Şimdi Ara

Sony, PlayStation 5'in neden bilgisayardan daha iyi olduğunu açıkladı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
1
Favori
13.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GenqhisKhaan89

Lol dota 2 vs moba oynamak içinde pc şart ben moba seviyorum

Hatta mmorpgde oynuyorm black desert final fantasy xiv guild wars 2 wow falan

Yeni mmolar gelio 2024de. Hemde çok sağlam

Konsol kısmına da 2024 ile beraber yeni mmorpg oyunları geliyor .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ne anlatıyorsunuz ya su oyunun verdiği zevki ps5 te nasıl alacağı ben.

https://www.instagram.com/reel/C0jvGQ3IohI/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt

Geçiniz onları Türkiyenin yarısı rise online knight online metin 2 ile yatıp kalkıyor gta 6 çıksın onunda çok oynaynı olur sebebi ise bit coin olacak diyorlar millet parayı nereden çıkartaçağını düşüniyor artık eskiden oyunlar zevk ve keyif almak için oynanırdı artık öyle değil.

Oynarken de kazanmak istiyor insanlar artık şuanda arkadaşım 11 pc ile knight online oynuyor 7.24 para kasıyor.

• Ps3’den beri konsolcu biri olarak artık 30 fps garabetini kaldırmaları gerek performans modunu açınca zaten geri 30 fps’e dönünce oyun takılıyor sanıyorsun imkansız artık 30 fps oyun oynamak kocaman televizyonlarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enja kullanıcısına yanıt

bu oyun değil yalnız. oyun evet ama Türkiye'de para çıkarma simülasyonu:D bu arada wow oynadıktan sonra knightın yüzüne bile bakmadım. albion bile bu oyundan iyidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoNesil2024 -- 27 Aralık 2023; 19:2:22 >
  • Size göre öyle olabilir knight para kazanma hırsı var wow da öyle birşey yok.

• Switch lite ve 3060lı laptopu olan biri olarak artık playstation'a geçmeyi düşünüyorum.

Pcnin grafik ayarlarından da, acaba kaç fps verirlerinden de, drop olur mularından da yıldım.

Oyun gerçekten konsolda oynanırmış, switchten bile bunu gördüm.

• wowda hesap alınıp satılıyor ve bu euro/dolar cinsinden tabii. türkiye'de itemli wow hesabuı satın alacak , hadi onu geçtim aylık 19 euro verecek zengin adam az bulursun.

sony hesabımın sizin knightta attığınız 3-4 aylık attığınız farm kadar fiyatı var ve değerlenmeye halen devam ediyor. knightta veya metin2'nin eskisi gibi para kazanamama, gbnin veya yangın değersiz olduğu günlere geri gelsin bakalım oyunayanı kalacak mı? wow dışında zevkle oynayacak mmorpg oyun yok.

burası ps5 konusu bu arada. knight online bölümü bir üst yukarda canım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoNesil2024 -- 29 Aralık 2023; 13:58:32 >
  • Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt

sadece cutscene tarafı 30 fps olur, oynanış 60 fps olmalı bence de.

• Ps5 fiyatına artık rtx 4060 olan bir sistem alabiliyorsunuz.

https://tr.ign.com/playstation-5-slim/120638/news/ps5-slim-turkiye-fiyati-cep-yakmaya-basladi

• Ps5 için kumda oyna oyunu çıktı tavsie ederim.

• javaprof kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bu bahsettiğiniz oyunu disk olarak mı nerden aldınız? satış fiyatı olarak kaça aldınız Ps 5 oyunu mu 4 mü?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KUPON SEPETİ K kullanıcısına yanıt

Ps indirimleri vardı yüzde 75 yüzde 90 arası ps store dan aldım. Bazısı ikisini de destekliyor desteklemeyenlere de yükseltme zaten ucuz.

• enja kullanıcısına yanıt
    Parayı oyundan nasıl kazanıyorsunuz level atlayarak mı? Oyun içi eşya malzeme kazanıp satarak mı? Kazanç nasıl asgari ücreti yakalıyor mu zaman ayırdığına göre

• KUPON SEPETİ K kullanıcısına yanıt

Emekliyim ben.😉

Mesut Dursunyoutube
    #knightonline #knightonlinefarm #knightonlinezero Sponsor Kopazar.com Kopazar, Türkiye'nin oyuncu pazarı. En uygun fiyatlar, hızlı teslimat garantisi Kopazar'da! %2 Komisyon fırsatı ile item al-sat. En uygun GB Fiyatlarıyla hemen alışverişe başla. https://www.kopazar.com/ Hemen kayıt ol ve rekabete hız kesmeden devam et." Knight Online Knight Online Farm Knight Online Zero Knight online 8 pc farm knight online stone golem knight online evil wizard
    https://www.youtube.com/watch?si=_LxMoY6S5hqEWydv&v=gAWgRLDoVcA&feature=youtu.be

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Komik pc yaptığını sizin ps5 anca oyun oynarsınız

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    1080 ti rx 6600den iyi

• artisart A kullanıcısına yanıt
    Çocuklar için konsol daha mantıklı gereksiz yerlere girmez kafanız dinç olur

• o oyundaki kumlar bile knight, metin2, rise çöpünden iyidir. grafiği bile yeter 

Sand Land - Release Date Trailer | PS5 & PS4 Games (youtube.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoNesil2024 -- 6 Şubat 2024; 15:34:35 >
  • Gereksiz detaylarla kafasını yormak istemeyen, sadece keyif almak isteyen insan konsol alır. Pc tarafında bir dünya detay ayar boğuyor insanı.

PS5 Slim siparişi geçiyorum valla.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.