Şimdi Ara

Sony mdr ex155ap 39 tl (20 nisanda geldi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
10
Favori
50.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Yanlış anlaşılma olmasın bluetooth kulaklıklar hariç tutulmuş.
    Şimdi konu kablolu olunca öyle yazdım.Bluetooth larda seçer tabikide
  • Ne zamandan itibaren satışta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@rslan

Cihaz sony mdr mh750 nin yeni versiyonu gibi duruyor. Karsilastirma yapabilecek arkadas varmi
    Bende bunu merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi ile mi kıyaslanıyor:) 2010 da kurulan şirketi referans ilan ettiniz, pes yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C81E767DF

Ne zamandan itibaren satışta?
    20 Nisan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Xiaomi ile mi kıyaslanıyor:) 2010 da kurulan şirketi referans ilan ettiniz, pes yani
    bak bak 2010 da kurulan şirketi referans ilan ettiniz diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

bak bak 2010 da kurulan şirketi referans ilan ettiniz diyor

Alıntıları Göster
    Kac yilinda kuruldu bilmem ama sony ile xaomi yi kiyaslamak cok abes kacar.

Muzik,oyun endustrisinde devir kapatip devir acmis bir sirket sony.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    dediğiniz gibi bu sony'lerin zibil gibi sahtesi var, daha bugün mdrex650 diye aldığım kabloyu geri iade ettim.
  • Bu güvenliye benziyor. İhtiyacı olan alsın derim.

Sazan gibi 7 tlye 30 liralık sony kulaklık aldığını zanneden arkadaşlar var sıcak fırsatlarda. Sonynin çakması bol piyasada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.philips.com.tr/c-p/TX1BK_00/kulak-ici-mikrofonlu-kulaklik

Ben bunu almıştım bundan iyi mi la 60 TL ye almıştım philips te ses konusunda kendini ispatlamış firma.
  • Bim bana güven vermiyor. Apple earpod kulaklık getirdi kulaklıklar 2012 üretimi 6 yıl öncenin kulaklıkları yeni nesil bile değildi. Bundada bi bit yeniği var bence yoksa böyle ucuz olması saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

Kac yilinda kuruldu bilmem ama sony ile xaomi yi kiyaslamak cok abes kacar.

Muzik,oyun endustrisinde devir kapatip devir acmis bir sirket sony.

Alıntıları Göster
    hocam şirket kıyaslanmıyor ki konuda ürün kıyaslanıyor ve xiaomi ürünleri kaliteli belki xiaominin kulaklığı daha üst seviye veya daha iyi malzemeden yapılmıs olabilir ama arkadaş şirketin kuruluş tarihi ile kalitesini kıyaslıyor ürünlerin.

Kimse high-end ürünlerin kıyaslanmasından veya sonynin 1 numara olduğu yerde xiaomiden bahsetmiyor konu 2-3 dolarlık kulaklıklar.

• Orijinal Sony kaçmaz. Alıırm iki tane

• Iphoneun kendi kulaklığına göre nasıldır bu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

https://www.philips.com.tr/c-p/TX1BK_00/kulak-ici-mikrofonlu-kulaklik

Ben bunu almıştım bundan iyi mi la 60 TL ye almıştım philips te ses konusunda kendini ispatlamış firma.
    üstat imkanın olursa philips tx1bk ile bime gelecek kulaklığı karşılaştırırsanız çok iyi olur bu philipsi uzun zamandır almayı düşünüyorum.

• Peçka P kullanıcısına yanıt
    Philips tx1 sicakfirsatlarda konusu var uygun fiyat diye acilmis para yok bende tx1 kullaniyorum memnunum 60 tl ye almistim

• rainhard kullanıcısına yanıt
    adam x model kulaklık ile kıyaslanıyor demiş, sonr abir çıkıp x firma ile y firma mı kıyaslanır peh demiş, sen de gaza gelip balıklama atlamışsın ortaya.

allah aşkına yazılanları okumadan mı yazıyorsunuz dicem okumuşsun da yazıyorsun ama hani azcık bi ne demek bu mesaj ne anlama geliyor diye bi düşünün yahu.

ki ek olarak bu bahsi geçen piston fit te xiomi malı değil 1more firmsına ait bir model. 1more firması da xiaomi için piston modellerini üreten bir firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 7 Nisan 2018; 13:23:46 >
  • D&r da aynı 38tl ye satılan Panasonic rp-hje125e almak daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

adam x model kulaklık ile kıyaslanıyor demiş, sonr abir çıkıp x firma ile y firma mı kıyaslanır peh demiş, sen de gaza gelip balıklama atlamışsın ortaya.

allah aşkına yazılanları okumadan mı yazıyorsunuz dicem okumuşsun da yazıyorsun ama hani azcık bi ne demek bu mesaj ne anlama geliyor diye bi düşünün yahu.

ki ek olarak bu bahsi geçen piston fit te xiomi malı değil 1more firmsına ait bir model. 1more firması da xiaomi için piston modellerini üreten bir firma.
    asıl sen neden bu kadar gaza geldin ki şimdi?

o arkadaşın yazdığı şeyden benim çıkarımım ile seninki bir mi olmak zorunda?

kimseyi kırıcı küçümseyici bir şey de yazmamışım bu agresiflik neden?
  • hocam yanlış anlama öyle bir gülmüşsün ki ben de xiaomi nin sony den daha iyi bir firma olduğunu ima ettiğini çıkardım.

dediğiniz doğru hatta xiaomi nin telefonlarının da sony ninkilere oranla çok daha iyi olduğu gerçeği de var mesela.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.