Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.519
Cevap
21
Favori
282.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3G simgesi yok zaten H simgesi var. ayarlar>kablosuz ve ağ ayarları>Mobil ağlar>ağ modu nu WCDMA yaparsan 3g kullanırsın. Baglanınca yukarda H harfi cıkar...
  • @sphynx Teşekkür ederim dostum

Bu arada online işlem merkezinde hala WT19i'nin 3G desteklemediğini söylüyor bana, ama 3G aboneliğimi de başlatmış görünüyor İlginç bu insanlar cidden.
    Ayrıca Turkcell ve Vodafone'un 3G ağlarını görebiliyorum da Avea'nınkini göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El-Harezmi -- 22 Ocak 2012; 22:14:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El-Harezmi

@sphynx Teşekkür ederim dostum

Bu arada online işlem merkezinde hala WT19i'nin 3G desteklemediğini söylüyor bana, ama 3G aboneliğimi de başlatmış görünüyor İlginç bu insanlar cidden.
    Ayrıca Turkcell ve Vodafone'un 3G ağlarını görebiliyorum da Avea'nınkini göremiyorum

Rica ederim desteklememiz olurmu, destekliyor 3g yi. H işareti çıkıyor çekim göstergesinin yanında. Arkadaştan nasıl olduğunu söylemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aa.aslan -- 22 Ocak 2012; 22:25:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan8520

quote:

Orijinalden alıntı: ****ky

gittim neo v aldım aralarında ses açısından bir fark göremedim beat kulaklık ile test edildi vatan da. ekran çözünürlüğü ve kullanılan plastiği beğenmedim 100 tl daha verip neo v aldım artık

ama telefonun malzeme kalitesi çok kötü değilmi :\ oyuncakmış hissi veriyor neo v, live with walkman daha iyi malzeme ama gerçekten şu tuşlar sıkıntı yaratacak uzun kullanımda live with walkman da arka kapağa bağlı yan tuşlar.

yok aksine walkman beni rahatsız etti 2 haftalık teşhir ürünündeki beyaz walkman her yeri leke olmuş parmağımla sürteyim dedim belki çıkar ama daha fazla yayıldı canımı sıktı neo v aksine sağlamlık hissi verdi dediğim gibi ses kalitesinde zerre fark yoktu 100 daha verip neo v yi aldım hem çözünürlüğü daha iyi güneş altında daha başarılı bir ekranı var ondan walkman için gitmiştim hatta ayırtmıştım ne olur ne olmaz diye kardeşime de alacaktım ama gidip görüp inceleyince evdeki hesap olmuyor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: sphynx

quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

Root konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

Ne lazım root konusunda ? Son versiyon henüz root olmuyor...

bunu bilmiyordum rootlamaya çalıştım fakat bir turlu olmadı ama son versiyonun root olmadğını bilmiyordum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sphynx

quote:

Root konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

Ne lazım root konusunda ? Son versiyon henüz root olmuyor...

bunu bilmiyordum rootlamaya çalıştım fakat bir turlu olmadı ama son versiyonun root olmadğını bilmiyordum

Sony Ericsson kendi sitesinde anlatmış nasıl rootlanacağını. Daha önce atmiştım linkini
  • Şarj yüzde 30 civarındayken aniden 1 sevyesine düşmeler oluyorum???
  • vatan bilgisayar mağazalarında peşin fiyatı ne kadar ? kart yok özellikle topkapı bilen varsa yazsın lütfen
  • Arkdaşlar ekran parlaklığını %50 yaptım. Wi-fi, veri bağlantısı ve gps kapalı iken yaklaşık 1,5 saat görüşme ve 2 albüm (3 saat kadar) winamp dinleyerek geldiğim sonuç. Bunun yanında 10 dk kadar markette dolaşıp 2 uygulama da kurdum..

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►►
  • Slm Arkadaslar bende bu telefondan yeni aldım ...anlayamadığım bazı noktalar var. bir arkadaşımız kendi telefonunu kontrol edip ekran görüntüsünü paylaşırsa çok sevinirim... Sorun şu.. Ayarlar > uygulamalrı yönet> sd kart seçtiğimde 1.1 gb kullanılan 771 mb boş alan gözüküyor... telefonu usb kabloyla bilgisayara bağlayıp sd karta baktığımda yine telefonunun gösterdiği değerleri görüyorum... fakat ekranda gözüken tüm dosyaları seçip sağ tuş yapıp özellikler dediğimde toplam boyut 384 mb ... yani 1.1 gb değil... neden ..

Ben hafıza kartını değiştirmek istiyorum 8 gb kart alıcam... Eski karta olan ve benim göremediğim bu dosyaları nasıl yeni karta aktarabilirim...Veri kaybı yaşamak istemiyorum.

Birde yeni sistem güncellemesi yaptım ...sonu .58 olan versiyon... İşletim sisteminin özelliklerine baktığımda froyanın 2.6.32.9 kernelli kullandığını gördüm.. eğer bu gingerbread ise niye samsunglarda ve wikipedia da 2.3.x sürümünde kernel 2.6.35.7 olarak gözüküyor..

• yaw bana kılıf lazım
  • Arkadaslar merhabalar. On gun once vtandan aldigim telefonumun ekrani catladi. Bunu ne sekilde halledebilirim yardimci olabilir misiniz, nereye goturmem lazim..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DhAk

Arkadaslar merhabalar. On gun once vtandan aldigim telefonumun ekrani catladi. Bunu ne sekilde halledebilirim yardimci olabilir misiniz, nereye goturmem lazim..?

Kapasitif kısımda mı problem var sadece ?
  • Valla bilemiorm ki icerden catlams gbi duruyo elle hissedemiuorum ama ekrand veya dokunmatikte problem yok
  • Farkettm de cok az hssedilio dokununca, disardan catlak.
    Acaba vatana gitsem alali on gun oldu sigorta yaptirmak istiyorum desem cihaza bakarlar mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DhAk -- 24 Ocak 2012; 17:18:56 >
  • quote:

Farkettm de cok az hssedilio dokununca, disardan catlak.
    Acaba vatana gitsem alali on gun oldu sigorta yaptirmak istiyorum desem cihaza bakarlar mi

Onu bilemiyorum ama camda çatlak varsa ebay den ucuza kapatabilirsin
  • quote:

Farkettm de cok az hssedilio dokununca, disardan catlak.

internetten aldısan bir hafta içinde değişim yapıyolar ama öbür türlü servise gönderiyolar.Oda 10-15 gün sürüyo gelmesi.Vatana götür bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsy

Arkdaşlar ekran parlaklığını %50 yaptım. Wi-fi, veri bağlantısı ve gps kapalı iken yaklaşık 1,5 saat görüşme ve 2 albüm (3 saat kadar) winamp dinleyerek geldiğim sonuç. Bunun yanında 10 dk kadar markette dolaşıp 2 uygulama da kurdum..

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►►

bence gayet iyi

• vatan bilgisayar mağazalarında peşin fiyatı ne kadar ? kart yok özellikle topkapı bilen varsa yazsın lütfen
  • Ebayden kapak alsam bunu kendim degistirebilir miym sizce? Veya garantiye versem ne kadara malolur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.