Şimdi Ara

Sony, Playstation 3'te kullanılan Jailbreak'in önüne geçti (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.695
Cevap
1
Favori
114.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dodocan

quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Use the Xbox 360 NAND reader to jailbreak your PS3

İsin icine dolayli yoldanda olsa XBOX ta bulasti. Kimin aklina gelirdi

Sony için küfür gibi olmuş

bu xbox da ne aletmiş be her türlü korsan olayın için yer alıyor

ben bilerek yaptıklarını düşünüyorum.
    konsollarını yaygınlaştırdılar.kaçak oyun olmasaydı xbox bu kadar satamazdı kanımca

bence isteseler windows un kaçak olarak yüklenmesinide bitirebilirler.
  • 3,42'ye geçmeden online oyun vs nasıl oynayabiliriz arkadaşlar ? dns'yi nasıl değiştireceğiz yani ne yapmak gerek
  • PSP ye döner artık sorun olmaz
  • Çoğu mağzalarda satılan 3-5 tl lik indirimli dvd lerin hepsinin orjinal olduğunu mu zannediyorsunuz.Çoğu rus dvd si bunlardan alan biri aldığını orjinal sanar ki sanıyorda. Bu işi yasall yolla halletmenin kolay yolu var basarsın dvd kutusuna bandrolü al sana orjinal.
    Ps3 oyunlarındada durum böyle firmalardan başka kimse üretmiyor. PS3 oyunlarını mağazalara veren kim aral bandrollü olduğu için fiyatı bu şekilde uçuk. ya spotcular nerden alıyor dışardan bandrolsüz alıyor ama bandrollüymüş gibi pahalıya satıyor.spotçularda bandrol taksa fiyatı uçacacak çünkü işin içine vergi giriyor.yani spot alınan oyununun zararı var demeyin.

Edit : Spot aldığınız bir oyun mesala Final Fantasy 13 veya Dragon Age bunların içindeki kodu kitapçığında yazan adrese girip yazdığınızda şöyle bir yazı çıkıyor."Oyunumuzu aldığınız için ve kaydettirdiğiniz için teşekkürler" peki yasal değilse o zaman böyle bir yazı çıkmazdı.

Not: Tırnak içindekini tam olarak yazamamış olabilirm ama elinde FF13 olan varsa kitapçıktaki siteye girsin ve kodu yazsın ne yazdığınızı görürsünüz. Birde şu var Shopto gibi bir siteden 2 tane oyun aldım bandrol yoktu o zaman onlarda spot satıyor ve kendi ülkesine her oyun satışında oyun yönünden zarar veriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 8 Eylül 2010; 23:04:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

korsana hayır diyenler birgün kendi maaşlarıyla orjinal oyun alsın sonra konuşsun

paran yoksa almayacaksın o zaman bu işi fazla uzatma. sana 3 kuruşluk maaşınla kimse gidip ps3 al demedi. korsan oyun oynamak istiyorsan almayacaktın

bütçen ps3 ü kaldıramadıysa sat kurtul o zaman , nasıl bir düşünce yapısıdır bu çok yanlış bir yorum
  • neden bu kadar tartışılıyor anlamadım. korsan konusu tamamen tercih meselesi. kaç kişinin bilgisayarında bugün orjinal windows, office oyun vs kullanılıyor. kaç kişi orjinal müzik cdsi alıyor. bu insanların korsan olayına bakış açısı. tamamen kendi vicdanlarıyla alakalı. bugün playstationu almak çok kolay. 650 liraya alabiliyor herkes ama 150 lira verip bir oyun almak gerçekten kolay bi durum değil. bu birazda 3g li telefon alıp görüntülü konuşmam yapamama gibi :) insanların seçimlerine saygı duymak lazım diye düşünüyorum
  • Korsan oyunla online oynamak gerçekleşmediği sürece yaygınlaşamaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurWho

Korsan oyunla online oynamak gerçekleşmediği sürece yaygınlaşamaz bence.

sende forum halkıda derin bir uykuda şu an ps3 e için çıkış tarihi daha gelşmemiş bir oyun bile torrente (RUSE) ve sorunsuz oynanıyor ayrıca 200e yakın oyunda torrente aldı başını gidiyor ve Psn oyunlarıda işin içine girdi bir kaç psn oyunu gördüm bile ben onalrda indiriliyor
  • morrentleech e ps3 bölümü eklenmiş god of war 3 38 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyildirimgs

neden bu kadar tartışılıyor anlamadım. korsan konusu tamamen tercih meselesi. kaç kişinin bilgisayarında bugün orjinal windows, office oyun vs kullanılıyor. kaç kişi orjinal müzik cdsi alıyor. bu insanların korsan olayına bakış açısı. tamamen kendi vicdanlarıyla alakalı. bugün playstationu almak çok kolay. 650 liraya alabiliyor herkes ama 150 lira verip bir oyun almak gerçekten kolay bi durum değil. bu birazda 3g li telefon alıp görüntülü konuşmam yapamama gibi :) insanların seçimlerine saygı duymak lazım diye düşünüyorum

Yahu bu PS forumundaki orijinalcileri görünce tüm herşeyi korsan kullanmak istiyorum nedense
    Ben ilk defa 98 de orijinal olarak Fransa98 i aldım sonrasında da kopya kullandım.Hala evde orijinal ps1,ps2,Xbox oyunlarım var.
    Şu güne kadar kullandığım tüm windows lar (98,Xp,Vista,Windows7) korsandı.Hepsinide lisanslı olarak satın almış olsam yinede korsan kullanmayı tercih ediyorum ve ediceğim.Peki bundan kime ne?
    Kalkıpta burada 3 kuruşluk maaşınla Ps3 alma madem vb saçma sapan gereksiz şeyler söyleyenler var.
    Herkes istediği gibi kullanır ben kopya tercih ediyorum zevk meselesi bu kardeşim.Burada sağa sola korsancı kopyacı fakir o şu bu diye seslenen kişiler !!!!!!! Emin olun evimde 20 den fazla HD DVD Bluray var hepsi ORİJİNAL ama ben yine ve hala ISRARLA internetten full Double Layer Bluray leri indiriyorum.Bu tamamen zevk meselesidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betfair -- 9 Eylül 2010; 0:32:43 >
  • ps3 kırlımış haberimiz yok

nasıl nerden yapılıyor pm bekliyorum..nasıl hack edecem..indirim bari oyunları..hemen bilen yapan biri acil pm lesin beni
  • kimse korsana oyunlar pahalı diye bahane bulmasın.

20 tlye orjinal kitap satılırken yine 10 tlye korsanını alıyoruz
    ,
    ucuz olsun alalım diyenlerin hepsine davulun sesi uzaktan hoş geliyor. orjinal oyun 20 tl bile olsa yine 5-10 tlye sahtesini alırsınız.(mutliplayer ve orjinal olma zorunluluğu dışında)

senin paranın olmaması korsan almanı haklı çıkarmaz. paran yoksa almayacaksın sonuçta adil bir dünyada yaşamıyoruz ya
  • Nokia 5800 telefonlar gibi modellere bir gelişme var mı acaba biz nokiacılarda kullanabilecekmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannibalz

quote:

Orijinalden alıntı: PETTIBONE

Bu yüzden xbox360.

<Bu mesaj xbox360 fanı tarafından atılmıştır>

öyle değil böyle yazacan

<Bu mesaj xbox360 slimden atılmıştır>
  • Oynayın oynayın süper devam edin :)

İNş Ban yersiniz veeeee Single da artık gezersiniz

Bakın ben size karşı değilim ama şunu söylemek istiyorum :)

Bize diyorsunuzki 90 tl ye oyun alıyorsunuz biz takas ediyoruz değişiyoruz

siz 20 tl ye oyun alıyorsunuz ve adam 20 tl için kadıköy e gidicen de takas edicen :D

Siz bizden fazla ödiceksiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

kimse korsana oyunlar pahalı diye bahane bulmasın.

20 tlye orjinal kitap satılırken yine 10 tlye korsanını alıyoruz
    ,
    ucuz olsun alalım diyenlerin hepsine davulun sesi uzaktan hoş geliyor. orjinal oyun 20 tl bile olsa yine 5-10 tlye sahtesini alırsınız.(mutliplayer ve orjinal olma zorunluluğu dışında)

senin paranın olmaması korsan almanı haklı çıkarmaz. paran yoksa almayacaksın sonuçta adil bir dünyada yaşamıyoruz ya

yoo cm2010 almıştım acayip dandik olmasına rağmen 25 tl ydi ( + olarak türkçeydi tabi - olarak online özelliğide yokdu & football manager fanıyım)
  • Bir an sevinmiştim...
  • Arkadaşlar bugün Çalıştım dükkanın yanına Ps3 e çhip takılır yazmışler adamlara usb den haçk işlemi yapıyolar fakat her oyunu açmadıklarını söylediler fiyat almadım Biyan şaşırdım ama ellerinde usb jailbrekmi nediyonuzya o işlem var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Oynayın oynayın süper devam edin :)

siz 20 tl ye oyun alıyorsunuz ve adam 20 tl için kadıköy e gidicen de takas edicen :D

internet denen bir şey var.

Ayrıca bu olay artık tamamdır. Sony'nin yapabileceği en büyük şey yeni oyunlar için update'i zorunlu tutmak olabilir onu da bilgisayar oyunlarındaki gibi kırarak yayınlarlar internet üzerinden. Dedikleri gibi en fazla 40 takla attırırlar. Yeni çıkan oyunu hemen oynamamızı engellerler fakat ben beklerim. Sokakta gezerken bulmuyoruz o paraları sonuçta. 4-5 saatte biten oyunlara o kadar para veremem. Bir arkadaşın dediği gibi biz onlara kendimizi sevdirmeden onlar Türkçe desteği sunup kendilerini bize sevdirirlerse canım feda. Bakın bir Crysis'e. Adamlar türkçe yaptı ve 30 liraya sattı. Hayatında yazılıma para vermemiş insanlar gidip orjinal aldı ki ben de aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Oynayın oynayın süper devam edin :)

bukadar sacma bi yorum olamaz.bende orj. alırm elimde 26adet orj. ps3 oyunu var toplam verdigm para hepsine 1500tl falan

ama gelipte 20tl oyun alcanız takas için 20vs konusma 50tl lik netlimitsiz 8mb kullnıorm ve 2günde 18tane ps3 oyunu indirdim ? nerde 20tl verdim takasa gittm vs ps2 devrinde deilsiniz. artık internet die birsey var ben tahminen 1tane ps3 alıcam spot onla single takılcam online için kendi ps3ümle devam ederim yüzlerce oyun var hepsini oynamıyoruz bari single cihazımla onları oynarım . Korsan oynayada birsey demem gidin aral dan alın orj. oyunları ondan sonra türkce psn türkce oyun die destek isteyin ben oyunların hepsini zavvi ve shoptodan alıyorum bu yaptıgımızda korsandan farkı yok vergi vs vermiyoruz.

not: türkiyeden aldıgım tek oyun God of war 3 sony shoptan 99tl ye almıstım.birde ps3 yanında gelen motorstorm vardı
    bendeki oyunların bunların dısında 3tane psn oyunu 1tane arkadasıma verdigm oyun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 9 Eylül 2010; 1:39:37 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.