Yüzbaşı
16 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 82 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar şu sıralar dikey kondisyon bisikleti bakıyorum ancak 1280 lira olan dynamic 380 dışında (karantina olayları öncesi 600 lira civarıymış) 5000 TL'ye kadar alternatif yok. Yakın zamanda alıpta tavsiye verebilecek olan var mı ?
Şu 2 monitörün arasında kaldım;
Wiewsonic vx3276 :https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_v%C4%B1ewson%C4%B1c-vx3276-mhd-2-fhd-%C4%B1ps-panel-4ms-dsub-hdm%C4%B1-%C3%A7evresiz-tasar%C4%B1m-monit%C3%B6r-1181100.html?ga_query=vx3276

Aoc q3279vwf:https://www.hepsiburada.com/aoc-q3279vwf-31-5-5ms-75hz-analog-dvi-hdmi-display-freesync-qhd-va-monitor-p-HBV00000A5BL7?magaza=Hepsiburada

Şimdi bu 2 model arasındaki ekran kalitesi karşılaştırmasını nasıl yapabilirim ?
Mesela en çok hoşuma giden vx3276 ancak Aoc q3279vwf de hem 75hz hemde 200tl daha ucuz ama onunda ips ekranı yok.Arada 200tl ye değecek renk kalitesi farkı var mı yoksa sadece ips ekran ve ekran oranından dolayı mı bu fiyat farkı ?
Yardımcı olursanız çok sevinirim akşama ikisinden birini sipariş edeceğim.
Beyler ek tercih düşünüyordum ama bugün mezuna kalmaya karar verdim.
66k dan bıraktım hedef Odtü ceng
Böyle soru çözümlü deneme karşılaştırmalı grup arıyorum.
7 Eylülde kayıtlar bitiyor ve 18 eylülde birçok üniversite açılıyor.Ek tercih ile kontenjanda olursa 323 puanla kapamış taü malzemeye gitmek istiyorum puanım 380 şimdi sıkıntı şu: bu adamlar 7-18 inde açıklayabilecekler mi ? yoksa okul başladıktan sonra mı gitmeye başlayacağız birde hazırlık okuyacağım o sıkıntı çıkarır mı?
geçen sene 66.660 ile kapatan yere 66.223 ile girememişim bu sene kaçla kapattığını merak ediyorum ne zaman açıklanır sizce ?
Açıklanır umuduyla bekleyen benden başkası var mı ?
Sonucum 66k mezuna bırakıp daha iyi sıralama için çalışmayı düşünüyordum ama bu ülkeden gitmek için ekstra 1 yıl sürem olmadığını fark ettim.

Sayın Cumhurbaşkanı yine satıcak bir şeyler bulup oyalar diye tahmin ediyordum ama Abd ye yaptığı artislikler sayesinde olmayacak gibi.

O kadar okuduktan sonra çöpçü bile olurum en azından ekonomik kriz olacak mı ? Yarın dolar yine artacak mı ?Diye dertlerim olmaz.
Sorum şu iyi değil biliyorum ama 66k ya yurtdışı odaklı nereleri yazabilirim ? B2.2 ingilizcem var şuan almanca çalışıyorum.
Şuan aklımda olan laptop bu
https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V16-1-2.html#.WzjqZvmhk0M
Birde diğer laptoplara bakıyorum ekranı daha küçük diger özellikleri aynı olan msi laptop 1.200tl pahalı bu kadar fark neden var ?
Önerebileceğiniz gtx1060 17.3 inc laptop var mı bu fiyat aralığında ?
Kimya fizikte eksiğim yok tek biyo kaldı,
hocalara geldik ayt biyoloji 2018 playlistinden izliycem şuan 14. videodayım
biyom max 3 net geliyor hedefim en az 6 ya çıkarmak test çözmeye zamanım olmuycak ama en azından fikir yürütebiliyim istiyorum
104 video var ortalama 15 dk alınca ilk 14 videoyu da çıkarınca 22.5 saat video var günde 6 saat falan izlemeyi düşünüyorum.
2 güne sıkılıp bırakmıyım diye buraya naptığımı yazıyım dedim
Hakkında
Meslek: Uzakyol vardiya zabiti
Forum İmzası:
Dell G5
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 668
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 24.007 (Bu ay: 412)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 392 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.