Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 hafta oldu alali telefonu
    Bi skintim var
    Telefonla konusurken ses kameranin yanindaki microfondan gidiyo o yuzden ses cok derinden gidiyor. Test yaptigimda iki microfonda saglam
    Bunu yasayan var mi yada.cozum bilen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kymophobia

quote:

Orijinalden alıntı: musa.ozpolat

Bendede C4 var ama bir türlü telefonumu rootlayamadım bi kaç sitelerde gösteriyorda onda da net bi çözüm bulamadım kingroot kulandım kingo root kullandım faydası yok.Bootloader kilidini açayım dedim ilkin onay verdi açıldı sevindim diye sonra bi baktım rootlanmamş cihaz neden bu cihaz rootlanmıyor diğer telefonlar gibi M4 ü bile rootlayan var telefonu ben rootlayamayıp rootlu uygulama kullanamadıktan sonra ne yapayım ben o telefonu ios bie JB yapıp rootlanıyor şu SONY telefonlarına kilit atıp duruyor neymiş efendim ben yazılımımdan başka yazılım kullanmayın sonrada 1 güncelleme alıp telefon sap gibi elimizde kalıyor lanet olsun keşke bu telefonu alacağıma J7 alsaydım bin kat daha mutlu olurdum SONY den soğudum artık samsung bundan bin kat daha iyi.

Sorunlu musun sen? Sıkıntılı mısın?

"Cihaz korsan kullanıma izin vermiyor" diye kötülenebilir mi lan, hasta ruhlu musunuz?
    Yemin ediyorum boş konuşmaktan başka işe yaramayan oksijen israfları oluyorsunuz bazen...

Hocam arkadaşın söylemeye çalıştığı androidin verdiği özgürlüğü bu telefonda bulamadım , iphonelara bile jailbreak yapılıyor bu telefona yapılamıyor, rootlu uygulama kullanamadığından yakınmış.
    Söylediğinde son derece haklı bence, android cihaza root atılamaması saçma geliyor bana da.
    Sorunlu musun diye çıkışmamak lazım, dikkat ettim de kaç yorum oldu telefonu savunuyorsunuz. Kimsenin bir şey dediği yok ama biraz daha kibar olabilirsiniz.

• cagribo kullanıcısına yanıt
    Daha önceki sayfada da yazmıştım. Çağrı ayarlarından "mikrofon gürültü azaltma" özelliğini kapatıp bir de o şekilde denemek lazım. Bende kapalı ve giden sesten şikayet eden olmadı henüz.

• yuksek kullanıcısına yanıt
    denedim fakat olmadı :S
  • Root gelmiş. Ancak daha betada henüz, feedback falan da yok doğru düzgün, yakında bir şeyler çıkar muhtemelen bundan.
    http://forum.xda-developers.com/xperia-c5-ultra/development/bootloader-unlocked-custom-recovery-t3285521

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thanoan -- 4 Ocak 2016; 18:56:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

quote:

Bendede C4 var ama bir türlü telefonumu rootlayamadım bi kaç sitelerde gösteriyorda onda da net bi çözüm bulamadım kingroot kulandım kingo root kullandım faydası yok.Bootloader kilidini açayım dedim ilkin onay verdi açıldı sevindim diye sonra bi baktım rootlanmamş cihaz neden bu cihaz rootlanmıyor diğer telefonlar gibi M4 ü bile rootlayan var telefonu ben rootlayamayıp rootlu uygulama kullanamadıktan sonra ne yapayım ben o telefonu ios bie JB yapıp rootlanıyor şu SONY telefonlarına kilit atıp duruyor neymiş efendim ben yazılımımdan başka yazılım kullanmayın sonrada 1 güncelleme alıp telefon sap gibi elimizde kalıyor lanet olsun keşke bu telefonu alacağıma J7 alsaydım bin kat daha mutlu olurdum SONY den soğudum artık samsung bundan bin kat daha iyi.

"Cihaz korsan kullanıma izin vermiyor" diye kötülenebilir mi lan, hasta ruhlu musunuz?
    Yemin ediyorum boş konuşmaktan başka işe yaramayan oksijen israfları oluyorsunuz bazen...

Hocam arkadaşın söylemeye çalıştığı androidin verdiği özgürlüğü bu telefonda bulamadım , iphonelara bile jailbreak yapılıyor bu telefona yapılamıyor, rootlu uygulama kullanamadığından yakınmış.
    Söylediğinde son derece haklı bence, android cihaza root atılamaması saçma geliyor bana da.
    Sorunlu musun diye çıkışmamak lazım, dikkat ettim de kaç yorum oldu telefonu savunuyorsunuz. Kimsenin bir şey dediği yok ama biraz daha kibar olabilirsiniz.

Bir şeyi düzeltelim;

Telefonu savunmuyorum, saçma sapan yorumlara düşmanım sadece.
    Bunu ayırt edebilirsek, sorun kalmıyor.
    Eleman gidip J7 almalıymış, onun mantığı makul değil zaten.

Bir telefonun "rootlanabiliyor olması" onun için artı değer değildir.
    Bunu Sony, Samsung, LG ne dersen de hepsi için aynen tekrarlarım.

Ayrıca;
    Sony babamın oğlu değil, telefonu savunmakla vakit kaybedemem.
    Kullanmayan kullanmasın, memnun olan da kendi bilir, beni bağlamaz...

• arkadaşlar benim c4 ün ekran kırıldı istanbulda en iyi en hızlı nerede yaptırabilirim. acil yardım
  • Bu ucube telefona tubemate uygulamasindan uzun syreli videolar indirdim. Indirdigim anda actim hepsi saglam. Ertesi gun videoyu actim telefon kalp krizi gecirdi resmen. Ekran gitti gwldi, dondu, 10 dakikaya yakingisip gidip geldi. Sonra kendi kendinee resetlendi. Tekrar deneyince acildi video. Az evvel de ayni olayi yasadim. Videoyu actim ekran gitti geldi dondu kasildi. Resetledim tekrar actim videoyu bu defa calisti. Dövülebilecek bisey olsa yemem icmem tokatlarim yeminle öyle gıcık oldum.

• bu aralar kaca alinabilir bu telefon n11 gg harici sony garantili takip eden var mi?

• Bu gün çektim

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★

• Selfi ön kamera ile çektim

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★

• tubemate video proğramı ile sorun yapıyor, başka video proğramı deneyin, video müzik arama indirme proğramı kullanmak için uygulanamın ayarlarında indirme sayısını 1 e düşür, otomatik aramayı manuel istediğimdeyi seç, yoksa durmadan video arar birden fazlasını indirmeye çalışır, oynatacağın video formatı boyutu uygun değilse oynatmatabilir, uygun olanı seçin. bunları kısıtlayın, ben video müzik arama kullanmıyorum durdurdum, şarj süresi yükseldi.

• http://forum.xda-developers.com/xperia-c5-ultra/development/bootloader-unlocked-custom-recovery-t3285521

root yapmak isteyenler buna baksin
    ben olumlu sonuc aldim

XperiaC4RootnRecovery.zip dosyasini indirmeyi unutmayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

tubemate video proğramı ile sorun yapıyor, başka video proğramı deneyin, video müzik arama indirme proğramı kullanmak için uygulanamın ayarlarında indirme sayısını 1 e düşür, otomatik aramayı manuel istediğimdeyi seç, yoksa durmadan video arar birden fazlasını indirmeye çalışır, oynatacağın video formatı boyutu uygun değilse oynatmatabilir, uygun olanı seçin. bunları kısıtlayın, ben video müzik arama kullanmıyorum durdurdum, şarj süresi yükseldi.

Alakası yok söylediğinle. Daha önce de tubemate'le video indiriyodum. Onlarca film indirdim, hiç bir sorun sıkıntı yaşamadım. Tubemate'le alakalı bir problem yok.

• infest06 kullanıcısına yanıt
    1000 civarında bulunabilir bence

• 1050 1100 arasi genelde puan kampanyasiyla birlestirmek lazim

• KAMERA KADRAJI GÜNDÜZ ÇOK NORMAL BU GÜN ÖZELLİKLE UZUN BİR OTOBÜS YOLCULUĞU YAPARKEN 3 SAAT GİBİ KAMERAYI BOL BOL DENEDİM DİĞER TELEFONLARDAN FARKI YOKTU, SADECE KARANLIKTA AKŞAM GECE ORTAM KARANLIK OLDUĞUNDAN ORTAMA UYUYOR ONUDA AÇMAK MÜMKÜN EKRAN PARLAKLIĞINI ARTIRARAK OLUYOR.

• quote:

Orijinalden alıntı: vukuatname

Bu ucube telefona tubemate uygulamasindan uzun syreli videolar indirdim. Indirdigim anda actim hepsi saglam. Ertesi gun videoyu actim telefon kalp krizi gecirdi resmen. Ekran gitti gwldi, dondu, 10 dakikaya yakingisip gidip geldi. Sonra kendi kendinee resetlendi. Tekrar deneyince acildi video. Az evvel de ayni olayi yasadim. Videoyu actim ekran gitti geldi dondu kasildi. Resetledim tekrar actim videoyu bu defa calisti. Dövülebilecek bisey olsa yemem icmem tokatlarim yeminle öyle gıcık oldum.

Ayarlar--Ekran Ayarları içerisinde görüntü geliştirme modu kısmı ile ilgili olduğunu düşünüyorumm..Sanırım ekranın sapıtmasından garip garip şeylerden bahsediyorsunuz

Burada buna benzer video oynatırken ekranın sapıtmasıyla alakalı çok şikayet okumuştum.Çoğunluğu süper canlı mod seçiliyken olduğunu söylüyordu.

Zaman zaman galeride video izlerken ekranın sapıtmasını bende yaşadım dediğim gibi genelde süper canlı mod seçili iken başıma geldi..Bravia Engine 2 seçili kullanıyorum onda yalnız 1-2 kez başıma geldi

• MacRumors’taki bir kullanıcı iPhone’unun pil ömrünün yüzde 39’unun Facebook tarafından harcandığını, arka planda uygulama yenileme seçeneği kapalı olmasına rağmen uygulamanın arka planda 8 saat çalıştığını söyledi.
    her telefon için geçerli bu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

quote:

Bir şeyi düzeltelim;

Telefonu savunmuyorum, saçma sapan yorumlara düşmanım sadece.
    Bunu ayırt edebilirsek, sorun kalmıyor.
    Eleman gidip J7 almalıymış, onun mantığı makul değil zaten.

Bir telefonun "rootlanabiliyor olması" onun için artı değer değildir.
    Bunu Sony, Samsung, LG ne dersen de hepsi için aynen tekrarlarım.

Ayrıca;
    Sony babamın oğlu değil, telefonu savunmakla vakit kaybedemem.
    Kullanmayan kullanmasın, memnun olan da kendi bilir, beni bağlamaz...

Rootlanabiliyor olması bence alınabilitesini arttırır bir telefonun.
    Android sistemi tercih etmemizin sebebi verdiği özgürlük değil mi zaten.
    Benim sadece takıldığım hasta ruhlu musun demenizdi yoksa herkes istediği fikri savunabilir burası özgür bir platform sonuçta. Ağır çıkışmışsınız, arkadaşın yazdığı şeyler mantıksız şeyler değil oysa ki.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.