme teknolojisinde uzman değil mi ?

• oyun telefonu olacak
  • 10 numara telefon olmuş...
  • Ellerimin çok terlediğini düşünecek olursam, o telefonu elimde düşünemiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

O çerçeveye bir telefon daha yaparım.

Tamam la o kadarda değil
    Çok sağlam cihaz şu 720p büyük ekranlardada olsada alsak

Edit:eksileyenlerin amacını anlamıyorum bu kadarda fanboyluk olmaz en küçük eleşitirye bile karşısınız

Yorumunu beğendim ama eksi rekoru kırılsın diye eksi verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

O çerçeveye bir telefon daha yaparım.

Tamam la o kadarda değil
    Çok sağlam cihaz şu 720p büyük ekranlardada olsada alsak

Edit:eksileyenlerin amacını anlamıyorum bu kadarda fanboyluk olmaz en küçük eleşitirye bile karşısınız

Yorumunu beğendim ama eksi rekoru kırılsın diye eksi verdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Harbiden 1e1 Z1 olmuş.
    Fiyatı G2 den aşağı olması lazım ki satabilsin.
    Suya toza dayanıklılık bir avantaj ama keşke normal yapsaydı donanımı bile yeterdi.
    En güzel Kompakt diyelim artık mini denmez bu telefona.
    Tebrikler artık rekabet artsada bizde faydalansak.
  • qazrfv kullanıcısına yanıt
  • 1600 tl der adamı ayar eder. versin 900-950 liraya iyi yapmış diyelim.
  • Telefon cidden bomba olmuş ama böyle bi telefona fiziksel tuş koymamak bence en büyük eksiklik. He bide bu tel için oyun canavarı diyenler olmuş ama eğer Sony gerekli yazılım desteğini sunmaz ise malesef sonu Lg G2 gibi olabilir.Gerekli yazılım desteği sağlanmadığı için G2de S800 işlemci olmasına rağmen telefon S4 performansı verio, malesef bu bi gerçek. Umarım Sony bu telin yazılım desteğini eksik etmez, etmezde ulan tamda İphone 5S alma planları yaparken ortaya çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

1600 tl der adamı ayar eder. versin 900-950 liraya iyi yapmış diyelim.

Ne yaptın sen Xperia SP o fiyatlarda satılıyor bu Z'den bile pahalı olur.
  • Z1 ekranı bana göre büyüktü.Bu tam istediğim ekran boyutlarında Fiyatını çok merak ediyorum.Fiyatını uygun bulursam düşünmeden alıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

S800 işlemciyi o kasayla soğutabilirse helal olsun.

Aslında soğutamazsada sıkıntı yok soğuk suya atarız.

O sicaklikta telefonun yapiskanlarinin etkisi gidecek ve cihaz her yer kapaliyken bi kasik suda bogulacak. Sonuc = turk tuketicisi suclu ( yurt disinda vakum testi yapiliyor ama ulkemizdeki sony turkiye bunu yapmiyor sizce neden ) Dediydi dersiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: james53

Z1 ekranı bana göre büyüktü.Bu tam istediğim ekran boyutlarında Fiyatını çok merak ediyorum.Fiyatını uygun bulursam düşünmeden alıcam.

hesaplamalarım yanlış değilse 1700 ila 1800 den aşagı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aquess

quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

1600 tl der adamı ayar eder. versin 900-950 liraya iyi yapmış diyelim.

Ne yaptın sen Xperia SP o fiyatlarda satılıyor bu Z'den bile pahalı olur.

orası öyle, hepsi düşsün diyorum ben. bu tel uçuyo kaçıyo diye 2 binlere dayanıyor fiyatlar. fiyatını 1600den aşağı çekmezler bununda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uraltay85

quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

S800 işlemciyi o kasayla soğutabilirse helal olsun.

Aslında soğutamazsada sıkıntı yok soğuk suya atarız.

O sicaklikta telefonun yapiskanlarinin etkisi gidecek ve cihaz her yer kapaliyken bi kasik suda bogulacak. Sonuc = turk tuketicisi suclu ( yurt disinda vakum testi yapiliyor ama ulkemizdeki sony turkiye bunu yapmiyor sizce neden ) Dediydi dersiniz :)

Hocam aslında mesajı atarken soğutmazsa çöp diyecektim. Son anda aklıma bu geldi, böyle yazdım.
    Haklısın dediğimiz sebepten dolayı madur olanlar olcak ama ben hayatta sonynin bi telefonunu almayacağım için kendi adıma bi sorun teşkil etmiyor.
    Mesajımdaki 40 küsür beğenmeyi görüncede şaşırdım doğrusu bu kadarını beklemiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.