Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ouzqan

youtube da videolar var onlara bak istersen hocam. Ama tahminimce o ayar ya kişiler uygulamasında ya mesajlar uygulamasında yada ayarlarda mobil veri ile çağrı ayarlarındadır.

Alıntıları Göster
    hocam bir tek bende mi var bu sorun sizdede çıkmıyormu ?kimse bundan bahsetmiyo sizde nasıl? ayarlarda acil durum uyarıları seçeneğini kapalı yaptım mesajlardan hizmet mesajlarını al seçeneğini kapalı yaptım uygulamalar kısmından durdurmaya zorla yaptım ama yine çalışıyo üstelik pc companion üzerinden yazılım onarım yaparak geçtim 9 a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 1 Şubat 2019; 12:9:50 >

• alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Hücre yayınları mesajlar uygulamasında ayarlar->gelişmiş kısmından kapatılıyor. Hizmet mesajlarını al kısmınım kapalı olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secure_34 -- 1 Şubat 2019; 13:13:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o da Android işletim sisteminin ne kadar stabil olduğunu gösteriyor hocam ne kadar iyi port yapılırsa yapılsın mutlaka sıkıntı çıkarıyor. Mesela android 9 ile gelen o gesture çubuğu pixel serisinde kısaca google ın kendi telefonlarında bile daha tam oturmadı. Android yapması gereken herşeyi yapıyor ama bazen de o kadar saçma hatalar veriyor ki adamı telefon satmaya götürür.
  • Kardeşime yeni bir telefon alacağım. Fiyatina gore cok iyi geldi ama her sey kağıt uzerinde olduğu gibi değil. Kullananlardan gundelik performansi hakkında yorumlar alabilir miyim. Kamera, pil, yazilim vb konularda yorumlarinizi bekliyorum. Ozellikle batarya sayisal olarak dusuk geldi ama gunu çıkartıyor mu. Yardımlarınızı ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: secure_34

Hücre yayınları mesajlar uygulamasında ayarlar->gelişmiş kısmından kapatılıyor. Hizmet mesajlarını al kısmınım kapalı olması gerekiyor.
    Yok hocam hepsini yaptım kapanmıyor hala bildirim geliyo sizde de çıkıyomu hücre yayınları? Ayarları atarmısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: hkaplan55

Kardeşime yeni bir telefon alacağım. Fiyatina gore cok iyi geldi ama her sey kağıt uzerinde olduğu gibi değil. Kullananlardan gundelik performansi hakkında yorumlar alabilir miyim. Kamera, pil, yazilim vb konularda yorumlarinizi bekliyorum. Ozellikle batarya sayisal olarak dusuk geldi ama gunu çıkartıyor mu. Yardımlarınızı ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Simdiden tesekkurler
    Ben olsam şu saatten sonra almam.Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum bu arada.Ama tasarımı cidden eskidi artık.
  • hkaplan55 kullanıcısına yanıt
    Fiyatına ve şuanki mevcut telefonlara bakılırsa önermem. Hem tasarımı geri kaldı hem fiyat çok yüksek. Ben 2000'e almıştım, şuan telefon almam gerekse yüzüne bakmam XZ1'in

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hkaplan55 kullanıcısına yanıt
    Pil cok oyun oynamazsaniz 1 gunu rahat çıkarıyor (yarim parlaklikta tam parlaklikta denemedim daha) ben otomatikte kullanıyorum genelde %60 a ulaşmıyor bile fazlasinada gerek duymuyorum. Operatör olarak turktelekom kullanıyorum operatörun pile etkisinin olduğunu forumda deniyimleyenler oldu. Kamera performansı fena degil mobilde sosyal medya fotoğrafı konusunda sizi uzucegini sanmıyorum sonuçta kimse sosyal medyada yakinlastirip fotografa bakmıyor. ama cok birsey beklemeyin. Ama video konusunda 1080p 30 fpsde eis guzel işler çıkartıyor. Yazilim olarak stabil. uygulama durduruldu gibi hatalari nadir alıyorum oda uygulamaların 9.0 a uyarlanmamasindan kaynakli olduğunu düşünüyorum. Alirken ekranda yatay // seklinde çizgiler varmi Asphalt 9da ekranda problem varmı. Test ekranina girip Basınç testi ve alt ve ust haporlerlerde tiz seslerde cızırtı varmi diye kontrol etmenizde fayda var. Forumda bu tür sorunları yasayanlar var. Hic yasamayanlarda var.

• Arkadaslar telefonu garantiye gönderecem hangi servisi tavsiye edrsiniz bir de nasıl bir yol izlemeliyim?

• an itibariyle kafayı yemek üzereyim yok arkadaş hücre yayınları kapanmıyo zırt pırt telefona yer bildirim geliyo sinir oldum ya 9 pie sürümüne geçtiğime pişman oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

an itibariyle kafayı yemek üzereyim yok arkadaş hücre yayınları kapanmıyo zırt pırt telefona yer bildirim geliyo sinir oldum ya 9 pie sürümüne geçtiğime pişman oldum
    Bende yok böyle bişey

Operatörün nedir hocam?

Operatörun mobil uygulamasını kullanıyorsanız onun yayını olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanun.ist

Operatörün nedir hocam?
    Turkcell hocam andorid 8 oreoda yoktu böyle bişi

• quote:

Orijinalden alıntı: Frkn50

Operatörun mobil uygulamasını kullanıyorsanız onun yayını olabilir.

Durum bu ne varsa kapattım ama uygulama ayarlarında hala bildirimler açık olarak gözüküyor ve kendiliğinden devreye giriyor durmaya zorla diyorum sonra yine aktif oluyor

• ibnisinai kullanıcısına yanıt
    ?

Turkcell son zamanlarda hakikaten azıttı yani. Bu tür problemler Turkcell'de çıkıyor. VoLTE sorunu gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: kanun.ist

Turkcell son zamanlarda hakikaten azıttı yani. Bu tür problemler Turkcell'de çıkıyor. VoLTE sorunu gibi...
    Hocam şahsen operatörden olduğunu düşünmüyorum çünkü senelerdir turkcell kullanıyorum android 9 a geçene kadar hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım ayrıca sorun operatörden olsa herkeste aynı sorun olurdu forumda ilginçtir benden başka bu sorunu paylaşan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 3 Şubat 2019; 22:47:45 >
  • ibnisinai kullanıcısına yanıt
    Cihazın problemine göre iki yol önerebilirim.(Tecrübelerim doğrultusunda) Eğer değişim görecek bir parça var ise direkt İstanbul'a yani asıl şubesine gönderin. Fakat ufak tefek problemler ise bulunduğunuz yere en yakın şubeye gönderin. Eğer parça değişimi olması gerekirse genelde direkt İstanbul'a yolluyorlar o da zaman kaybına sebep oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avtheree -- 3 Şubat 2019; 22:56:2 >
    Üstad! Ben de 4 yıldır turkcell'dim. Kasım 2017'de xzp'yi aldım. Turkcell desteklemediği halde VoLTE'yi kullanıyordum. Ne zamanki 2018 Kasım'da turkcell resmi destek vermeye başladı, VoLTE'yi kullanamadım. Ta ki geçtiğimiz haftaya kadar defalarca Turkcell'le irtibata geçtim, 4 defa simkartımı değiştirdim. Hiçbir şey olmadı. Çünkü turkcell her seferinde "Bizde bir sorun görünmüyor. Ayarlarınızda problem yok!"... Ben de vodafone'a geçtim. Simkartı taktığım an VoLTE aktif oldu. 3 aydır yaşadığım tecrübelerimden çıkardığım sonuç; turkcell'in xzp ve xz1'lerle alakalı sorunu var... Nacizane fikrim budur! Saygılar...😊

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.