Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

burda söylenilen problemler her telefonda yok arkadaşlar.ben 3 gün önce vatan dan aldım(revizyon3 yazıyor etikette)...şimdilik şarjı az gitmesi dışında bir problemini göremedim.hiç donmadı,takılmadı,kapanmadı,ses problemi olmadı,kamerayı pek denemedim daha

Telefonu 3 gün önce alıp burda aylarca kullananlara ahkam kesmek.
  • Telefoncuya hiç sormadım ama 500 600 arası bir fiyat verir diye tahmin ediyorum. Ben ilan verdiğimin ertesi günü sattığım için arayanlarla çok fazla uğraşmadim. Bu arada kardeşimin 2 aydır kenarda duran s3 ünü kullanıyorum, donanımı c4 ten çok düşük olmasına rağmen çok daha sıkıntısiz bir cihaz. (Bu arada kesinlikle oyun oynamıyorum, kıyasladigim oyun performansı değil. Dışında herşey)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxkowboyxx

quote:

burda söylenilen problemler her telefonda yok arkadaşlar.ben 3 gün önce vatan dan aldım(revizyon3 yazıyor etikette)...şimdilik şarjı az gitmesi dışında bir problemini göremedim.hiç donmadı,takılmadı,kapanmadı,ses problemi olmadı,kamerayı pek denemedim daha

okuduğunu anlayamıyorsun galiba sen ?telefonu 3 gündür kullandığımı belirtip,denediğim yönlerinde sorun görüp görmediğimi '' şimdilik'' diyerekten yazdım.telefon süper gibisinden konuşmadım.çoğu söylenen problem de benimkinde yok,demekki her c4 problemli değil.zoruna giden ne var burda?

• Telefonum rev4, vatanbilgisayar pendikten aldım. Bir tek çoğu kişide olan kamera kadrajının buğulu gibi olması sorunu vardı bende. O da garip bir şekilde gitti. Birde fotoğrafları 4:3 olarak çekiyorum buradan birinin önerdiği gibi.
    Telefonda hiçbir sorun yok. Şanstır ki birçok kişide sorun var. Bazıları da benim gibi sorunsuz cihaz alıyor. Tamamen şans işi artık. Genel olarak cihazdan memnunum. 3g full açık tam günü çıkarıyorum. Öneririm telefonu.
  • fv5 de hiçbir sıkıntı yok gibi.
  • quote:

quote:

quote:

okuduğunu anlayamıyorsun galiba sen ?telefonu 3 gündür kullandığımı belirtip,denediğim yönlerinde sorun görüp görmediğimi '' şimdilik'' diyerekten yazdım.telefon süper gibisinden konuşmadım.çoğu söylenen problem de benimkinde yok,demekki her c4 problemli değil.zoruna giden ne var burda?

Ben de ilk aldığımda sorun yoktu ama 15 gün geçtiğinde başladı yavaş yavaş. Bunu belirtmek istiyorum. Telefonu 3 gün kullanıp da demekki her c4 sorunlu değilmiş diye bir şey söylenmez. Ja kullanırsınız 1 ay bakın ben 1 aydır kullanıyorum her hangi bir sorun yaşamadım derseniz o zaman inandırıcı olursunuz.

• http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113208591 ikinci el satış ilanım.

• Telefonu sorunlu çıkan sorunlu der, memnun olan da memnunum der. Herkes aynı tecrübeyi yaşamıyor ve herkesin beklentileri farklı. Bu her türlü ürün için böyledir. Yok efendim sen nasıl böyle dersin, gibi laflar bence lüzumsuz.

C4 ile birlikteliğimiz 6 ayı doldurdu 7.aydan gün almaya başladık. Sıkıntı yok, keyif alarak kullanıyorum. Ekran 5 inç olsaydı cihaz "bittim" diyene kadar kullanırdım ama bazen büyük geldiği için özellikle 5 inç cihazları takip ediyorum. Kendini aldatabileceğim 5 inç bir cihaz bulamadım henüz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: yuksek

Telefonu sorunlu çıkan sorunlu der, memnun olan da memnunum der. Herkes aynı tecrübeyi yaşamıyor ve herkesin beklentileri farklı. Bu her türlü ürün için böyledir. Yok efendim sen nasıl böyle dersin, gibi laflar bence lüzumsuz.

C4 ile birlikteliğimiz 6 ayı doldurdu 7.aydan gün almaya başladık. Sıkıntı yok, keyif alarak kullanıyorum. Ekran 5 inç olsaydı cihaz "bittim" diyene kadar kullanırdım ama bazen büyük geldiği için özellikle 5 inç cihazları takip ediyorum. Kendini aldatabileceğim 5 inç bir cihaz bulamadım henüz:)

M5

• Photographer Boy kullanıcısına yanıt
    M5 çok güzel cihaz. Fakat malum kapanma sorununa çözüm bulunmadan, bu sorunu bilerek M5 satın alacak kadar maceraperest değilim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: imlacı

quote:

Orijinalden alıntı: f_conq

Saygideger c4 kullanicilari; 870 TL ye almış oldugum 2 aylık c4 umu az önce 850 TL ye satmış bulunuyorum. Size bol güncellemeli, az laglı yeni bir yıl diliyorum. Hepinize iyi forumlar.

iyi iyi az bir zararla kurtarmışsınız. ben 700'e vereceğim 3 aylık cihazı ama uğraşmak istemiyorum boş boş arayıp duruyorlar. :)
    telefoncuya sorsam ne kadar verir acaba.

Twlwfonculara bulaşma dostum. Bes yuz lira verdiler bir aylik cihazima. Takasa gitmeye calis.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de ilk aldığımda sorun yoktu ama 15 gün geçtiğinde başladı yavaş yavaş. Bunu belirtmek istiyorum. Telefonu 3 gün kullanıp da demekki her c4 sorunlu değilmiş diye bir şey söylenmez. Ja kullanırsınız 1 ay bakın ben 1 aydır kullanıyorum her hangi bir sorun yaşamadım derseniz o zaman inandırıcı olursunuz.

tamamda ben c4 sorunsuz demedim.her c4 sorunlu değil demekki dedim.senin söylediğin gibi olsa 3 gündür kullandığımıda söylemezdim.ayrıca şimdilik diye de ekledim.3gün içindeki yorumumu belirttim ben,genel ve kesin de konuşmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: vukuatname

quote:

quote:

Saygideger c4 kullanicilari; 870 TL ye almış oldugum 2 aylık c4 umu az önce 850 TL ye satmış bulunuyorum. Size bol güncellemeli, az laglı yeni bir yıl diliyorum. Hepinize iyi forumlar.

iyi iyi az bir zararla kurtarmışsınız. ben 700'e vereceğim 3 aylık cihazı ama uğraşmak istemiyorum boş boş arayıp duruyorlar. :)

Twlwfonculara bulaşma dostum. Bes yuz lira verdiler bir aylik cihazima. Takasa gitmeye calis.

Dünyanın en büyük dolandırıcılarından biride bunlar zaten...

Senin cihazını 500 liraya alır sen arkanı çıkıp gidersin 900 liraya vitrine koyar satar pazarlık yapsan utanmadan zaten kar edemiyorum der zıkkım yiyesiceler..Her yerde 1200 liraya satılan cihazları 1400 lirayla tezgaha koyarlar

O yüzden yıllardır telefoncu dükkanlarına adım dahi atmıyorum cihaz alacaksam gidiyorum ya internetten yada teknoloji marketlerden alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

quote:

quote:

quote:

Senin cihazını 500 liraya alır sen arkanı çıkıp gidersin 900 liraya vitrine koyar satar pazarlık yapsan utanmadan zaten kar edemiyorum der zıkkım yiyesiceler..Her yerde 1200 liraya satılan cihazları 1400 lirayla tezgaha koyarlar

O yüzden yıllardır telefoncu dükkanlarına adım dahi atmıyorum cihaz alacaksam gidiyorum ya internetten yada teknoloji marketlerden alıyorum

Sonra da küçük esnaf kepenk kapatıyo diyolar. Benim para sıkıntım yok Allahtan. Bi de garibanları düşün. Ne zarar ettiriyolar millete. Bu telefonun bana sıfırının gelişi 750 lira diyo. Biz de yedik :) Kapitalizm kötü falan ama her şekilde küçük esnaftan daha az dolandırıcıdır :)

• Var mı Snapchatte sorunsuz on ve arka kamerayla video çekebilen ben bir cekemedim gitti,çekerken donuyor bir daha resmi atana kadar hiçbir uygulamadan kameraya ulaşamıyorum,sorunsuz hareketli video çeken varsa telefona format atıcam ona göre? Sabit tutarken sorun yoksa video da az hareket edince gidiyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaman-

ışık sensörü çalışmıyo bende testte .ekrana takılan jilatinden olurmu acaba ? karşı tarafa ses gitmeme sorunu mikrofonla kulaklık takıp konuşunca ve sesşi ahizeden dışarı verince olmuyo ,kulağıma götürüp konuşunca oluyo acaba hopörlerdemi sorun var ?

Merhaba sesinizin karşı tarafa az gitmesinin nedeni konuşma esnasında arka kamera yanındaki mikrofonun aktif olmasından kaynaklanıyor.Konuşma yaparken telefonu ters çevirirseniz sesin karşı tarafa sorunsuz gittiğini görürsünüz.Yazılımsal sorun gibi görünüyor.
  • Dahili hafızanın %75'i dolu uyarısını devre dışı bırakmanın bir yolu var mı?
  • C4 ün kendi widget bölümünden kamera ile ilgili 5 li widgeti masa üstüne aldım farklı özeliklere ayara hızlı erişim sağladı öneririm deneyin.

power widget lite yükledim Google play den 400 kb tutuyor, zil sesi profil wifi ekran parlaklık zaman aşımı vs vs gerekli işlemlere hızlı erişim sağladı diğerlerini kaldırdım, şarj süresi yükseldi.

ayarlarda uygulama silerken güvenlikdende izinleri kaldırınca, sony telefon koruma telefonu bloke etti, hiç bir işleme izin vermedi, internete bağlan mailini doğrula yoksa telefonu kullanamazsın dedi, bende bağlandım mail adımı sordu yazdım şifre sordu yazdım ve telefonu açtı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 1 Ocak 2016; 23:46:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

quote:

quote:

quote:

Bi telefoncular bir de kuyumcular. Yıllardır esnafla içiçe birisi olarak bunlar kadar yamyamını görmedim. Alabilecekleri en düşük paraya alıp maksimum fiyata satarlar. Neyse ki teknoloji marketler çoğaldıda bunların devri yavaştan kapanıyor.

• Arkadaşlar bu ses gitmeme operatör kaynaklı olabilir avea kullanırken ses sorunu yaşarken 3 aydır turkcell kullanıyorum hiç bir şikayet almadım. Telefonun çekmesinde bir sorun var hiç full çektiğini görmedim aveada her yerde çeken bir operatör değil malesef. Ama sadece bir tahmin benimkisi. Birde yeni hattı takmak için eski hattı çıkaracağım zaman kartın tam oturmamış olduğunu farkettim buda bir sebep olabilir kontrol edin isterseniz. Not: hiçbir zaman kesik hat kullanmadım.

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.