Şimdi Ara

Sony Xperia Z1 Compact 'Z1 Mini' video ön inceleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
3
Favori
18.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony yaptı yapacağını. S3 mini+s4 mini=. Şaka beyler karşılaştırmam bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya yemişim Ces fuarını. Bir an önce dönüp 2si1 programı yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan.1905

SONY=KALİTE

Haklisin kalite ama ulkemizde degil.
    Bence bu telefonu sony eurasia garantili ( teknik servisi teleservice) alacaklar otursun 40 kere dusunsun.
    Yakinlariniz varsa yurt disindan sony alin asla ulkemizden almayin sonra pisman olursunuz. Firma karalamasi yapmiyorum guzel hizmet veren nasil tavsiye edilip halk bilgilendiriliyorsa tam tersi durumdada bilgilendirilmeli. adam akilli hizmet versinler bu devirde para kolay kazanilmiyor resmi distributor mallarina sahip cikmassa bunlarin pisligini tum turk tuketicisi bilmeli. Teknoloji hastasi bir milletiz lutfen bizler dogru davranirsak sony eurasia gibi firmalar halkimizin sirtindan boyle kustahca para kazanamaz adam akilli hizmet vermesini bilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

Mükemmel, kaliteli, güçlü, şık, tek kelimeyle Compact bir cihaz olmuş. Biz boşa demedik bu sizin bildiğiniz plastik, beş para etmez "lite Mini"lerden değil diye bu It's a Sony diye

quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

O çerçeveye bir telefon daha yaparım.

Tamam la o kadarda değil
    Çok sağlam cihaz şu 720p büyük ekranlardada olsada alsak

Edit:eksileyenlerin amacını anlamıyorum bu kadarda fanboyluk olmaz en küçük eleşitirye bile karşısınız

Ahahah, ben sabah senin gibilere sinyali çakmıştım Sony yapsaydı çerçeveciler gelir diye (birde cevap yazmışsın) o yorumda mı akıllandırmadı seni Müstahak sana müstahak

Hadi hadi güzel telefon mini diye dandik teller çıkaraan firmalara örnek olsun. Ama çerçeve kalın daha ince olabilirdi taamı hadi canım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer 3000 mah olsaydı kesinlikle alırdım ama istediğim gibi olmadı.
    Tabi şunuda belirtmeliyim herşey istediğim gibi olmuş sadece tek kusuru batarya olmuş BANA GÖRE
    on numara telefon yapmış sony helal olsun bide fiyatını görmek lazım tabi
    ama ben bataryada takıldım 2 gün rahatça yetecek bataryalı telefon bekliyorum.
    bu telefona 3000 koysaydılar bu mümkündü ama yine başka bahara kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

Samsung olsa donanımı da düşürürdü işte Sony farkı

Evet Samsung olsa donanımıda düşürürdü fakat koyduğu donanımla da paralel bir fiyattan satardı.Cihaz piyasaya çıksın da görün bakalım Sony'nin satacağı fiyatı.Z1'den 200 lira daha ucuz olabilirse öpün de başınızın üstüne koyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

lg g2 de bile kasa küçük olduğu için z1 in performansına ulaşamazken z1 kompakt çok daha küçük kasada ısı dolayısıyla performans kaybı nekadar olur acaba!

illaki olumsuz bir yorum olmalı ama dğeil mi!? :)

Adamlar sıvı soğutma koymuşlar ısındı mı suya tut oldu bitti işte.

suyun içinde benchmark testi yaparız :D
  • Arkadaşlar sanal tuşların görünürlüğü 4.4 ile sona erdi diye biliyorum... Uygulama yapımcıların kaldı olayın gerisi..

• Keşke o kasaya en azından 4,5" ekran koysalardı daha çok kişinin ilgisini çekebilirdi. Ben bile düşünürdüm belki. Ama bu hali çok itici. Sanki 4-5 yıllık bir telefon gibi duruyor. Kocaman kasada ufacık ekran. Ama bir sonrakini düzgün yaparlarsa iyi olur. Bu arada bildiğim kadarıyla bunun minik olanın ekranı IPS galiba. Z1deki gibi tft değil ve çok daha iyi bir ekran olacak. Böyle olursa da Z1 alanlara gol atmış olacak sony. Hem iyi hem kötü yani.
  • Androidde süper hızlı telefon istiyorsan büyük ekran alacaksın başka alternatifin yok deyimi tarih oldu bu telefonla samsung un en baştan beri yapması gerekeni yaptı sony tebrikler

• Sonunda S800 720p ile gelmiş, üstelik 2 gb ram. Bakalım nasıl bi şey olacak
  • Telefonda yazılım yok ki donanım olsa ne olur
    Sony ve samsungu oldum olası sevmedim. Android bir cihaz alıcak olasam HTC den başka almam onun dışında WP8 her türlü bunlardan iyi

• arkadaşlar bu telefon zaten büyük ekrandan şikayetçi ama full bir telefon isteyenlere üretilmiş ilk ürün.ekranı küçük bulanlar... her markadan en az 2-3 model piyasada mevcut.herhangibirini gidip alamada özgürsünüz.küçük ekranların piyasasını balltalamayın.

telefonun tek rakibi iphone 5 ve 5s.onların çerçeveyle kıyaslayıp öyle yorum yapın.tabi bu kıyaslamayı yaparken 1500mah ile 2300mah pili de kıyasladığınızı unutmayın
  • işte beklediğim telefon.. gelsede alsak... ilk andorid telefonum olcak... umarım fiyatı compact gibi değil mini gibi olur..

• Sony yine kalitesini göstermiş.
  • Gelsede sp'nin fiyatı ucuzlasa biraz. Şaka bir yana sony beklediğimden iyi bir iş çıkarmış.
  • Allahım G2 den ucuz olması lazım satması için diyenler var. Beyler bu telefonun hangi özelliği G2 den kötü ki ucuz olsun

+720 p ekrana S800 işlemci
    +Boyutu ideal
    +suya dayanıklı
    +exmor r kamerası
    +micro sd slotu

bunlar için mi G2 den ucuz olması lazım?
  • 9 numara olmuş ekran ips yada slcd 3 olsa 10 olurdu

• Kutu içeriği nedir.Bahseden olmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: doctor5945

9 numara olmuş ekran ips yada slcd 3 olsa 10 olurdu

zaten ekranı ıps

@doctor5945

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 8 Ocak 2014; 13:46:23 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.