Şimdi Ara

Sony mdr ex155ap 39 tl (20 nisanda geldi) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
10
Favori
50.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah hacim.Saygi duyuyorum.

Bende paraya kiyarim soz konusu kulaklik ve muzikse.Ama en fazla 200 :)

Su aralar 100 tl civari kulakustu kulaklik arayisindayim.Muzik dinleme amacli sadece.

Var mi onerin?

JBL t250si aldim bi tane 70 liraya.Sesi biraz boguk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karagece25 kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/akg-y50-kulaklik-ct-oe-siyah-pm-bdbartu7888

30 tl fazla ama cek falan bulursunuz belki. Siyahı da vardı 2 tane ama bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 22 Nisan 2018; 14:44:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    https://www.amazon.de/Sennheiser-HD-559-Kopfhörer-ohrumschließender-Schwarz-Anthrazit-Matt/dp/B01L1IIEKM

Bütçenizden fazla ama türkiyede 800 tlye satilan bu kulakligi her sey dahil 350 tlye alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Adam 100 TL civarı diyor. Attığın kulaklık 230 TL.

100 TL civarı kulaküstü kulaklık sıkıntı olur kaliteli ses alamazsın. Kulakiçi bakmanı tavsiye ederim.@karagece25

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    En fazla 200 dediği için öyle yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 22 Nisan 2018; 14:59:17 >
  • Miyovsdinie kullanıcısına yanıt
    merhaba bizde sabah tura çıktık 8 arkadaş bir abimiz düdük çaldık bağırdık uyardık seslendik duymadı kulağında kulaklık vardı duymadı sanırım bizi az kalsın hafriyat kamyonunun altında kalacaktı ucuz kurtardı abi takma şu kulaklığı dedik takmak zorundayım hastaneden arıyorlar bazen acil oluyor dedi kendisi ortopedi Doktoru oda bir yandan haklı ama dikkatli olmakta fayda ve tur dönüşü birtane yarış motoru gördük feci kaza yapmıştı adam motordan 100 metre ileride ambulans kaldırdı trafikteki hanzoların zaten bisikletliye saygısı yok kendinizi riske atmayın derim
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Kulakustu olcak mutlaka.

Aman amanda bi dinleyici degilim.Temiz,dengeli ve birazcik da bass grafigi yuksek ses yeterli.

Modelini hatirlayamadim.Bi Pionerr kulakustu vardi elimde.150 tl civari para vermistim.Tekrar ondan alcam sanirim.

Onunda basa oturan aksami komple plastikdi.Uzun sureli kullanilmaz herhalde.Formunu kaybeder?

Elimdeki jbl nin metal aksami var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Bi bakim hocam.Sagol.

Ekleme: Dusuk Ses (direkt eledim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karagece25 -- 22 Nisan 2018; 19:58:4 >
  • Cuma aldığım sony ürünü bim e iade ettim. Bass az geldi bana, yani o paraya kalitesiz degil ama herkesin beklentisi farklı. Ses kulağıma net gelmedi açıkcası.

100-200 tl arası kulakiçi kulaklık tavsiyesi alabilirim. 5s ile kullanıcam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    kulağına taktığın ürünü geri mi aldılar?

saçmalığa bak...
  • Bass konusunda haklilik payiniz yuksek beyler ama şunu gozden kaçırmayın.bu marka ve kaliteye 40tl veriyorsunuz ki piyasasida malum oldugu gibi ortada ztn.bence o anlamda basarili oldugu kadar alinasıda bir urun

Jbl T450 alın kablolu olanı

• Kulaklığın iade olayına karşıyım ben. Sen aldın kulağına taktın iade ettin. Şimdi onu başkasına satıcaklar. Ya siZe iade edilmiş kulaklığı satsalar? Eminin hemen yüZde sekseniniz bim iade edilmiş kulaklık rezaleti diye konu açarsınız

Kendine yapılmasını istemiyorsan başkasına yapma.

• akg y20 tek renk 60 tl ye düşmüş ilgilenenlerehttps://www.hepsiburada.com/kulak-ici-kulakliklar-c-60004547

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egrino -- 23 Nisan 2018; 9:58:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkiller

Jbl T450 alın kablolu olanı
    Cok iyi oneri.

Aliyorum aksama buyuk ihtimalle.Tesekkurler.

• Babam 2 tane almış bimden, birini açmışlar dene dedi. Bir kere bir sony kablosu bu kadar ince ve kalitesiz nasıl olabilir çok şaşırdım. O kablo düzenli kullanımda birkaç yılı çıkarabilirse iyi. Ses olarak bassı tatmin edebilir, ancak mid tiz dengesi benim hoşuma gitmedi. Ancak o parayı eder kanaatimce. Sony nin her yaptığı ürün iyi olacak diye bir şey yok. Diğerini iade edin dedim, bir tane yeter bu kulaklıktan.
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    Bassları anlamak için neremize takmamiz gerekiyordu.?

• mdr e828 ile kıyasladım bana kötü geldi günü kurtarır ama sürekli müzik dinlesem almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ert.quveke

Bassları anlamak için neremize takmamiz gerekiyordu.?
    dalga mı geçiyorsun? hijyenle alakalı bir durum bu, geri alıp ne yapıyorlar sizce, senin kulaklığın plastiği değiştirilip başka mağazaya gönderilecek büyük ihtimal.

çok karşıyım buna, 39 liraya ne bası usta kafayı mı yedin? ne beklentilere girdin de deneyip iade edebilme cesaretini buldun helal olsun...

700 liraya marshall kulaküstü aldım, açıp denediğimde "beğenmedim" dersem kim o kulaklığı takmak isterdi?

acayip saçma geldi bana.

bunu yapan, dükkanlarda donları da giyip deneyip geri reyona koyar.
    bu kadar ölücü olmayın.
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    Kardeşim rahatsizmisin yoksa trolmusun. Senin mantığına göre mağazada pantolon da denemeyelim 50-60 lira sonuçta beklentinin ne sonuçta demi , bacağına göre ölç al rahatlık falan sorun değil. gömlek falan da deneme kimse senin terlemis koltuk altınla giydiğin gömleği almak zorunda değil.

Kulakliga gelirsek, miktar üzerinden gitmen zaten başlı başına yanlış. Mesela 40 liralık kulaklığı değiştiremem ama 1500 liralık senheiser kulaklığı hoşuma gitmesse değiştirebilir miyim.?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.