Şimdi Ara

Sony, PlayStation 5'in neden bilgisayardan daha iyi olduğunu açıkladı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
1
Favori
13.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4070'li 4k monitörlü sistem ve Ps5 ve 4k tv kullanıyorum, benim için ps5 daha zevkli ve daha iyi diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enja kullanıcısına yanıt

bende de metal gear pek yok. ps3'de mgs4 bitirmiştim sadece. mgs5 başlarında bıraktım inanılmaz sıktı. stealthden nefret ederim video oyunu oynamanın mantığına aykırı bir tarz bence ama bosslar için boş bir dönemime denk gelirse deneyeceğim yine

GTA'dan keyif alabilmek için biraz iyi ingilizce bilmek gerekiyor. GTA 5 de türkçe varmı bilmiyorum. Eğer diyaloglar anlaşılmadan oynanırsa bütün havası gider.

• ps5 iyi bilgisayar kurmaktan daha ucuz kısmı doğru olsa dahi pc de yaptığın herşeyi ps5 te yapamazsın

• Biraz konu dışı olucak ama ps5 için en iyi seçenek 4k monitor mu yoksa LG c3 tarzı 55iinc TV mi ikisi de oled

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ebenama kullanıcısına yanıt

ingilizcemi Onimusha serisini biliyorsunuzdur çoğunu japonca dil seçeneği vardı bendeki versiyonlarda o şekilde bitirdim bana göre dil önemli değil keyif almak önemli.

• Pc her zaman daha guclu olacaktir. ozellikle konsollarin raf omurlerinin dolmaya yaklastigi zamanlar.

Benim 2006-2007 gibi pc oyunculugunu birakma sebebin ise artik oyun oynamayi birakip, fps sayan bir program ile 'aman su ayari soyle mi yapsam, aman bu ayari boyle mi yapsam' doneminden sikilmam, her sene bilgisayarin bazi parcakarini degistirmek icin (parayi da gectim) arastirma surecinden sikilmamdi.

Konsola gecince tek bir video ayari var, o da parlaklik.

• Ben 2.el ps5 aldim Hesapla birlikte yaklaşık 7 8 adet ps5 oyunu yani neredeyse ps5in tüm kütüphanesini 3-4gün gibi kısa sürede bitirdim
    konsolu tekrar geri sattim.
    Ps4 pro ile devam ediyorum
    ps5 e ilerde 4-5 tane yeni oyun çıkarsa yine alirim
    Ama buda çok uzun bi zaman alicak gibi.

• murattekno kullanıcısına yanıt

Tv her zaman daha iyidir, bir masa başında kazık gibi oturmaktansa Tv ile konforlu şekilde oynamak hep daha iyidir. 1.5 2 metre uzaktan oynadığında zaman daha güzel hissiyatı olur.

Artı tv dahili upscale ile her zaman monitörden daha iyi görüntü verir. Konsolda oyunu 1080p açsan bile ekranda yine 4k gibi hissiyatı verir 1.5 2 metre uzaktan oynarsan tabi.

• Castle Bravo kullanıcısına yanıt

Bunu düzeltmek kolay ama zor. Bendeki kronik diz ağrısını spor yaparak düzeltmiştim. Şimdi bacaklar tamamen kas oldu ve düzeldi. He tabi Gut gibi bir hastalığın varsa gene dizler ağıracak.

Bel ağrısı için Latissumus dorsi denilen sırtı kaplayan kasları geliştirmek lazım. Bunu 2-3 ay yapınca kronik sırt ağrıları epey azalıyor.

• Bu tamamen zevk meselesi bence, 98-99 senesinden 2020 yılına kadar PC oyuncusuydum, 2020'de ps4 ile konsola giriş yaptım ve rahat bak dedim. Yıllarca sandalyede bel ağırı çekmekten çok çok iyi. Optimizasyon sorunu, donma, kasma vs yok.

Alıp almamakta çok karasız kalmıştım, forumda'da konusunu açmıştım, iyi ki almışım diyorum, birayı alıyorum ayakları uzatıyorum keyfime bakıyorum.

PS 5 + Kaliteli bir TV + Rahat bir koltuk + bira, bu kombinasyonda konsol oynamayan tabii ki PC diyecektir.

• CWaRRioR kullanıcısına yanıt

Bence konsollarını bir şey sanan oyunculara bir şey açıklamak için boşa emek harcamışsın. 21. Yüzyıldayız artık bu gibi konularda neyin ne olduğunu bilmek çok kolay onları sal sen gitsin. GTA VI'ı PS exclusive oyun olacağını sanan PS kullanıcıları gördüm ben. PS4'ü olup ekşide Iphone 6 Plus telefonuyla çekmiş olduğu ayna selfiesi ile PS4'ü olduğu için ne kadar elit ve zengin olduğundan bahsedeni gördüm. Console peasentlarla muhattap olunmaz. Canını çok sıkarlarsa basarsın engeli geçersin.

• ApexiRubber kullanıcısına yanıt

Lol dota 2 vs moba oynamak içinde pc şart ben moba seviyorum

Hatta mmorpgde oynuyorm black desert final fantasy xiv guild wars 2 wow falan

Yeni mmolar gelio 2024de. Hemde çok sağlam

• SerdarS. kullanıcısına yanıt
    Sen ps de çamur gibi bir görüntüyle oynarken pc oyuncusu fsr ya da dlss ini açmış istediği grafikleri ayarlamış bir şekilde oynayacak oyunlarını

• ApexiRubber kullanıcısına yanıt

Bu dediğin aynısı PC ile de yapılabilir.

• Seçim meselesi.

• enja kullanıcısına yanıt

maalesef konsolum yok  

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.