Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.520
Cevap
21
Favori
282.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 3G kullanımında bana yardımcı olabilecek var mı acaba? Bir türlü ayarlayamadım. Avea kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El-Harezmi

Arkadaşlar 3G kullanımında bana yardımcı olabilecek var mı acaba? Bir türlü ayarlayamadım. Avea kullanıyorum.

3G derken? Şebeke üzerinden görüntülü görüşme diyorsan androidlerde o özellik yok halen. Skype tavsiye ederim bunun için wireless kullanarak.
  • YAw acaba Vatan şuan tek el olmasından dolayı pahalı satıyor olabilir mi yoksa bu fiyatı kaçırmamalı mıyız? 679 TL yi???

Diğer marketlere geldiğinde fiyat düşer mi daha mı yükselir ne diyorsunuz?=
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fil0zof

YAw acaba Vatan şuan tek el olmasından dolayı pahalı satıyor olabilir mi yoksa bu fiyatı kaçırmamalı mıyız? 679 TL yi???

Diğer marketlere geldiğinde fiyat düşer mi daha mı yükselir ne diyorsunuz?=

Bence 600 Tl olunca almak lazım 600e alınır telefon indirimi kacırma ay sonu yaklasıyor haftaya yüksek ihtimal indirim olur %25.
  • Telefonun dahili belleği gerçekten çok küçük. 20-25 uygulama yükledikten sonra bellek yetersiz uyarısı almaya başladım. Şimdi taşınabilen uygulamaları sd'ye aktarıyorum.
  • quote:

Arkadaşlar 3G kullanımında bana yardımcı olabilecek var mı acaba? Bir türlü ayarlayamadım. Avea kullanıyorum.

aynı sorunu bende yaşıyorum. 3g seçerken vodafone ve turkcell var fakat avea yok. hattı 3g olarak kullanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****ky

gittim neo v aldım aralarında ses açısından bir fark göremedim beat kulaklık ile test edildi vatan da. ekran çözünürlüğü ve kullanılan plastiği beğenmedim 100 tl daha verip neo v aldım artık

ama telefonun malzeme kalitesi çok kötü değilmi :\ oyuncakmış hissi veriyor neo v, live with walkman daha iyi malzeme ama gerçekten şu tuşlar sıkıntı yaratacak uzun kullanımda live with walkman da arka kapağa bağlı yan tuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sphynx

Gündüz fotosu bi kac tane:
     ► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►►

Diger resimler biraz şahsi oldugu için koyamadım . Gün ışıgında rastgele çektim ayarına, elimin titremesine dikkat edemedim pek oylesine muhabbet arasında bas-cek yapmıstım sonuc bu oldu.

Hiç Fena Değil Gece Resimleride Eklersen Sevinirim Bi Arkadaşta var Wildfire S takaslamaya kandırabilirsem Olmadı Cihazı Satıcaz Yok pahasına Vatan Computerda Walkman Live 679 TL Wildfire S 729 TL :) Benim Üste Almam Gerek Ama Walkman için Üste Ben 50 Lira vericem Aramaya Devam

• Millet yeni konu açma gereği duymadım ama burdan sorayım dedim MİX WALKMAN telefon akustik atılıyormu modlama yapılıyormu o telefona? Sesi bana kısık geldi akustiğe alıştığım için
  • androidlerde acoustic olayı yok cihazı rootlayıp DSP manager ile Ses üzerinde oynama yapabilirsin :)

Acoustic Eski Serilerde Kaldı varmı daha atan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shattered Glass

Millet yeni konu açma gereği duymadım ama burdan sorayım dedim MİX WALKMAN telefon akustik atılıyormu modlama yapılıyormu o telefona? Sesi bana kısık geldi akustiğe alıştığım için

mix walkmanin konusunu açmıştım ama pek tutmadı yine de istiyorsan linkini veriyorum ordan sorabilirsin
    http://forum.donanimhaber.com/m_54475399/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

androidlerde acoustic olayı yok cihazı rootlayıp DSP manager ile Ses üzerinde oynama yapabilirsin :)

Acoustic Eski Serilerde Kaldı varmı daha atan :)

Mix walkman android değil

Walkman telefonlarda akustikle dinleyen biri için artık vazgeçilmez bişey. Ses güçlü değilse eski seri yeni seri farketmez atılması lazım w890 dan iyi değil mix walkman'in sesi ve acilen sesi halletmem lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shattered Glass -- 22 Ocak 2012; 19:21:34 >
  • quote:

[url=http://bit.ly/c25MCx][/url]

Diger resimler biraz şahsi oldugu için koyamadım . Gün ışıgında rastgele çektim ayarına, elimin titremesine dikkat edemedim pek oylesine muhabbet arasında bas-cek yapmıstım sonuc bu oldu.

Bu kahve neden rengerenk köpüklü? Cafeye söyle bir daha iyi durulasınlar fincanları belkide ışık yansımıştır diyeceğimde gündüz çekilmiş resim. Ayrıca kahve iyidir özelliklere erkekler için sperm kalitesini artıyormuş hergün içiyorum

• Root konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shattered Glass

quote:

[url=http://bit.ly/c25MCx][/url]

Bu kahve neden rengerenk köpüklü? Cafeye söyle bir daha iyi durulasınlar fincanları belkide ışık yansımıştır diyeceğimde gündüz çekilmiş resim. Ayrıca kahve iyidir özelliklere erkekler için sperm kalitesini artıyormuş hergün içiyorum

Her Şeye Rağmen Resim Güzell ;))

• quote:

quote:

3G derken? Şebeke üzerinden görüntülü görüşme diyorsan androidlerde o özellik yok halen. Skype tavsiye ederim bunun için wireless kullanarak.

O değil dostum, 3G üzerinden internete bağlanmak derdim Ayarlarını bulamadım bir türlü, beni yönlendirecek bir arkadaşa ihtiyacım var Avea için.
  • quote:

quote:

quote:

O değil dostum, 3G üzerinden internete bağlanmak derdim Ayarlarını bulamadım bir türlü, beni yönlendirecek bir arkadaşa ihtiyacım var Avea için.

Valla ben suan avea dan yazıyorum telefonla herhangi bir ayar yapmama gerek olmadı 3g için. Bence telefondan kartı çıkarıp geri takın ayar mesajı geliyor onu gönderip deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu telefonn için body shield ve kılıf istanbulda nerde bulabilirimmm???
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

Root konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

Ne lazım root konusunda ? Son versiyon henüz root olmuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aa.aslan

quote:

quote:

quote:

Valla ben suan avea dan yazıyorum telefonla herhangi bir ayar yapmama gerek olmadı 3g için. Bence telefondan kartı çıkarıp geri takın ayar mesajı geliyor onu gönderip deneyin.

3G açma - kapama gibi bir ayarı var mı? 5555'e mesaj gönderdim, artık 3G abonesisiniz diye cevap geldi. Ama üst kutucukta şebeke simgesinin yanında 3G simgesi görmüyorum hiç, normal mi bu acaba?

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.