Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun hocam bayağıdır mağdur ettiler sizi. Ben en son gözü kararttım yazdım da yazdım ağzıma geleni yazdım kapattım sohbeti. Stokta olmayan ürün satıyorlar ya da olanı göndermeyi beceremiyorlar. .de ile .es birbirinden beter. Tercih etmemek lazım. Ben şahsen bir daha asla tercih etmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri de öyle bir ılımlı konuşuyor ki inanıyor insan :D

• Ben de yılbaşı kampanyalarından amazon.fr üzerinden almıştım, kutulu aldığım oyunlar gelene kadar spider-man'i ikinci el psn hesabı olarak alayım, oynayayım dedim, özellikle sordum satıcıya, bu hesap tamamen benim değil mi? evet cevabını alınca verdim 90 TL aldım. 4 oyun var diye konuşmuştuk, içinden zibil oyun çıktı. Oyunlardan bazıları ilgimi çekti indirme kuyruğuna ekledim. 1-2 gün sonra baktım ki, hesaptan hala trophy kazanılıyor hem de RDR2'de, hesapta olmayan bir oyun (demek ki kutulu oynanıyor).

Aldığım kişiye sordum, bu hesap çalıntı mı? yok dedi olmaması lazım, aldığım yere sorup sana cevap vereceğim. 2 gün sonra hesabın şifresini değiştirdiler.

Spider-man'i oynadım 70-80% lere geldim, 2 gün önce baktım o hesaptan indirdiğim tüm oyun ve eklentilerde kilit işareti var, hatta temada bile kilit var.

Utanmaz adamlar dolandırdıkları yetmiyor gibi PS4 makineyi de PSN'den yasaklayacak kadar riske atıyorlar.

Velhasıl, bir şekilde referans sağlayamayan kimseden PSN hesap almamak lazım.

• amazon.com'un üzerine yok ya stokta olmayan ürünü ürettirirler yine müşteriyi mağdur etmeden gönderirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Ben de yılbaşı kampanyalarından amazon.fr üzerinden almıştım, kutulu aldığım oyunlar gelene kadar spider-man'i ikinci el psn hesabı olarak alayım, oynayayım dedim, özellikle sordum satıcıya, bu hesap tamamen benim değil mi? evet cevabını alınca verdim 90 TL aldım. 4 oyun var diye konuşmuştuk, içinden zibil oyun çıktı. Oyunlardan bazıları ilgimi çekti indirme kuyruğuna ekledim. 1-2 gün sonra baktım ki, hesaptan hala trophy kazanılıyor hem de RDR2'de, hesapta olmayan bir oyun (demek ki kutulu oynanıyor).

Aldığım kişiye sordum, bu hesap çalıntı mı? yok dedi olmaması lazım, aldığım yere sorup sana cevap vereceğim. 2 gün sonra hesabın şifresini değiştirdiler.

Spider-man'i oynadım 70-80% lere geldim, 2 gün önce baktım o hesaptan indirdiğim tüm oyun ve eklentilerde kilit işareti var, hatta temada bile kilit var.

Utanmaz adamlar dolandırdıkları yetmiyor gibi PS4 makineyi de PSN'den yasaklayacak kadar riske atıyorlar.

Velhasıl, bir şekilde referans sağlayamayan kimseden PSN hesap almamak lazım.
    hocam 50/100 verıp boyle sıkıntılar yasamamak ıcın kendı adınıza almak daha iyi sanırım
    ben oyle yaptım geçen ay aldım ps4ü yılbasından once oyunlarıda dijitalten aldım kendi adıma dolandırıcı cok maalesef
    fifa19,pes19,god,battlefield,nfs payback

Hocam sizinki geldi mi ? Benim hala kargoya vermediler 13 gün oldu.Oyunu yollamış bide şerefsizler iptal etsem oynayamayacağım oyunu normalden pahalıya almış olucam elimde patlayacak.Sizde durumlar nasıl ?

• Arkadaşlar bu khalkedon syd vs gibi yerlerde sıfır eurasia garantili olanlardan almaya gitsem nakit alımda indirim yaparlar mı? Yoksa hepsiburada vs ile hemen hemen aynı fiyata mı gelir?

• AvriL kullanıcısına yanıt
    beni sinir ediyorsun :(
  • Sayfanın adı sıcak fırsatlar ama herkes benim kargo burda benimki gümrük de gözüküyor öteki 10 gün oldu hala gondermediler sayfanın amacından uzaklaşmaya başladı her gün giriyorum bende düşünüyorum PS4 almayı ama Güzin ablanın köşesine döndü sayfa.

• DefuseHostage kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz dün geldi hocam. MH Bağlanıp bayağı sert yaptım 15 dk sonra mail geldi kargoya verildi diye.

Bi ben sert yapamiyorum herhalde hahahahaha ulan hic ciddiye almiyorlar teslimat tarihini bekleyin diyorlar

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: juhadante

Sayfanın adı sıcak fırsatlar ama herkes benim kargo burda benimki gümrük de gözüküyor öteki 10 gün oldu hala gondermediler sayfanın amacından uzaklaşmaya başladı her gün giriyorum bende düşünüyorum PS4 almayı ama Güzin ablanın köşesine döndü sayfa.
    Bende almak istiyorum. Ama dediğiniz durum konuşuluyor sadece. Tamam hayırlı olsun almissiniz iyi güzelde kargom geldi gelmedi yolda yok plus alcam yok gow aldim rdr alicam. Çok fazla konu dışına çıkılmış. Ben şu an yurtdışından alım için hiç bir bilgi alamadım bu konuşmalardan. Hangi Amazon resmi temsilci ülkesini takip etmeliyiz Türkiye'ye gönderim yok yazıyor neredeyse her konsolda. Alanlar nasıl aldı biraz da bunlar konuşulsa keşke

• Geçmiş sayfalarda alım yapılan linkler mevcut. Fırsat oldukça da konuda paylaşılıyor zaten.
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

ben de Ps4’ü Aralık 22’de aldıktan sonra kutulu olarak GOW, Uncharted 4, AC unity, AC Syndicate, Mafia 3, GT sport, Horizon Zero Dawn, Detroit ve dijital olarak da Resident Evil 7, Batman Arkham Knight, Watchdogs 2, AC origins, TC Ghost recons’u aldım kendi hesabımdan ama işte bu psn hesabı satışlarını vs görerek ve dilim yanarak denemek istedim herhalde, bir de Spider-man 100 TL’ye düşene kadar beklemek istememiş de olabilirim 😁

• Ps4 kampanyası var mı bu aralar hiç 500gb de yeter bana pro istemiyorum
  • Almanyadan 420 euro olarak gözüküyor. Alınabilir fiyatını nedir? Minimum 350 euro falan mı oldu? 400 olursa alınır mı mesela? Bu gibi soruları yanitlayabilir misiniz? Trden almayı tercih ederim ama tr amazon 7116 yolluyor. Olmadı 2-3 ay sonra tr 7216 yollamaya başlayinca mi almalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Almanyadan 420 euro olarak gözüküyor. Alınabilir fiyatını nedir? Minimum 350 euro falan mı oldu? 400 olursa alınır mı mesela? Bu gibi soruları yanitlayabilir misiniz? Trden almayı tercih ederim ama tr amazon 7116 yolluyor. Olmadı 2-3 ay sonra tr 7216 yollamaya başlayinca mi almalı
    Almanya amazonda ara ara 299 euro ya düşüyor.
  • yine amazon.es in keyfini beklediğimiz bir gün daha.
  • 1789.99 TL'ye Türkiye Hepsiburada.com slim 500 GB modelini satıyor. Ayrıca 1999.99 TL'ye RDR2'li bir modelide mevcut, Şimdi Oyunun parasınıda hesaba katınca sanki RDR2'li daha cazip duruyor. Amazon'da 279 Euro'ya slim görüyorum. Mevcut Euro Kuruyla bizle aynı fiyat hatta pahalı bile...İkinci elde açılmamış paket diye 1850 TL Slim için Amazon'dan gelme cihazlara için bu rakamları istiyorlar, Türkiyede 2 yıl garanti varken Neden gidipte, önce para sonra havale peşin parayla almaya çalışayım ?

Edit : Ayrıca hiç birşey yapmadan 300 TL üzeri açlış verişe 30 TL indirim, Worldkart 50TL+25TL puan 1000 TL üzeri alışverişte puanıda cabası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 14 Ocak 2019; 17:13:10 >
  • 
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.