Şimdi Ara

Sony ICS güncellemesi hakkında kurulum,root etme(TR rom çıktı), kullanıcı yorumları,SS,Görüşler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
2
Favori
16.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk fotoğraf daha net. Fotoğrafta iyileştirme sağlanmış gibi gözüküyor
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1600727

pilin hızlı tükenmesi ve videodaki ses kalitesinin kötü olduğundan bahsetmişler.
    ics beta da pil daha fazla gidiyor diye hatırlıyorum.
    ics kullananlar ekran açık kalma süreniz(bir pil döngüsünde %100 - % 15-10) ne kadar oluyor kontrol edebilir misiniz? GB xperia ray ile ortalama 4 saat oluyor bende.
  • Pil kesinlikle daha hızlı tükeniyor.
    Müzik dinlerken de sesi çok açarsanız kalite aşırı bozuluyor.
  • Yükleyen arkadaşlar arayüz, tema, duvar kağıtları vs. xperia s'teki gibi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM
    ICS HAKKINDA YORUMLARIM DEĞİŞİKLİKLER.

Hiç mi kötü yönde değişen bir şey yok?

Kötü yanı diye bir şey yok çünkü sistem yine android sadece bazı değişiklikler yapılmış görsel ve yazılımsal olarak.
    Belki kullanıcıdan kullanıcıya değişecek beğeniler beğenmemeler olabilir. Tabi henüz 2 gün falan oldu bu sürüme geçeli.
    Doğru düzgün yorum yapamıyor insan artı ve eksileri göremiyor tam olarak.
    Şarj konusunda benimde şüphelerim var.Sanki daha çabuk bitiyor gibi geldi.
    Wifi konusunda sorular gelmişti bana dediğim gibi yeni geçiş yaptığımız için anlayamadık ama kopma oluyor wifi da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XperiaTM -- 15 Nisan 2012; 17:03:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

Yükleyen arkadaşlar arayüz, tema, duvar kağıtları vs. xperia s'teki gibi mi ?

Sony ICS güncellemesi hakkında kurulum,root etme(TR rom çıktı), kullanıcı yorumları,SS,Görüşler

Ekran görüntüsü aynen bu.
  • quote:

quote:

Sony ICS güncellemesi hakkında kurulum,root etme(TR rom çıktı), kullanıcı yorumları,SS,Görüşler

Teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Telefonda agırlasma olcak deniyordu ama dogru degil sanırım

Şu an zaten herkes yeni yüklemeye başladı. Bende dün gece bu saatlerde falan yüklemiştim sanırım arc s'ime.
    Bir nevi format gibi düşünmek lazım. Bizler şu an kısa vadede yorum yapıyoruz aslında.
    Bakalım belki uzun vadede dedikleri gibi sorun olabilir.
    Kasmalar başlayabilir mümkün bunlar.
    Ama görürsünüz bakın, tr a gelsin güncelleme en kısa zamanda bence bir güncelleme yayınlayacaklar.
    Bazı düzeltmeler yapacaklar falan ben böyle düşünüyorum.
    Adam menü açılışına kapanmayan bir animasyon koymuş ve biraz kayarak açılma animasyonu gibi.
    O mesela benim için gerekli bir şey değil isterdim ki iptal edebileyim menü pat karşıma çıksın.

Zaten her guncellemeden sonra bi ek guncelleme geliyor. Zaman belirler bazı seylerı

• Arkadaşlar ben wotanserverdan ilgili yazılım değişikliğini yaptım ancak PC companion ile yükseltme işlemini yapmaya çalışırken "telefon yazılımı güncelleştirme bileşenleri yüklenemiyor veya başlatılamıyor." şeklinde bir uyarı alıyorum. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ornitorenk

Arkadaşlar ben wotanserverdan ilgili yazılım değişikliğini yaptım ancak PC companion ile yükseltme işlemini yapmaya çalışırken "telefon yazılımı güncelleştirme bileşenleri yüklenemiyor veya başlatılamıyor." şeklinde bir uyarı alıyorum. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?

tekrar deneyin olmaz SEUS lada güncelleyebilirsiniz.

http://www-support-downloads.sonymobile.com/Software%20Downloads/Update_Service_Setup-2.11.12.5.exe

• Acaba bizim telefonlara 4.0.4 de gelir mi?
  • Arkadaşlar şöyle bir inceleme falan yapsanız olumlu olumsuz yönleri hakkında ne güzel olurdu. Özellikle performans konusunda bizleri bilgilendirirseniz sevinirim. Ne kadar ram kalmış falan onu merak etmiyorum. Önemli olan rami ne kadar kullandığı değil nasıl kullandığıdır. O yüzden o tip konulara girmeden şöyle genel olarak eski sürüme göre performansta olumlu ya da olumsuz bir görüş belirtirseniz aydınlatıcı olur.
  • Unlocked bootloader varsa yükleyebilir miyiz?
  • xperia neo kurmuşlar xda'da ben resmi olanı beklicem uğraşmak istemiyorum çünkü umarım güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.rex

xperia neo kurmuşlar xda'da ben resmi olanı beklicem uğraşmak istemiyorum çünkü umarım güzel olur

Root falan diyor, bende telefon sakata gelmesin diye Türkiye için çıkanı bekleyeceğim, ama gerçekten iyi bir şey olacağa benziyor, 4 ile 6 hafta olması çok kötü :)
  • quote:

quote:

benim ekran görüntüsü şimdiden böyle :)

• Bu root'tan bu kadar korkmayın arkadaşlar. Bişey yok gerçekten. Garantinin gittiği falan da yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_silvan

quote:

quote:

klasör ekleme gelmiş mi bu çok iyi bir gelişme gerçekten

• @g.rex ana ekrana klasör ekleme zaten vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.rex

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_silvan

quote:

quote:

klasör ekleme gelmiş mi bu çok iyi bir gelişme gerçekten

hayır dostum bunun ICS ile alakası yok kullandığım sürüm android 2.3.4 ve 0.62 olanı üzerine xperia s'in ekranlarını kurdum o kadar :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.