Teğmen
08 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
70bin TL civarı bütçe ile Sedan aile arabası almayı düşünüyoruz. WV Passat, Jetta, Citroen C5, Renault Latitude ye baktık ayrıca birde Opel insignia.
Opel insignia güzel hoş fakat dizeli sadece 2.0 kampanya ilke 78bin tl yapmışlar fakat yıllık vergisi yüksek ve yakıt tüketimi fazla.
Citroen ve Renault a hiç ısınamıyorum fransız malı diye sanırım.
WV olarak düşünüyoruz ama kararsızız.

Bu konuda yorumu olan var mı?
HP Pavilion dv6-6020et Entertainment Notebook PC (LL045EA) ile HP Pavilion dv6-6020st Entertainment Notebook PC (LL046EA) arasındaki farkı bilen var mı arkadaşlar ??
arkadaşlar asus F50SV-6X071C model vista premium yüklü bilgisayar win7 64 bit kurduk fakat etkinleştirme crack yapınca ekrana şu hata çıkıyor genelde internette bu sorunla karşılaşanlar çok fakat bi çözüm bulamadım her defasında da açmak için format atmak zorunda kalıyorum geri dönüş olmuyor yardım lütfen

http://i52.tinypic.com/1z14ca0.jpg
Arkadaşlar geçende laptopa çay döküldü şans var ki sağ tarafından döküldü. Sağ tarafta dvd-rw hdd vardı. soğutucu mainboard cpu ekran kartı sol taraftaydı. O anda hemen fişini çekip pilini çıkarttım ve ters tutup saç kurutma makinası ile kurutmaya çalıştım. Hdd dvd-rw ve ramleri söktüm. klavyeyi söktüm ve laptopun civatalarını sökecek hafifçe araladım saç kurutma makinası ile kuruladım iyice. farkettimki board hiç ıslanmamış ama. biraz olsa olmuş olabilir. 2 gün bekledikten sonra laptopu toplayıp çalıştırdım ve normal çalışıyordu fakat sonradan farkettimki grafik uygulamalarında ağır çalışmaya başladı. 3 boyutlu tasarım programı solidworks kullanıyorum. Ve programda yavaşlamalar olmaya başladı. Şüphem hdd de bi sorun olması ama bilemiyorum. servise vermeyi düşünüyorum. Ne yapayım ????
Arkadaşlar bende FW li Xbox 360 Elit var. Eğer Live a girerken Orjinal hdd yi komple söküp usb den harddisk bağlasam öyle Live 'dan girsem ban yedikten sonra herhangi bir sorun çıkarmı? Duyduğuma göre bandan sonra o hdd kullanılmıyormuş. Bu şekilde çözülebilir mi? bu şekilde kendi orji harddiskimide korumuş olurum.
Arkadaşlar Bende FW li Xbox 360 Elit Jasper 2.0.8955.0 versiyon var. Ve ben buna dashboard update yapmak istiyorum usb ile yapsam fw ye bi zararı olur mu? Bunu yapmak isteme amacım usb belleği hdd olarka görmüyor sadece müzik video kısmında görüyor hdd nin olduğu bölümde görmüyor. Sanırım update ile bunu çözmüşler.
arkadaşlar bende R560-AS03TR var. T9400 işlemci 4gb DDR3 1066Mhz ram ve 512mb M9600GT ekran kartı var. Windows 7 64 bit kurup 4 gb ram i tam performans kullanmak istiyorum. 32bit de 3gb görünüyor. Fakat ekran kartı driver ını kurup pc yi yeniden başlatınca windows başlatılıyor yazısına geliyor ve res atıyor bu durmadan tekrar ediyor taki sistemi eski tarihe atana kadar onuda yapınca ekran kartı kurulmamış oluyor. Denemediğim driver kalmadı bi yardımcı olun lütfen.
Arkadaşlar herşeyi yaptım bu hata geliyor anlamadım napacam. bi yardım lütfen

bundan bir kaç ay öncesine kadar her yerde bulunan Creative Zen Stone ve Plus şu anda nereye bakarsanız bakın hiç bir yerde bulunmuyor. Bunun nedeni nedir? Mp3 player konusunda en deneyimli ve kalite firma neden piyasada yok? bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
Okulun internetinde belirli sitelere engel geldi. Bu sitelere ip lerini yazarak girebiliyorum. fakat bu şekilde dosya download edemiyorum. hata aşağıdaki gibidir. Sanırım Proxy programına ihtiyacım var. Bu konuda kesin çözümü olan varya YARDIM LÜTFEN!!!!!!

HATA
İstenilen URL'e ulaşılamadı

http://www. RAPİDSHARE .com/

adresine ulaşırken aşağıdaki hata oluştu:

* Erişim yasak.

Erişim kontrol mekanizması istediğiniz bilgilere ulaşmanızı yasaklıyor. İstenilen bilgilere erişim hakkınız olduğunu düşünüyorsanız, lütfen Servis Sağlayıcı Kurumla bağlantıya geçiniz.
Hakkında
Meslek: Elektrik-ELektronik Müh.
Forum İmzası:
Core 2 Quad E8200 2.33Ghz | GA-P35C-D3R | 2gb Kingston 1066Mhz DDR3 | 1 GB Palit 9600Gt Sonic Factory Overclocked 735/2200Mhz
-------
Samsung R560-AS03TR | Hp Mini Compaq 110c-1010ET
-------
Xbox 360 ELIT 120GB | PSP 2004 SLIM | PS2
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 107
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 15.428 (Bu ay: 66)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.