Şimdi Ara

Sony, Playstation 3'te kullanılan Jailbreak'in önüne geçti (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.694
Cevap
1
Favori
114.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: g.adr

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

sony bu işi artık engelleyemez, kırılmış olan oyunlar yeter zaten. torrent sitelerinde yüzlerce sayfa oyun var
    çok online isteyen adam 3-5 oyun parasına gider birtane de online makinesi alır, iş mi sanki

3-5 oyun parasini 180 tl den hesapliosun belli ki. 2 senedir ps3 kullaniyorum. daha o kadar para harcayamadim malesef oyunlara.. Orjinal oyun icin ayri ps3 jb icin ayri ps3 ustune bir de jb parasi. ne guzel hesap yapiosunuz siz masallah. Arap yagi bol bulunca malum... bizimkiler de torrenti bol bulunca.. :)) oynayamayacain oyunu bile bedava diye indirirsin valla. 1mbit baglantinizla 3423423 tane oyun indirirsiniz takilirsiniz.

arkadaşım 50 lira olsun oyun, 10 oyun parası olsun beğenmediysen?
    takas makas deme sakın bana, ben bir oynadığım oyunu kaldırıp atan biri değilim yeri gelir 10 sene önceki oyunu canım çeker tekrar oynarım. yani oyunu takas ettiğim zaman elimde hiç birşey kalmamış olur bilmem farkında mısın?

jb kaç para bilmiyorum hadi diyelim yeni bir ps3 ile ikisi 750 lira tutsun. fazladan verdiğin 750 lirayı internette bulacağın yüzlerce oyuna bölünce oyunun tanesi 1 kr a bile gelmez. daha sonra orjinal alacaklarının parasını karıştırma zira orjinal orjinal diye tutturan sensin, ben olsam tek ps3+jb ile yoluma devam ederim zaten.

bak bunlar oyunların listesi, belki hayal edemiyorsunuzdur aklınızda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 7 Ekim 2010; 18:13:46 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: g.adr

quote:

sony bu işi artık engelleyemez, kırılmış olan oyunlar yeter zaten. torrent sitelerinde yüzlerce sayfa oyun var
    çok online isteyen adam 3-5 oyun parasına gider birtane de online makinesi alır, iş mi sanki

3-5 oyun parasini 180 tl den hesapliosun belli ki. 2 senedir ps3 kullaniyorum. daha o kadar para harcayamadim malesef oyunlara.. Orjinal oyun icin ayri ps3 jb icin ayri ps3 ustune bir de jb parasi. ne guzel hesap yapiosunuz siz masallah. Arap yagi bol bulunca malum... bizimkiler de torrenti bol bulunca.. :)) oynayamayacain oyunu bile bedava diye indirirsin valla. 1mbit baglantinizla 3423423 tane oyun indirirsiniz takilirsiniz.

arkadaşım 50 lira olsun oyun, 10 oyun parası olsun beğenmediysen?
    takas makas deme sakın bana, ben bir oynadığım oyunu kaldırıp atan biri değilim yeri gelir 10 sene önceki oyunu canım çeker tekrar oynarım. yani oyunu takas ettiğim zaman elimde hiç birşey kalmamış olur bilmem farkında mısın?

jb kaç para bilmiyorum hadi diyelim yeni bir ps3 ile ikisi 750 lira tutsun. fazladan verdiğin 750 lirayı internette bulacağın yüzlerce oyuna bölünce oyunun tanesi 1 kr a bile gelmez. daha sonra orjinal alacaklarının parasını karıştırma zira orjinal orjinal diye tutturan sensin, ben olsam tek ps3+jb ile yoluma devam ederim zaten.

bak bunlar oyunların listesi, belki hayal edemiyorsunuzdur aklınızda

Hahah Oyunların Listesi Dediğin Orada En Azından 50 Konu Pes 2011'dir 50 Konu FIFA'dır Sanki Biz Torrent Kullanmasını Bilmiyoruz ya.. Adam Bizi Sayfa Sayısıyla Yiyecek..

• 456 ps3 oyunu gözüküyor fakat gerçek anlamda 400 oyun var.Bazı oyunlardan birkaç grubun uploadı var ama rahat yukardaki arkadaşın verdiği resimdeki sitede 400 ps3 oyunu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbaraiRenji
    Hahah Oyunların Listesi Dediğin Orada En Azından 50 Konu Pes 2011'dir 50 Konu FIFA'dır Sanki Biz Torrent Kullanmasını Bilmiyoruz ya.. Adam Bizi Sayfa Sayısıyla Yiyecek..

sıkma canını hemen söyleyeyim;
    toplam 8 sonuç var fifa için, iki tane '08 var 2 tane '10 world cup var başka da aynı olan yok şuan

pes için sonuçlar şöyle;
    toplam 4 oyun var 3 ü '11 diğeri '10.

evet aynı dediğin gibi 50 tanesi aynıymış her birinin
    varsa başka sıkıntın çekinme yaz, çözeriz

• Dedigim gibi, arap yagi bol bulunca.. malum.. o listedeki oyunlarin hepsini oturup oynamayi dusunuosan zaten, ben asiri gamer biri olmadigim icin heralde etrafi da kendim sandim : ) pardon. gidip 2 konsol alip birini online icin tutmak komik ama. hem pintilik uzerine vaaz ver hem git 2. konsol al hem de bu devirde. o zaman online i unut bedavaya o kadar oyun oyna oyna bitmez nasi olsa. bitirene kadar ps4 cikar=) neyse bos muhabbet bunlar alt tarafi oyun ne fark edio ki
  • e dedim zaten çok online isteyen varsa diye. illa böyle yapın ya da her kişiye bu uyar da demedim, uzun vadede online dan vazgeçemeyen adam için daha ucuza gelir dedim.
  • PSGroove Team " the wait has been worthwhile"
  • coktandir girmiyordum konuya..
    Konuya girer girmez Metal Gear Solid 1 de NInja ile karsilasmadan once ninjanin dogramis oldugu askerlerin bulundugu koridordayim sandim..\
    Konuda resmen kiyim yapilmis.Cogu kisi banlanmis..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

coktandir girmiyordum konuya..
    Konuya girer girmez Metal Gear Solid 1 de NInja ile karsilasmadan once ninjanin dogramis oldugu askerlerin bulundugu koridordayim sandim..\

JB cilerden bikac kisi kaldik. Hala direniyoruz bakalim..

Bu arada "Quantum theoary" diye bir oyun var aman deyim ben size. Bedava verseler alma ayarinda bir oyun olmus. Ben simdiye kadar hicbir ps3 oyunu icin boyle bir yorum yapmadim ama bu oyunu gordunuz mu kacin... Bandwidth inize yazik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

coktandir girmiyordum konuya..

JB cilerden bikac kisi kaldik. Hala direniyoruz bakalim..

Bu arada "Quantum theoary" diye bir oyun var aman deyim ben size. Bedava verseler alma ayarinda bir oyun olmus. Ben simdiye kadar hicbir ps3 oyunu icin boyle bir yorum yapmadim ama bu oyunu gordunuz mu kacin... Bandwidth inize yazik.

Anlaşılmıştır

• Ben de varım. Yarın Castlevania'yı oynayacağım
  • Bir insan illegallikten gurur mu duyar?Duyuyormuş demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

çok temiz post yazmıştım gitmiş

quote:

Orijinalden alıntı: zamazengo

bu avchd lere dts konulabiliyormuydu yoksa yine ac3 ile mi idare etmek zorunda kalacağız?
    eğer dts veriyorsa m2ts o zaman çok iyi...
    vermiyorsa 4gb dan buyuk fılmlerı yıne 2 ye bolucez o zaman altyazıyı da ıkıye bolmek lazım baya çetrefilli olacak birisi bir rehber hazırlayana kadar

anladığım kadarıyla bu avchd manager - backup manager mantığıyla çalışıyor yani senin dosyalarını bluray'e takılı film olarak gösteriyor. burdan yola çıkarsak dts-hd ma bile çalıştırması gerekir diye düşünüyorum denemeden emin konuşmayayım. neyse az sonra deneyeceğim küçük örnek dosya ile.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

çok temiz post yazmıştım gitmiş

quote:

bu avchd lere dts konulabiliyormuydu yoksa yine ac3 ile mi idare etmek zorunda kalacağız?
    eğer dts veriyorsa m2ts o zaman çok iyi...
    vermiyorsa 4gb dan buyuk fılmlerı yıne 2 ye bolucez o zaman altyazıyı da ıkıye bolmek lazım baya çetrefilli olacak birisi bir rehber hazırlayana kadar

anladığım kadarıyla bu avchd manager - backup manager mantığıyla çalışıyor yani senin dosyalarını bluray'e takılı film olarak gösteriyor. burdan yola çıkarsak dts-hd ma bile çalıştırması gerekir diye düşünüyorum denemeden emin konuşmayayım. neyse az sonra deneyeceğim küçük örnek dosya ile.

evet ilk zamanlarda bende öyle düşünmüştüm sonralardan m2ts dosyalarında dts olsa bile ps3un bu dtsleri görmezden geldiğini ve cızztt diye bir ses verdiğini acı deneyimlerimle öğrenmiştim,yani kısacası sonynin hüküm sürdüğü zamanlarda dts destekleyen formatlarda doğru şekilde bile yerleştirilse herşey normal bile olsa ps3 okumuyordu dts sesi.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.