Şimdi Ara

Sony HT-ddwg800 hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
10.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki haftaya evleniyorum ve Samsung 40LEA656 lcd tv ve Pioneer DV600 dvd playerımı tamamlayacak bir Amfi ve 5+1 ses sistemi arayışındayım (hala karar veremedim). Bütçe olarak 600-800 YTL civarında bu işi bitirmem gerekiyor. Bir sene sonra da Bluray player'a alacağım için onunla da kullanbilmeliyim. Forumda gezdiğim başlıklarda sanki bana en uygun (gördüğüm ve bildiğim kadarıyla) Sony HT-DDWG800 gibi geldi, ama hakkında detaylı bir yorum göremedim. İnternetteki sitelerde 700küsür YTL gibi görünüyor fiyatı, belki daha da ucuza bulabilirim. Sizce de doğru noktada mıyım yoksa bana önerebileceğiniz başka bir sistem olabilir mi?.

Tercihen büyük kolonlar yerine küçükleri tercih etmek zorundayım (salonun bütünlüğünü bozmamak ve fazla yer kaplamaması için).
    Apartman dairesinde kullanacağımı ve daha çok tv ve dvd/bluray film izlerken kullanacağım. Inşallah bir ara da PS3e terfi edebileceğim. müzik ise neredeyse hiç dinlemeyeceğim.

Arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler,

• Ben yaklaşık 2 sene önce DDW880 ses sistemini almıştım.Hiç memnun kalmadım.Bunun yerine 550 YTL'ye Logitech Z5500 alsan inan çok daha iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: theraptorx

Ben yaklaşık 2 sene önce DDW880 ses sistemini almıştım.Hiç memnun kalmadım.Bunun yerine 550 YTL'ye Logitech Z5500 alsan inan çok daha iyi olur

z5500 Sony HT-DDWG800 nin yarısı kadar kaliteli ve güçlü ses verirse şaşırırım. Aktif subwooferlı, HDMI, anfili bir sistemle multimedia z5500 ü karşılaştırmanın mantığı nedir anlamadım.. Zaten bu forumda her mesajın altında mutlaka bir z5500 mesajı bulunuyor alakası olsun yada olmasın.

Ben bu sistemi dinledim fiyatına göre gayet kaliteli bir sesi var. Ama ne desek boş, al eline test dts dvd ni git bir sony ye dinle, sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. Zaten büyük ihtimalle dinler dinlemez alacaksın, insanı sinemadaymış gibi hissettiren çok hoş bir sesi var. Yalnız oraya gidipte adamların taktıkları kopya mp3 leri dinleyip amma dandikmiş deme. Orjinal dts dvd al yanına onunla test et.

Yalnız şunuda unutmaki bu anfi yeni nesil lossles ses sistemlerini desteklemiyor, yani dts ve dd destekli, ilerde blue raylerinde DTS HD / DolbyTruHD / Dolby Digital+ gibi ses formatlarını bu makinada çalıştıramazsın ama zaten bu fiyata bunları çalıştıran bir anfide yoktur şu an için.

• Bu bahsettiğiniz yeni nesil ses sistemlerini destekleyen amfilerin fiyatları hangi fiyat civarlarındadır acaba? Bir de şöyle bir sorum olacak; bu sisteminin kolonlarını 1-2 sene sonra alacağım yeni nesil bir amfi ile de verimli bir şekilde kullanabilir miyim yoksa yeni alınacak amfi ile yeni kolonlar da mı almam gerekecektir?

teşekkürler

quote:

Orjinalden alıntı: JakX

quote:

Ben yaklaşık 2 sene önce DDW880 ses sistemini almıştım.Hiç memnun kalmadım.Bunun yerine 550 YTL'ye Logitech Z5500 alsan inan çok daha iyi olur

z5500 Sony HT-DDWG800 nin yarısı kadar kaliteli ve güçlü ses verirse şaşırırım. Aktif subwooferlı, HDMI, anfili bir sistemle multimedia z5500 ü karşılaştırmanın mantığı nedir anlamadım.. Zaten bu forumda her mesajın altında mutlaka bir z5500 mesajı bulunuyor alakası olsun yada olmasın.

Ben bu sistemi dinledim fiyatına göre gayet kaliteli bir sesi var. Ama ne desek boş, al eline test dts dvd ni git bir sony ye dinle, sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. Zaten büyük ihtimalle dinler dinlemez alacaksın, insanı sinemadaymış gibi hissettiren çok hoş bir sesi var. Yalnız oraya gidipte adamların taktıkları kopya mp3 leri dinleyip amma dandikmiş deme. Orjinal dts dvd al yanına onunla test et.

Yalnız şunuda unutmaki bu anfi yeni nesil lossles ses sistemlerini desteklemiyor, yani dts ve dd destekli, ilerde blue raylerinde DTS HD / DolbyTruHD / Dolby Digital+ gibi ses formatlarını bu makinada çalıştıramazsın ama zaten bu fiyata bunları çalıştıran bir anfide yoktur şu an için.

• quote:

Orjinalden alıntı: JakX

quote:

Tamamda arkadaşım bu yorumu yapan bu ses sistemine sahip birisi.Havadan uydurmuyorum. Keşke sistem çok güzel olsaydı da, arkadaşa git bunu al deseydim.DDW880 sisteminden memnun değilim.Z5500 sahibi değilim ama DDW880 sistemi alacağıma bunu alırdım açıkcası. 2 senedir denemediğim bağlantı şekli ve konfrigasyon kalmadı.Sonuçta en azından haparlör seti ve subwooferdan zerre kadar keyif almadım.Bu benim düşüncem; okuyan beğenir yada beğenmez. En azından kullanıcı yorumu olarak dikkate alır

• Dostum super ses alıyorsun bundan muzık dinleyen adam birdaha baska sistemler kezmez ama öyle kucuk bir ses sistemi deyil bende creative pro elite ses kartı var onla birtikte kullanıyorum 20 dk sesi yarıya kadar açıyorum kullaklarım arımaya baslıyor sesten dolayı % 70 açtım sesini hiç bozullama oluyor çok kaliteli sana youteben bir goruntu vereyim ses kaliteini gor
    http://www.facebook.com/photo.php?v=10150584089294722

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzmaN345 -- 11 Şubat 2012; 3:53:37 >

• Z5500 amfi yok ne işe yarar bunlar pc iyi olur ama iyi bir ses kartı ile ve 505 w sony 865 w benimki ev sinema sistemlerinde amfi şart
  • @UzmaN345, 15 ay önce açılan bir konuya cevap yazmışsınız.
    Konuyu açan @Pekmezci halen bir avr almadıysa sizin yazdıklarınızı dikkate alacaktır.
  • Önemli deyil maksat bilgilendirmek ev sinema sistemi alacaklar bilgilenmiş olur iyi bir markayı almak varken yanlış bilgi verilip yondirmeyi onlemış oluruz
  • bu sistemi satın alabileceğimiz bir yer varmı acaba, hepsiburada.com da 1000 tl.
  • istanbul bilişimde 750 nakite var görünüyor.
  • ELECTROWORLD ASTORİA DA VAR 799 KDV DAHİL SON 3 CİHAZ..
  • Electroworld'de kalmışmıdır acaba DDWG800? Bilen var mı?
  • Telefonla sorduk maalesef yok
  • dostum ben dün ordaydım ve yerinde duruyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

dostum ben dün ordaydım ve yerinde duruyordu

Müşteri hizmetlerinde çalışanların birşeyden haberi yok demekki, yada sizin gördüğünüz teşhir ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RUSHAK

Electroworld'de kalmışmıdır acaba DDWG800? Bilen var mı?

merhabalar. ddwg800 ü bende 1 hafta önce aşağıda linkini verdiğim siteden satın aldım.

http://www.beyazesyamerkezi.com/index.php?p=show&pid=3375&k_id=868&kn=Sony

bu firma ürünü 2 yıl sony eurasia garantili olarak temin ediyor, sipariş onayından 2 gün sonra yurtiçi kargo ile teslim edildi. sistemi şiddetle tavsiye ediyorum. ben çok memnun kaldım. sisteme popcorn hour a-110, ps3 slim, samsung 46b620 lcd tv yi entegre ettim, performans harika. heleki dts ve flac formatlı müzikleri dinlediğinizde tadından yenmiyor. kaliteli optik kablo ile kullanmanızı öneriyorum. ben ttaf optik kablo aldım, gayet iyi. türk malı kablo, ömür boyu garanti yazmışlar paketinin üzerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 15 Aralık 2009; 14:33:31 >

• sisteminizi daha doğrusu avr hariç diğer ekipmanlarınızı avr ye hd kablo ile avr dende tv ye hd kablo olarak bağlamayı hiç denedinizmi?
  • Bu gibi ayaklı olmayan arka kolonları nasıl koyuyorsunuz salona,yeremi koyuyorsunuz yoksa ona uygun yer mi yapıyorsunuz merak ettim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.