Şimdi Ara

Sony ICS güncellemesi hakkında kurulum,root etme(TR rom çıktı), kullanıcı yorumları,SS,Görüşler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
2
Favori
16.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • görüntülu görüşme yok peki uygulamaları kapatma var mi sağlam bi şekilde. Peki telefon eskisine göre ağırlaştı mi neo v için soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Beyler Neo V sahibi olup da ics yükleyen arkadaşlar telefona operatör üzerinden görüntülü görüşme gelip gelmediğini belirtebilir mi?

o yok ne yazık ki

Hocam ben daha dün gece yarısı yükledim ücretsiz. Akabinde ücretli mi yapmışlar anlamadım ben şimdi mevzuyu.
    Şanslımıyım neyim

aynen şanslısınız wotandakilere para lazımmış galiba sevap nedir bilseler yapmazlardı

• Neo V de kullanıyorum. Dün yükledim Wotan ile :D

Xperia'nın dediği gibi resimler çok hızlı açılıyor, kamerada hızlı açılıyor.
    Performans assistant ta sadece Facebook ve Ant radio serviceyi kapatabiliyoruz.
    İlk kurduğumda 130 140 mb boş ram vardı. Kurduğumda gereksiz uygulamalar fazla yoktu bi uefa gözüme çarptı hemen kaldırdım onu. Anlıcanız TrackId bile yok.
    Çektiğiniz fotolar 1.5 mb kadar oluyor.
    Bugün 1 saat pes 12 oynadım, oyun esnasında en ufak bir takılma bile olmadı. Kapattıktan sonra 5-10 sn sonra menü geldi.
    Müziklere ayar çekmişler galiba, equalizer ayarları daha iyi gibi geldi.
    Tek sıkıntım wifi ile ilgili; çekim gücü azaldı gibi geldi ve ara ara kopuyor.
  • Telefonda agırlasma olcak deniyordu ama dogru degil sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Telefonda agırlasma olcak deniyordu ama dogru degil sanırım

Şu an zaten herkes yeni yüklemeye başladı. Bende dün gece bu saatlerde falan yüklemiştim sanırım arc s'ime.
    Bir nevi format gibi düşünmek lazım. Bizler şu an kısa vadede yorum yapıyoruz aslında.
    Bakalım belki uzun vadede dedikleri gibi sorun olabilir.
    Kasmalar başlayabilir mümkün bunlar.
    Ama görürsünüz bakın, tr a gelsin güncelleme en kısa zamanda bence bir güncelleme yayınlayacaklar.
    Bazı düzeltmeler yapacaklar falan ben böyle düşünüyorum.
    Adam menü açılışına kapanmayan bir animasyon koymuş ve biraz kayarak açılma animasyonu gibi.
    O mesela benim için gerekli bir şey değil isterdim ki iptal edebileyim menü pat karşıma çıksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: wakara

görüntülu görüşme yok peki uygulamaları kapatma var mi sağlam bi şekilde. Peki telefon eskisine göre ağırlaştı mi neo v için soruyorum.

Neoya yükleyenler telefonun ağırlaşmadığını üstelik oyun oynarken bile donma kasma olmadığını söylüyorlar.
    Ama tabi bunlar 2 günlük 1 günlük yorumlar. Uzun vadede telefon dosyalarla programlarla dolduğunda görmek lazım.
    Ak kara 1 ay içinde gösterir kendini. Ben ics yayınlansın en kısa zamanda bir güncelleme daha olacağını düşünüyorum.
    Ufak tefek düzeltmeler olacaktır.
    Dün gece kurdum ben arc s e sorunsuz kullanıyorum ics yi. Ama bazı düzenlemeler ister.
  • quote:

Şu an zaten herkes yeni yüklemeye başladı. Bende dün gece bu saatlerde falan yüklemiştim sanırım arc s'ime.
    Bir nevi format gibi düşünmek lazım. Bizler şu an kısa vadede yorum yapıyoruz aslında.
    Ama görürsünüz bakın, tr a gelsin güncelleme en kısa zamanda bence bir güncelleme yayınlayacaklar.
    Adam menü açılışına kapanmayan bir animasyon koymuş ve biraz kayarak açılma animasyonu gibi.
    O mesela benim için gerekli bir şey değil isterdim ki iptal edebileyim menü pat karşıma çıksın.

Arc S'te wireless çekim gücü nasıl acaba? Neo V'de kesildiğini belirtmiş yukarıdaki arkadaş sizde var mı böyle bir sorun acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SineBlog -- 15 Nisan 2012; 4:17:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PSiKoMaNYaH

quote:

Arc S'te wireless çekim gücü nasıl acaba? Neo V'de kesildiğini belirtmiş yukarıdaki arkadaş sizde var mı böyle bir sorun acaba?

Bende şu an bir problem yok. Her zaman girdiğim yerlerde şu anda da sorunsuz girebiliyorum internete.
    İyileştirmeler gün geçtikçe illaki gelecektir diye düşünüyorum.

• WotanServer Credit hatası veriyo dün gece yatarken keşke yapsaydım ya :( neyse çözümü yokmu bunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PSiKoMaNYaH

quote:

Neo v de wifi çekim gücü eskisi gibi, herhangi bir kopma veya yavaşlama yaşamadım ben hatta marketten indirmeler daha hızlı oluyor gibi geldi bana

• ICS yükseltmesi yaparken telefonu yedekliyecek miyiz? Silinmesin sonra her sey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neo için sabırsızlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

neo için sabırsızlanıyorum.

Neo içinde var :) ama deneyemedim
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1594041
  • Sony Companion ile Denedim Telefonunuz Güncel diyor. :) Xperia Ray. Neyse Beklemeye devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagerial

ICS yükseltmesi yaparken telefonu yedekliyecek miyiz? Silinmesin sonra her sey

Her şey siliniyor.
    Bu arada şarj biraz hızlı gidiyor gibi geldi ya da heyecandan fazla kurcaladık!
  • arcadaşlar bende bugün wotanla indircektim fakat ücretli olmuş o yüzden yükleyemedim size zahmet şöyle kurcalarken videosunu çekip koyssanızda benim gibi merak edenler biraz izlenim elde etmiş olsa bide alet bütün kendiliğinden açılan uygulamalar kapalıyken kaç remde çalışıyor bilgi verirseniz çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewildash

Sony Companion ile Denedim Telefonunuz Güncel diyor. :) Xperia Ray. Neyse Beklemeye devam.

Bende de aynısı dostum, beklemedeyiz :)
  • neoya geldiyse proyada gelir sanrım...o ücret olayını bi şekilde aşarlar..
  • quote:

ICS HAKKINDA YORUMLARIM DEĞİŞİKLİKLER.

Hiç mi kötü yönde değişen bir şey yok?
  • ]Kötü olan bişey varsa; şarj kesinlikle daha çabuk bitiyor ( aşırı fazla değil ama yine de daha az gidiyor)

Bu arada telefonun kamerasında makro çekim ayarı yok. Bu yüzden Camera Zoom kullandım ve şu fotoğrafı Camera zoom fx ile çektim.

bu da aynı çiçek ama bunu 2.3.4 ile çekmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Blacktree -- 15 Nisan 2012; 14:16:55 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.