Şimdi Ara

Sony, Playstation 3'te kullanılan Jailbreak'in önüne geçti (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.694
Cevap
1
Favori
114.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar allah neşenizi artırsın gülmekten karnım arıycak ya kusra kalmayında konu tam bir geyiğe döndü

madem bukadar bilgil iinsanalrız yıllardır chip elktronik devre vvs yada yazılımsal olarak pcde dünyaya kafa tutacak yazılımcılarımız yazılım firmalarında çalışan ve onlar gibi bilgilere sahip çalışmayan pcnin altını üsütne getiren o site senin bu site benim hackleyen vss bu konudakilerde kendi çaplarında bu bahsettiklerimden web tasarım flash vss çalışmalardan anlayan yada her 2 sinden birinin böle tanıdığı olan insanalr var

toparlamk gerekirse oyunu az olsun kardeşim neden biz kendi konsolumuzu yapmıyoruz bırakalım firmalar türk konsoluna oyun yapsın capcom midvay vsss

çalıştrın saksıyı be kardeşim beyninizi alıp dışarı beyin göçü yapıp 3 -5 senede türkceyi bile konuşamaz hale gelip elin slikon vadilerinde fink atıcağımıza (kurtlar vadisinde takılın reklamda yapalım arada) gelin yapabilenler yapsın yapamayanalrda orjinal oyuna verdikleri paradan bu projeye katkı sağlasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyundelisi333 -- 7 Eylül 2010; 17:44:34 >

• Boşuna kasmaya gerek yok. Xbox'daki olay olacak burası belli. Kullananlar banlanır, online oynayamaz bu kadar basit. Sony şuan hiç oynanmaması için çalışıyor fakat sonra elbette pes edip bu sisteme geçecek.
  • az önce yaptım güncellemeyi
  • korsan gelecek türkçe oyunlarımız gidecek.oh negüzel.
  • Acaba hackerlar ne zaman karşılık verecek merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

quote:

Orijinalden alıntı: zack06

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

korsana hayır diyenler birgün kendi maaşlarıyla orjinal oyun alsın sonra konuşsun

Kendi maaşımla 36 oyun aldım PSN dekilerde cabası

maaşımı yazayım belk sorun edersin : 620 tl

çoluk çocuk varmı kira ödüyormusun elektrik su ödüyormusun mutfak masrafını karşılıyormusun ...bunlarla birlikte o oyunları eger aldıysan bir kitap yaz feyz alalım.

selim sanane ya sanane sanane adam çalışmış alnının teriyle para kazanıp alıyo sanane arkadaşım seni mi gerdi

• Demonchild, has confirmed that Logan5 PS3 Proxy Tool works for bypassing this 3.42 update. You can get back on PSN, but remember: Sony can detect Backup Manager and whatever other homebrew you run.

Yanisi;

Güle Güle 3.42
  • Yukarıdaki belirttiğim gibi 3.42 yamasını hacker'lar sürpase etmiş. Ayrıca daha önce kullanılan DNS değişterek PSN'e girme mevzusu şu an aktif durumda, dolayısıyla yama yapmadan PSN'e girebilirsiniz. Ayrıntılar için internet'i araştırınız, benden bu kadar.
  • Ps3 Korsan Olsa Ne Farkı Olcakki Ben Xbox İle Tüm Çıkan Oyunları Zaten Oynuyorum Ps3 Çıkan Ex Oyunlar ve Bi Kaç Oyun Dışında Oyun Almıyorum Ps de Online Xbox"da Offline Takılıyorum Hem Oyunlar Okadar Pahalı Değil Günlük 2 TL Kenara Atsanız 1 Ayda Bir Tane 2.ci El Oyun Alırsınız Elinizde Bir Tane Oyun Olsa Takas Yaparak Diyer Oyunlara Fazla Para Vermeden Gene Oynarsınız Ps3 Orjinal Kalması Fikrindeyim Ben
  • ravenly sana demedim ya

empati lütfen diyen arkadaşa demiştim :)

abi aklını kullandıktan sonra çok oyun oynarsın

Çevren varsa bile bedavadan oyna ben kendimi övmek için sölemiyorm yani

3 tane oyunum var arkadaşlarımla değişe değişe 20-30 oyun bitirdim

ne biliyim veya bende pes 2010 var üzerine 20 tl 30 tl eklerim fifa 2011 alırım çok bişi değil 30 tl

her hafta oyun almanıza gerek yok

her gün 2 tl falan ayırın kenara 2 ayda 1 oyun alırsınız hatta doğubanktan fln her ay 1 oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 7 Eylül 2010; 21:34:24 >
  • psp deki sistemin aynısına döner bu saatten sonra. Sony ne yaparsa yapsın bir şekilde kırılır.
  • Jb çıkmış alsın artık beleşe oyun ne güzel..
  • Ayranımız yok içmeye ps3'le gidiyoruz oyun oynamaya bu nasıl mantıktır anlamış değilim. ps3 alıyorsan orjinal oyuna katlanacaksın olmuyorsa xbox alıp veya pc'den oyun oynayacaksın orjinalade laf etmeyeceksin Atalarımız çok güzel deyinmiş tırnağın varsa kaşınırsın yoksa bakınırsın
  • PS3 ün sadece orji oynatabilmesi sayesinde Yüzük kardeşliği gibi Oyun kardeşliği diye platform oluşturmuşsunuz orji oyunları takas ediosunuz Kolay gelsin size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuuL

Ayranımız yok içmeye ps3'le gidiyoruz oyun oynamaya bu nasıl mantıktır anlamış değilim. ps3 alıyorsan orjinal oyuna katlanacaksın olmuyorsa xbox alıp veya pc'den oyun oynayacaksın orjinalade laf etmeyeceksin Atalarımız çok güzel deyinmiş tırnağın varsa kaşınırsın yoksa bakınırsın

niye xbox kırıldıda ps3 kırılmadımı sanamı sorcaklar hangi platformda korsan oynucaklarına
  • Temizlik icin mod arkadaslara tesekkur ederim.

Arkadaslar RICA ediyorum konuyu KONU disi forumlarinda ki konulara cevirmeyiniz..
    Zaten kafadan Faul bir konu birde FAULLugunu attigimiz mesajlarla katlayip kilitlenmesi yada silinmesi icin ayrica bir sebep vermeyelim .
    Lutfen seviyeli ve konu ici yorumlar yapilsin.
  • PS3 icin ilk homebrew yayinlandi arkadaslar. PS3 FYP Server..
    PS3 ile PC arasinda baglanti kurup dosyalari hizli bir sekilde kendi hdd nize transfer etmeye yariyormus.

• Bu olay yaygınlaşmış galiba, birçok yerde ps3 oyunlarının download linkleri mevcut...
    Nasıl önüne geçti anlamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

PS3 icin ilk homebrew yayinlandi arkadaslar. PS3 FYP Server..
    PS3 ile PC arasinda baglanti kurup dosyalari hizli bir sekilde kendi hdd nize transfer etmeye yariyormus.

• Sağolsun dün gece Mehmet abi (Kasatka) az çok bilgi verdi bana bu Jailbreak konusunda. Fakat sony update ile önüne geçebilecek mi bunun PS3 aldığımızda elimizde patlamasın
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.