Şimdi Ara

Sony, Playstation 3'te kullanılan Jailbreak'in önüne geçti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.694
Cevap
1
Favori
114.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de kendi maaşımla alıyorum kimse hayrına oyun almıyor bana
    quote:

Orijinalden alıntı: zelm

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

korsana hayır diyenler birgün kendi maaşlarıyla orjinal oyun alsın sonra konuşsun

Zaten kendi maaşımızla alıyoruz orjinal oyunları, başka nasıl alcaktık ki ? Sadece laf olsun diye konuşunca pek hoş olmuyor, komik oluyorsun, ayrıca isteyende sonuçları göze alıp gitsin korsan alsın orijinali savunanların buna bir itirazı yok ve olmaz da

• orjinalini almakta her açıdan fayda var.alamayanda oynamasın kardeşim.zorlamı oynatıyorlar.
  • parası olmayan xbox360 da takılsın mis gibi konsol ıste gelıp burda laf kalabalıgı yapmasın devir degıstı her hobının bır karsılıgı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanbesyo

parası olmayan xbox360 da takılsın mis gibi konsol ıste gelıp burda laf kalabalıgı yapmasın devir degıstı her hobının bır karsılıgı var

Niye ps3 kırılırsa fiyakanız mı bozulur? Kim hangi konsolu isterse alır kullanır. Aldığı konsolu da istediği gibi modifiye eder. Hatta bu suçta olamaz.
    Abd'de geçenlerde Apple jb için açtığı davayı kaybetti. Bugün apple sadece garanti mahrumiyeti uygulayabiliyor.

Ayrıca iPhone'da çıktığından beri jb var. İsteyen yapıp kullanıyor isteyen yapmayıp. Ama o kadar jb yöntemine rağmen yinede appstore gelirleri hiçte azalmıyor adamların. Uygulamalar çatır çatır satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowor

Update gelse bile kırılması ps3 kafecilere yaradı, adamların netle psnle işi yok zaten update e de düşmeden her türlü oyun için uğraşmaya başladıklarını şimdiden goruyorum ben burada

haklisin ama yeni cikan oyunlar ne olcak guncelleme yapmak zorundalar... sonucta her ps cafede pes, fifa var ve olmak zorunda...
  • Arkadaşlar herkese batan nedir? İsteyen JB kullanır isteyen kullanmaz. Kimse kimsenin napmak istediğine karışamaz. Karışmak istesede karışamaz... Daha ötesi nedir yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

quote:

parası olmayan xbox360 da takılsın mis gibi konsol ıste gelıp burda laf kalabalıgı yapmasın devir degıstı her hobının bır karsılıgı var

Niye ps3 kırılırsa fiyakanız mı bozulur? Kim hangi konsolu isterse alır kullanır. Aldığı konsolu da istediği gibi modifiye eder. Hatta bu suçta olamaz.
    Abd'de geçenlerde Apple jb için açtığı davayı kaybetti. Bugün apple sadece garanti mahrumiyeti uygulayabiliyor.

Ayrıca iPhone'da çıktığından beri jb var. İsteyen yapıp kullanıyor isteyen yapmayıp. Ama o kadar jb yöntemine rağmen yinede appstore gelirleri hiçte azalmıyor adamların. Uygulamalar çatır çatır satılıyor.

katılıyorum.isteyen jailbreak yapar kullanır,isteyen orjinal kullanır.orjinal kullanan sen korsan kullanıyorsun diyemez,korsan kullanan sen orjinal kullanıyorsun diyemez.o ürün sizindir sizden başka kimse karışamaz herkes istediğini yapsın.

quote:

Orijinalden alıntı: Bass Guitarist

quote:

Orijinalden alıntı: meto_baran

oleeeykorsana hayır!

aferin genç durmak yok oyunlara 200 lira bayılmaya devam

sanane 200 TL bayılması seni mi geriyor.kaldı ki 200 TL hangi oyunmuş göstersene.akıllı olursan Türkiye'den 50-60 TL'Ya en yeni oyunlar oynanır.yurtdışından gelirse zaten 30-40 TL.
    seni alakadar etmez kimin ne harcadığı.kimseyle orjinal kullanıyor diye dalga geçemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNneCtinG_04 -- 7 Eylül 2010; 15:49:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Arkadaşlar herkese batan nedir? İsteyen JB kullanır isteyen kullanmaz. Kimse kimsenin napmak istediğine karışamaz. Karışmak istesede karışamaz... Daha ötesi nedir yani?

Aaaa olur mu, onların konsolu 8 çekirdekli kırılması imkansız bir konsoldu. İşlemcinin tek çekirdeği sadece bu iş için kullanılıyordu.
    Asla ms'nin dandik konsolu xbox gibi kırılamazdı.
    Ps3'üyle orjinal oyun oynamanın da havası vardı.

Aldığı bandrollü oyunların sayısıyla, onlara verdiği parayla övünen gençliğe yazık diyorum daha ne diyeyim.

• quote:

Su tarz savunmalarinizdan dolayi kullandigim konsoldan(PS3) soguyorum...
  • Update etsinler bakalım.Bu geohot'ı iphone jailbreaklerinden biliyorum.Her yeni apple os güncellemesinde adamlar bütün apple ürünlerini yeniden jailbreaklemişti.Yani ne kadar update yaparlarsa yapsınlar adamlar jailbreakin sürümünü de yenileyecektir.
  • ps3 ünde hack olayını yapmış kişiler acaba ne ile karşılaşıyor. banlanıyor mu ne oluyor bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkagan

Umarım bu iş tutmaz. Hele hele tam da orijinal oyun pazarının oluştuğu, psn türkiyenin açıldığı, sony'nin bazı oyunları Türkçeleştireceği sinyallerinin verdiği bir dönemde. Gerçekten çok yazık olacak.

Bunun Türkiye ile ne alakası varki.Türklermi kırmış? Bilmediğimden soruyorum
  • Şaka maka kırıldı kırılacak derken millet çatır çatır download'a başlamış valla.Birde şu aparat şöyle piyasaya yayılsa milet akacak.Şu anda god of war colection download'a başladım.8 mbit netlimitsiz ile 18 saat var inmesine.Ah bi psp olsa işi bitirecem ama o da yok.Herkese iyi forumlar.
  • madem orjinale karşısınız arkadaşım niye ps3 alıyorsun ?

AA tabi kesin şu düşünce vardı 2006 da ps3 çıktı nasıl olsa 2007 de kırılıcak bu konsol bende 5-10 tl ye oyun alırım oynarım :)

ama noldu çok beklediniz olmadı şimdi kırıldı ama Yine sony güzel bir atak yaparak Fw çıkardı siz yine kaldınız :D

gidin pc alın korsan alın multiplayer crack yapın kardeşim ps3 ten uzak durun !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madrox.theSage

quote:

Umarım bu iş tutmaz. Hele hele tam da orijinal oyun pazarının oluştuğu, psn türkiyenin açıldığı, sony'nin bazı oyunları Türkçeleştireceği sinyallerinin verdiği bir dönemde. Gerçekten çok yazık olacak.

oyun pazarı Türkiye'de geliştiğini sanıyor arkadaş,sony de bu yüzden psn türkiye yaptı zannediyor heralde.aslında öyle birşey yok aldığımız orjinal oyunların türkiyeye katkısı yok.genellikle ya spotçulardan alıyoruz ya da yurtdışındaki sitelerden.spotçular zaten yurtdışından getiriyor.benim tahminim o yönde.

• Oyunlar 20-30 lira oldu da biz mi almadık?
  • Bizim yanlisimiz ne biliyor musunuz..
    Firma bize kendini, orjinali sevdirecegine biz firmaya kendimizi sevdirmeye calisiyoruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

quote:

Orijinalden alıntı: Madrox.theSage

quote:

oyun pazarı Türkiye'de geliştiğini sanıyor arkadaş,sony de bu yüzden psn türkiye yaptı zannediyor heralde.aslında öyle birşey yok aldığımız orjinal oyunların türkiyeye katkısı yok.genellikle ya spotçulardan alıyoruz ya da yurtdışındaki sitelerden.spotçular zaten yurtdışından getiriyor.benim tahminim o yönde.

Arkadaşım benim bişey sandığım yok sen oyununu ister buradan al ister yurtdışından, hangi ülkede hangi oyunların oynandığı belli oluyor zaten. Yurtdışından alınan oyunun bir faydası yok olarak düşünme sony hepsini takip ediyordur.

Hocam istersen daha fazla batma :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akşahin

ps3 ünde hack olayını yapmış kişiler acaba ne ile karşılaşıyor. banlanıyor mu ne oluyor bilen var mı?

banlanmıyosun kendim bizzat oynuyom şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

madem orjinale karşısınız arkadaşım niye ps3 alıyorsun ?

AA tabi kesin şu düşünce vardı 2006 da ps3 çıktı nasıl olsa 2007 de kırılıcak bu konsol bende 5-10 tl ye oyun alırım oynarım :)

ama noldu çok beklediniz olmadı şimdi kırıldı ama Yine sony güzel bir atak yaparak Fw çıkardı siz yine kaldınız :D

gidin pc alın korsan alın multiplayer crack yapın kardeşim ps3 ten uzak durun !

Milletin ps3 te korsan oynamasinin sana ne zarari onu anlamis degilim. Oyun sirketlerine mi ortaksin, sony yemi ? Birak ne yaparsa yapsin millet. Sen orjianline yakil oteki korsanina takilsin, baskasi pc sine takildin.

Konusulan tartisilan seylere bak

quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Bizim yanlisimiz ne biliyor musunuz..
    Firma bize kendini, orjinali sevdirecegine biz firmaya kendimizi sevdirmeye calisiyoruz.

Cok dogru. Altina imzami atiyorum..

Malin parasini verip alan biziz, heriflere sirinlik yapan yine biziz, nasil is cozen beri gele...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 7 Eylül 2010; 16:35:45 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.