Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15871588158915901591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Noldu aldin sesin solugun kesildi :)

Biz hala uvey evlat.
    yok be aga bugün dağıtıma cıkmıs aksama gelir herhalde :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Gümrük işlemi bitmiş ama kargo bilgisi yok. Bugün yarın gelir herhalde benim cihaz.
    benm ki de öyle dağıtıma çıkacak yazıyor inş bakalım :D

• AvriL kullanıcısına yanıt
    Abi ben anlamadim ya bu isi valahi kime baglansam bekle diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Abi ben anlamadim ya bu isi valahi kime baglansam bekle diyor.
    15-21 ocak teslim tarihi değil mi 21 ine kadar gelmezse kargoyu iade alırsın her bağlandığında chate sana 5 euro verirlerse zenginsin işte ben 3 kere bağlandm 2 kere 5 euro verdiler

Benimki gelmiş. Şükür. Ben şimdi Kıbrıs’ta olduğumdan deneyemiyorum da umarım bir problemi yoktur. 2-3 hafta sonra gideceğim İstanbul’a.

• quote:

Benimki gelmiş. Şükür. Ben şimdi Kıbrıs’ta olduğumdan deneyemiyorum da umarım bir problemi yoktur. 2-3 hafta sonra gideceğim İstanbul’a.
    benimki de ben okuldayken gelmiş kurdum şimdi cok sükür bir sıkıntısı yok anca çözmeye çalışıyorum tabi oyun yok orası kötü nasıl alcaz nasıl etcez arastırmak lazım hep

Ben oyunları da aldım. Yanında Spiderman geldi, Amazon TR’den de GoW4, Uncharted 4, Detroit aldım kutulu 300 tl tuttu toplam. PSN TR’den de FIFA ve GTA V alınca tamamdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

PS4 Pro 7216b Amazon.de'den her şey dahil 1650 Tlye geldi. Biraz uğraştırdı (1.5 ay kadar) amazon ama değdi. @rfve dostum çok sağol sayende stoğa girdiğinde yetişebildim. Siparişten sonra 2.5 günde elimde oldu.
  • gaming54 kullanıcısına yanıt
    iyi oyunlar

fırsatı kaçırıp bekleyen bir - iki arkadaş daha var. onlar içinde bir indirim yakalayabilsem iyi olacak..

Hayırlı olsun, ah bir de biz yetisebilsek şu fırsatlara bayadir bekliyorum bir türlü yakalayamıyorum.

O fiyata hiç düşmedi nasıl aldın hocam

• rfve kullanıcısına yanıt
    Hocam biri de benim sanırım bahsettiklerinizin yardımlarınızı bekliyorum 😣

• 23 kasımdan beri uğraşıyorum 3 kere kart değiştirdim falan derken black friday kaçırdık. Müşteri hizmetlerinin birbirinden haberi yok. Bana kendinden çok emin bir arkadaş 20 aralık civarı müşteri hizmetlerine bağlandığımda amazon trye ps4 yollamıycak dedi boşuna uğraşmayın dedi. İnat ettim defalarca müşteri hizmetlerine bağlandım. Bir arkadaş sağolsun mağduriyetimi farketti. Stok kovalayın dedi, stoğa girdiği anda black friday fiyatından vericez dedi aynı zamanda express kargoyla ücretsiz yollayacaklarını söylediler. @rfve sağolsun stok girince haberdar etti aynı güne yetişemesem de ertesi gün tekrar stok girdiğin bu salı siparişi geçebildim. Müşteri himetlerine bağlandım. Verdikleri sözleri hatırlattım, tamam dediler benden yaklaşık 390 euro 2430 tl civarı bir para çektiler. Sonra 125 euro 780 tlsini geri yatırdılar. Ama dediğim gibi tamamen benim işi koşturmam ve insanflı birisine denk gelmem sayesinde oldu. Ama zamanında o sözü alamasaydım şimdi yorgunu yokuşa sürebilirlerdi. İnşallah siz de yakalarsınız bir indirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaming54 -- 11 Ocak 2019; 20:26:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gaming54

23 kasımdan beri uğraşıyorum 3 kere kart değiştirdim falan derken black friday kaçırdık. Müşteri hizmetlerinin birbirinden haberi yok. Bana kendinden çok emin bir arkadaş 20 aralık civarı müşteri hizmetlerine bağlandığımda amazon trye ps4 yollamıycak dedi boşuna uğraşmayın dedi. İnat ettim defalarca müşteri hizmetlerine bağlandım. Bir arkadaş sağolsun mağduriyetimi farketti. Stok kovalayın dedi, stoğa girdiği anda black friday fiyatından vericez dedi aynı zamanda express kargoyla ücretsiz yollayacaklarını söylediler. @rfve sağolsun stok girince haberdar etti aynı güne yetişemesem de ertesi gün tekrar stok girdiğin bu salı siparişi geçebildim. Müşteri himetlerine bağlandım. Verdikleri sözleri hatırlattım, tamam dediler benden yaklaşık 390 euro 2430 tl civarı bir para çektiler. Sonra 125 euro 780 tlsini geri yatırdılar. Ama dediğim gibi tamamen benim işi koşturmam ve insanflı birisine denk gelmem sayesinde oldu. Ama zamanında o sözü alamasaydım şimdi yorgunu yokuşa sürebilirlerdi. İnşallah siz de yakalarsınız bir indirim.
    hayırlı olsun hangi amazon hocam bu?

Güle güle kullanın iyi fırsat olmuş bende 900e 500gb fat kasa aldım şansıma 5.05 sürüm çıktı oyuna para vermedik

• Adres ve kart kaydettim. Bende 7216b pro almak istiyorum. 2400tl e kadar limitim var. Bulabilir miyim şu an? Hangi amazonlara bakmaliyim? Almanya veya Fransa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 11 Ocak 2019; 20:44:22 >
  • @complete

eyvallah amazon.de hocam

@steel

Konuyu dağıtmayalım da, 4 yıl korsan xbox 360 kullandım oyun bolluğundan oyun oynamıyordum. Keza online da yoktu. 3.5 senedir orjinal ps4 kullanıyorum, oyunları da kardeşlik konusundan alıyorum 20-30-40-50 liraya oyun alıyorum bitirip aynı fiyattan satıyorum. Hiç bütçe sarsma durumu olmadı. Korsan bu nesilde çok mantıklı gelmiyor bana mutluysanız problem yok tabii hayrını görün :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gaming54

@complete

eyvallah amazon.de hocam

@steel

Konuyu dağıtmayalım da, 4 yıl korsan xbox 360 kullandım oyun bolluğundan oyun oynamıyordum. Keza online da yoktu. 3.5 senedir orjinal ps4 kullanıyorum, oyunları da kardeşlik konusundan alıyorum 20-30-40-50 liraya oyun alıyorum bitirip aynı fiyattan satıyorum. Hiç bütçe sarsma durumu olmadı. Korsan bu nesilde çok mantıklı gelmiyor bana mutluysanız problem yok tabii hayrını görün :)
    amazon.de müşteri temsilcileri türkiyedekilere rahmet okutur hocam,2 ay önce laptop aldım önsipariş v.s. 1,5 ay bekledim,sonra 28 aralıkta kargoya verdiklerini söylediler ama dhl kargo bizde yok dedi,birsürü müşteri temsilcisi ile görüştüm hepsi 9 ocakta alacaksınız dedi,bekleyin,yuhu diyorum teslim etmediğiniz kargo 9 ocakta nasıl gelecek,gelecek efendim biz burdan görüyoruz,tabi 9 ocakta gelmedi,insan bir özür diler,kargonuzu biz karşılayalım der,amazon.com olsa ben söylemeden bunları yapardı,bari diyorum kargoyu ücretsiz yapın 2 aydır bekliyorum,gönderdik diyorsunuz göndermiyorsunuz,yok efendim bizim öyle bir yetkimiz yok,biz gereken yerlere bildirelim size mail ile dönüş yaparlar edebiyatı,tabiki beni savuşturmak için,sonra bir mail gelir işte şu kadar kg,kargo ücretini iptal edemeyiz v.s.çok mağdur ettiler beni,sen hakkaten çok çok iyi birine denk gelmişsin,5.-eu hediye çeki verelim dedi,onu sen al dedim,biraz müşteri mennuniyeti düşünürsün belki v.s. kapattım konuyu..

• quote:

Ben oyunları da aldım. Yanında Spiderman geldi, Amazon TR’den de GoW4, Uncharted 4, Detroit aldım kutulu 300 tl tuttu toplam. PSN TR’den de FIFA ve GTA V alınca tamamdır.
    psn plusun verdiği steep diye oyunu indiriyorum suan ben hafta içi kuzenle kardeşlik yapıp alacam oyunları falan yarı yarıya gelir tek basına alamam hocam ben oyunları

• Amazon es gönderdik diyor, DHL kargo numarası veriyor. takip ediyorum . Ha geldi ha gelicek, DHL mail atıyorum, gelen cevap :

Öncelikle şirketimize göndermiş olduğunuz mesajınız için teşekkür ederiz.

Mesajınızda bahsi geçen konşimentonun, göndericiniz tarafından, DHL elektronik çözüm sistemleri kullanılarak oluşturulduğunu ancak DHL Express kuryesine, bu konşimento numarası altında herhangi bir gönderi teslim edilmediğini bilginize sunarız.

Gönderinizin durumuna ilişkin bilgiyi göndericinizden alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Konuyla ilgili bir sorunuz olması halinde 444 00 40 numaralı telefonumuzdan her zaman bilgi alabilirsiniz. .

Şaka gibi . Hemen amazon es sohbete bağlanıyorum. Gelicek şöyle böyle dediler sorun yok dediler . Mail atıcaklar dediler . Bugün kimseden mail gelmedi . Konuyu bilen eden yaşan var mı

• 
Sayfa: önceki 15871588158915901591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.