Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.950
Cevap
71
Favori
415.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 565
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 620
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 476
  • Favoriye Eklediklerim 80
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BRC_KHAN (620 mesaj) tolyo (368 mesaj) fotbes (358 mesaj) Mansurcan46 (326 mesaj) DreamRiver (298 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3175 mesaj) Mobil (4636 mesaj) Tablet (111 mesaj) Mini (251 mesaj) Uygulama (949 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU
Giriş
    1743 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Bizim meteorolojinin kendi uygulamasını yükle. Hem reklam yok hemde kullanışlı güzel
    Sağolun hocam güzelmiş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ibnisinai

Benimki şarj da olmuyor :( su geçirmezlik olayindan dolayi gondermek istemiyorum. değişim çıkacağını kesin olarak bilsem gonderirim.
    Benim telefonu şarj olmuyor diye garantiye gönderdim. Telefon eğrilmiş diye garanti dışı dediler. Geri çağırdım. Kontrol ettiğimde herhangi bir sorun göremedim. Sony gönderdim fotoğraf ve videoları çok yapabileceğimiz bir şey yok dedi. Kartal KVK göndermiştim, bu sefer bakırköy KVK gönderdim. Bakalım ne olacak.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Tek bende böyle saçma hataların olması insanın canını sıkıyor. Cnntürk haber sitesine girince iki haber okuyorum tak telefon donuyor. Kendi kendine rest atıyor anlamadım gitti ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Black.adam24

Tek bende böyle saçma hataların olması insanın canını sıkıyor. Cnntürk haber sitesine girince iki haber okuyorum tak telefon donuyor. Kendi kendine rest atıyor anlamadım gitti ya
    Hangi tarayıcı, farklı bir uygulama ile deneniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hocam kendiliğinden düzeldi. Chrome kullanıyordum iki kere oldu üçüncü de yaparsan telefon kırıcam diye tehdit ettim sıkıntı çıkmadı. Tehtitle çalışıyor telefon

Edit : tekrar yapmaya başladı Chrome birde güvenli kodda başlatıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black.adam24 -- 30 Aralık 2018; 12:4:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    akif87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2470 Mesaj

Chrome değil de Microsoft edge kullan. Chrome da bazı sorunlar baş göstermeye başladı. Sağlam bir güncelleme gelmeden adam olmaz

|
    |
    Black.adam24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Arkadaşlar telefon %100'den %97'ye çabuk düşmeye başladı yazılımsal mıdır? Bi de aldığımdan beri %100 olsa bile şarjdayken pil bölümünde şarj oluyor gösteriyor bu normal mi?

• Yüzbaşı
    408 Mesaj

Saçmalığa bakın islem basamaklarını bilmiyorum ama thh ne basvurun hocam

|
    |
    akif87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj

Kilit ekranında şarj tamamlandı yazıyorsa sıkıntı yoktur bence

|
    |
    Mansurcan46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shrek adamdir

Kilit ekranında şarj tamamlandı yazıyorsa sıkıntı yoktur bence
    Yazıyor. Sizde durum nedir?

|
    |
  • Yarbay
    2470 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mansurcan46

Arkadaşlar telefon %100'den %97'ye çabuk düşmeye başladı yazılımsal mıdır? Bi de aldığımdan beri %100 olsa bile şarjdayken pil bölümünde şarj oluyor gösteriyor bu normal mi?
    Aynen bende de öyle oluyor, %100 den %97ye anında iniyor

• Yüzbaşı
    303 Mesaj
    Arkadaşlar şu sanal tuşların bi ayarı mayarı bişeyi yokmu ne yaptıysam videolarda vs. kaybolmuyor saat şarj vs. nin yer aldığı kısımda kaybolmuyor.

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Aynen bende de öyle oluyor, %100 den %97ye anında iniyor

Alıntıları Göster
    Adam gibi bir güncelleme şart o zaman. Bu sorunları başka yaşayan var mı?

|
    |
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj
    Sorun benim batarya kalibrasyonunun bozulmasından kaynaklı sanıyordum. Demek ki yalnızca benlik bişey değilmiş. Telefonu %100 de çektikten 10 saniye sonra 99 oluyor. Aynı şekilde kapalı şarj edip %100 de çekince açtığımda 98 olarak gözüküyor.

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Sorun benim batarya kalibrasyonunun bozulmasından kaynaklı sanıyordum. Demek ki yalnızca benlik bişey değilmiş. Telefonu %100 de çektikten 10 saniye sonra 99 oluyor. Aynı şekilde kapalı şarj edip %100 de çekince açtığımda 98 olarak gözüküyor.
    Bende sadece ben yaşıyorum saniyordum. Yaklaşık 9 aylık Sony kullanıcısı olarak çok merak ediyorum. Sony bu sorunları düzeltir mi? Yoksa planlı eskitme mi yapıyor? Çoğu XZ kullanıcısı Android 8.0 ile telefonun performansının düştüğünü söylüyor. XZ1 de öyle olur mu? Beni aydınlatırsanız sevinirim eğer böyle devam ederse Android 8.0'a dönmeyi düşünebilirim. Android 8.0'da yağ gibi olan chrome Android 9.0'da düşük seviye cihaz deneyimi sunuyor. Bir önceki cihazım Galaxy S4'tü ondaki chrome deneyimi daha iyidi.

• Yüzbaşı
    673 Mesaj

Dizi/Film izlerken alternatif tarayıcılarda izleyin. Tamamen chrome kaynaklı pie uyumsuzluğu gibi bir sorun mevcut. Edge,Opera veya Firefox vs. kullanın.
    |
    |
    flypow3r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    495 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JSmoove

Ben Pie ilk çıktığı zaman telefona yüklememiştim OTA'dan, 1 ay sonra güncelleme bildirimi kayboldu ve şu anda da güncellemeleri denetlediğimde telefonunuz güncel diyor, Xperia Companion'dan da baktığımda yazılım güncel mesajını alıyorum. Var mıdır bunun bir çözümü?
    Cihazı yedekleyip onarım yap 9 u yüklüyor. Benm cihazda da aynısı oldu.

|
    |
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mansurcan46

Bende sadece ben yaşıyorum saniyordum. Yaklaşık 9 aylık Sony kullanıcısı olarak çok merak ediyorum. Sony bu sorunları düzeltir mi? Yoksa planlı eskitme mi yapıyor? Çoğu XZ kullanıcısı Android 8.0 ile telefonun performansının düştüğünü söylüyor. XZ1 de öyle olur mu? Beni aydınlatırsanız sevinirim eğer böyle devam ederse Android 8.0'a dönmeyi düşünebilirim. Android 8.0'da yağ gibi olan chrome Android 9.0'da düşük seviye cihaz deneyimi sunuyor. Bir önceki cihazım Galaxy S4'tü ondaki chrome deneyimi daha iyidi.

Alıntıları Göster
    Ben de sony ve Android cephesine çok hakim değilim ne yazık ki hocam. Önceden iphone kullanıyordum. Androidin durumunu merak ettiğimden geçtim sony ye. Maddi durumum elverdiğinde de ios platformuna geri döneceğim.

Sorunuza gelecek olursam da 8 de de chrome kullanmıyordum, 9 da da kullanmıyorum. Samsung internet ve Microsoft edge gerek reklam engelleme gerek şarj tüketimi gerekse hız bakımından beni daha çok tatmin ettiğinden mobilde chrome u hiç kullanmadım.

|
    |

• Yüzbaşı
    987 Mesaj

Androidde Sony almamın tek sebebi güncellemelerinin meşhur olmasıydı. Daha çabuk veriyor ve nispeten eski cihazlara da veriyordu. Ama sonuç büyük bir hayal kırıklığı. Cihaz 8 ile geldi. Geldiği günden beri gelen güncellemelerle diğer firmalar dünya kadar özellik getirdi. Sony koskoca 9 güncellemesini bir iki göz boyamalık rötuşla verdi ancak. O kadar övülen firma buysa....

|
    |
    Mansurcan46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Androidde Sony almamın tek sebebi güncellemelerinin meşhur olmasıydı. Daha çabuk veriyor ve nispeten eski cihazlara da veriyordu. Ama sonuç büyük bir hayal kırıklığı. Cihaz 8 ile geldi. Geldiği günden beri gelen güncellemelerle diğer firmalar dünya kadar özellik getirdi. Sony koskoca 9 güncellemesini bir iki göz boyamalık rötuşla verdi ancak. O kadar övülen firma buysa....
    Bende donanım özelliklerinin yanı sıra yazılım ve güncelleme yönünde iyi olduğu için tercih ettim. Çok özellik ekleyip sistemi yormaktansa saf Android kullanmaktan yanayım. Android'e eklenen özellikleri eklememesi çok can sıkıcı. Umarım güncellemeler ile hatalar düzeltilir eski kararlılığını alır. Güncellemeler ile XZ gibi olmaz inşallah.

Tarayıcı olarak başkasını kullanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mansurcan46 -- 31 Aralık 2018; 9:16:1 >
    |
    |

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.