Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZeryaS

Merhabalar;

Forumda ve bu konuda yeniyim. Xz1 kullanıcısı olarak muzdarip olduğum bir konuda siz deneyimli arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Sorunum ekteki fotoğraflarda görüldüğü şekilde ekran maksimum parlaktıkta daha belirgin olan siyah ekranda sol orta kısımda hilal şeklinde bir beyazlama söz konusu piksel testi falan yaptığımda sadece siyah ekranda bu problem söz konusu benzer sorun yaşayan varmı 7 aylık garantili cihaz ne yapmalıyım çözüm yolları için şimdiden teşekkürler

Bende de var bu problem ama pek takmıyorum kafaya zira eski samsung s7'mde de vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonu aldığımda da var di o zaman kafaya takmıyordum ama şimdi daha belirgin olmaya başladı ekranın sol alt kısmında. Garantiye göndermicem su geçirmezlik gider diye korkuyorum
    Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim cihazım da xzp. Ne kadar belli oluyor bilmiyorum ama sağ tarafta ortanın biraz altında siyah renkte bir leke var, navigasyon kısmı gri tonda bir arkaplanda komple amoled yanığı gibi görünüyor. 😊 Ama normal kullanımda hiçbir şekilde hiçbiri belli olmuyor. Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanun.ist -- 9 Şubat 2019; 21:57:13 >
  • 11 ay garantisi kalmış mavi xz1 i kaçtan satabilirim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 11 Şubat 2019; 13:13:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JSmoove

Telefonun yanında verilen MH-750 kulaklığın sol tarafından sağ tarafa göre daha az ses gelmeye başladı, servise götürsem garanti kapsamında değişim yaparlar mı?
    sorun kulaklıkta değil elimde rock zircon, sony nc750 noise cancelling ve audio technica cks990 olmak üzere 3 kulaklık var hepsinde aynısını yapıyor jak kısmını biraz sağ sol yapınca ses geliyor bende android 8 den 9 oreo ya geçince başladı bu sorun daha önce yoktu
  • Cümleten herkese selamlar, XZ1'de Android 9 güncellemesinden sonra Xperia canlı temala desteği devam ediyor mu?

• avtheree kullanıcısına yanıt
    Hocam kvk Bakırköy mü kartal şubesine mi göndermemi tavsiye edersiniz?

Bir de genel forum ahalisine yönelik bir soru sorayım. Kvk yorumlari istanbul ankara olsun beni baya korkuttu. Telefonu başka yerine arıza çıkartıp gönderen kvk servisleri kamerasını bozukla değiştirenler filan hiç bulasmasam mi garanti işine ne dersiniz?

• ibnisinai kullanıcısına yanıt
    Sony için Kartal'a yönlendiriyorlar hocam, direkt Kartal şubesine gönderin.
    Kartal şubesine kendim ve arkadaşlarım gönderdi defalarca, bahsettiğiniz gibi bir problem yaşamadık hiç. Çok istisna şeyler bahsettiğiniz durumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

Sony için Kartal'a yönlendiriyorlar hocam, direkt Kartal şubesine gönderin.
    Kartal şubesine kendim ve arkadaşlarım gönderdi defalarca, bahsettiğiniz gibi bir problem yaşamadık hiç. Çok istisna şeyler bahsettiğiniz durumlar.
    Teşekkür ederim hocam.

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam canlı temalar dediğiniz Xperia Loops falan tarzı ise onlar devam ediyor, normalde kaldırılacağı söylenmişti yeni Xperia Launcher hazırlığında olduklarından ama şu anlık bir değişim yok.
  • JSmoove kullanıcısına yanıt
    Anladım peki What's New'den satın alınmış temalar uygulanabiliyor mu bilginiz var mıdır?
  • telefon servis tmir süresi pazar gunleri hariç 20 gun değil mi ?

ocak 17 de vodafone bayine verdim onlar gonderdi hala ses yok.
  • Güncelleme gelmiş öğlen okuldaydım. Eve geçince yapacağım 124mb boyutunda.

Hocam o konuda size ne söylesem yalan olacak, pek bilmiyorum açıkçası. :)
  • Bende güncelleme felan gözükmüyor eski güncelleme mi acaba yoksa aşamalı olarak mi dağıtılıyor

• Telefonu pc ye yansıtayım dedim. hdcp bağlı cihaz tarafından desteklenmiyor hatası aldım. Çözümü bilen varmı?

• zupper79 Z kullanıcısına yanıt
    Evet pazar ve resmi tatiller hariç. Bu gün itibariyle 23 iş günü olmuş galiba ? ama sen verdiğinde teslim ettiğinde form fiş verildi mi ? verildiyse ulaş firmaya cevap yoksa hemen THH vakit kaybetmeden başvur.
    Direkt KVK'nın ön bürosundan teslim ettiyseniz 20 günü aşmış, fakat ortada bir aracı varsa resmi süre servisin kayıt açtığı tarihten itibaren sayıma başlanır. Servisler kargo firmalarının yarattığı gecikmeden sorumlu tutulmaz. Yasalarda geçerli olan 20 gün sınırı tamir süresi için geçerli.

aradım şimdi kvk yı beni daha önce aramıslar ulasamamıslar.

kasada ufak tefek darbeler var diye telefonu tamir etmemişler. bana oldugu gibi geri gonderecekler.

evet bi tane koşede darbe vardı ama bu kadar saçma bi şey olur mu ya. çizk var darbe var telefonunuzu yapmayız. bu nasıl iş ya.

tuketici hakları mahkemesine mi basvuracagım şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupper79 -- 13 Şubat 2019; 14:37:10 >
    Aynısı bana da oldu arkdaşım, köşede çok ufak vuruk var diye ekrandaki Beyaz leke sorununu yapmadılar.

• 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.