Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Hocam bende m4 almayı düşünürken c4 de karar kıldım ama ahize sıkıntısı olduğunu öğrendim. Sende nasıl

bende m4 almayı kafaya koymuştum.mağazaya gidince c4 daha güzel geldi.araştırayım dedim.m4 e göre birçok problemi olduğunu duydum çoğunluktan.yinede riske girip c4 aldım.konuşma sırasında olan ve kamerasında olan problemler benim telefonumda yok.takılma veya kapanma gibi saçmalama benzeri problemlerde çıkmadı benimkinde.

ama şarj süresi aşırı uzun.ve şarjı çok çabuk bitiyor.şimdilik başka problemim yok

buarada benimkinin kutu etiketinde revizyon3 yazıyor.belki ondan yoktur tüm problemler

O yazan kısmı ss atman mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Dostum kapalı iken de bu sorunları yaşıyorsan maalesef başka bir şey diyemem...

Genelde bu sorunun görüntü geliştirme modlarıyla ilgili olduğunu biliyorum sadece

Facebook lite kullanin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

KAMERA KADRAJI GÜNDÜZ ÇOK NORMAL BU GÜN ÖZELLİKLE UZUN BİR OTOBÜS YOLCULUĞU YAPARKEN 3 SAAT GİBİ KAMERAYI BOL BOL DENEDİM DİĞER TELEFONLARDAN FARKI YOKTU, SADECE KARANLIKTA AKŞAM GECE ORTAM KARANLIK OLDUĞUNDAN ORTAMA UYUYOR ONUDA AÇMAK MÜMKÜN EKRAN PARLAKLIĞINI ARTIRARAK OLUYOR.

ekran parlaklığını arttırınca daha mı iyi çekiyor yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B317CF6C9 -- 7 Ocak 2016; 11:00:44 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

quote:

Hocam bende m4 almayı düşünürken c4 de karar kıldım ama ahize sıkıntısı olduğunu öğrendim. Sende nasıl

bende m4 almayı kafaya koymuştum.mağazaya gidince c4 daha güzel geldi.araştırayım dedim.m4 e göre birçok problemi olduğunu duydum çoğunluktan.yinede riske girip c4 aldım.konuşma sırasında olan ve kamerasında olan problemler benim telefonumda yok.takılma veya kapanma gibi saçmalama benzeri problemlerde çıkmadı benimkinde.

ama şarj süresi aşırı uzun.ve şarjı çok çabuk bitiyor.şimdilik başka problemim yok

buarada benimkinin kutu etiketinde revizyon3 yazıyor.belki ondan yoktur tüm problemler

O yazan kısmı ss atman mümkün mü?

Ben Bir yerde buldum revizyon 4 yazıyor. Herhalde parti olarak son versiyon olabilir. Alayım diyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamo

quote:

KAMERA KADRAJI GÜNDÜZ ÇOK NORMAL BU GÜN ÖZELLİKLE UZUN BİR OTOBÜS YOLCULUĞU YAPARKEN 3 SAAT GİBİ KAMERAYI BOL BOL DENEDİM DİĞER TELEFONLARDAN FARKI YOKTU, SADECE KARANLIKTA AKŞAM GECE ORTAM KARANLIK OLDUĞUNDAN ORTAMA UYUYOR ONUDA AÇMAK MÜMKÜN EKRAN PARLAKLIĞINI ARTIRARAK OLUYOR.

bu arkadaşın yazdıklarını kaale almayın saçmalıyor dalga geçiyor insanlarla..

Ekran parlaklığını artırınca kamera daha kaliteli fotoğraf çekiyormuş :)
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Öyle bir problem yaşamadım.

• quote:

quote:

quote:

bu arkadaşın bu telefonu savunduğu kadar sony savunmuyordur
  • quote:

quote:

hayır resim çekiminde farketmez, kadrajı daha aydınlık görmek isteyen parlaklığı artırabilir, aslında kısık ekranda kadraja geçince bir tıkla parlaklık artırma olsa iyi olur belkide vardır uygulamasıda olabilir, karanlık ortamlarda kardajı daha iyi görmek için.
    gündüz kadraj aydınlık resim neyse aynısını veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

quote:

quote:

quote:

bu arkadaşın bu telefonu savunduğu kadar sony savunmuyordur

Telefonu almışsın mecbursun kullanmaya ister savun ister kız, kullanım ayar tecrübelerimizi paylaşıyoruz

• Android 6 ve üzeri daha düşük hafızayı desteklemez kanatimce, hatta yükselecektir, çünki geriye dönük sistem yükseldikce hafıza gereksinimi artmıştır artar, kimse 16 GB altı hafızalı telefon almasın.

• Elinde telefonu olmayan misafirler şu yorumları okusa kamera kadrajı bulanık göstermiyo filan zanneder, yok kardeşim yok öyle bişey yok , elinde telefonu olan çıksın pencereye gündüz çekim yapsın kadraja baksın gayet net görünüyor, şimdi birazdan telefonu olmayanlar için kadrajın nasıl gösterdiğinin resmini başka makinayla C4 ü çekip ekleyeyimde milleti kandırmasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 7 Ocak 2016; 13:49:37 >
  • quote:

Elinde telefonu olmayan misafirler şu yorumları okusa kamera kadrajı bulanık göstermiyo filan zanneder, yok kardeşim yok öyle bişey yok , elinde telefonu olan çıksın pencereye gündüz çekim yapsın kadraja baksın gayet net görünüyor, şimdi birazdan telefonu olmayanlar için kadrajın nasıl gösterdiğinin remini ekleyeyimde milleti kandırmasınlar.

Oturduğun yerden boş boş yorum yapıp da iyice küçültme kendini..

Burada herkes kamera kadrajının kötü olduğunu kabul ediyor..

Ben 50 kere yazdım buraya Bimeks'e gittim Sony reyonunda ne kadar cihaz varsa Samsung'da ne kadar cihaz varsa üşenmedim 25-30 tane modelin hepsini tek tek denedim böyle kötü bir kamera kadrajı hiç bir cihazda yok... 600-700 liraya satılan samsung cihazlarda bile kamerayı açınca kadraj görüntüsü bundan kat kat iyi..

Heee fotoğrafı çektikten sonra galerideki görüntüsü çok iyi ama kadraj görüntüsü çok çok kötü.. Bunu bu kadar insan kabul ediyor bir tek sen çıkıp yalan söylüyorsunuz kadraj cam gibi diyor

Ya bu kadar insan salak telefondan anlamıyor yada salak olan sensin.. Artık böyle insanları aptal yerine koyan mesajlardan vazgeç

Adam hoparlörün sesi az diyor bant yapıştır diyorsun ben mahkemede hakime dinlettim bayıldı diyorsun

Telefonun kasası plastik mi diye soruyor birisi sen kalkıp üzerinden araba geçti bir şey olmadı diyorsun

Neyse ben sana laf yetiştirmekten bıktım usandım artık sen bu aptal aptal mesajlardan vazgeçmedin
  • C4 kamera kadrajı budur, flaşlı çekim 3 senelik eski telefonla 2 elimde birinde C4 ü diğerinde düşük çözünürlüklü 8 mp eski telefonu tutarak ellerim titreşerek çekebildiğim resim bu gayet net ve temiz.

kadraj okadar net ki küçük yazıları bile okumak mümkün, bu kadraja kimse kötü diyemez

çektiğim bilgisayarımın mönütörüdür.

Diğer telefonlarda aşırı parlatılmış bir kadraj var onlar normal değil.

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 7 Ocak 2016; 14:48:35 >
  • C4 kamera kadrajı budur, flaşsız çekim 8mp

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 7 Ocak 2016; 14:50:06 >
  • C4 ün güçlendirilmiş plastik kasası diğer matal yumuşak aleminyum kasalardan sağlam, aleminyum kasa ezilir iz kalır.
    C4 ün güçlendirilmiş plastik kasası kırılmaz ezilmez özelliğe sahip, forumda bir kullanıcının C4 ü üstünden 1500 kglık araba geçmiş bişey olmamış telefon çalışıyormuş cam kırılmış sadece,

Hoparlörde çok iyi,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 7 Ocak 2016; 14:58:49 >
  • arkadaşlar c4 aldım s,yah rengi. Şuan da 5.0. Güncelle yapmaya gerek var mı ?
  • quote:

arkadaşlar c4 aldım s,yah rengi. Şuan da 5.0. Güncelle yapmaya gerek var mı ?

gerek yok ben güncellemedim büyü bozulmasın diye, ama güncelleyenlerde sorun yok, güncelleyenlerden yorum alalım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cagribo

Merhba arkadaslar
    2 hafta oldu alali telefonu
    Bi skintim var
    Telefonla konusurken ses kameranin yanindaki microfondan gidiyo o yuzden ses cok derinden gidiyor. Test yaptigimda iki microfonda saglam
    Bunu yasayan var mi yada.cozum bilen?

Konuştuğum kişiler sesimin kuyudan geldiğini söylüyor. Bu telefonun çekmemesiyle ilgili diye düşünüyorum. Genelde bulunduğum yerde az çekiyor dışarı çıktığımda sıkıntı olmuyor rahat duyabiliyorlar beni.
  • Benim telefonun kutusunda revizyon yazmıyor ve cihazdan hiç şikayetim yok,

• 5.0'dan başka bir güncelleme geldi de benim haberim mi olmadı? Cihazınızda derleme numarası olarak ne yazıyor merak ettim. Benimki 27.1.A.1.106

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.