Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.519
Cevap
21
Favori
282.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: f_davey

quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

Valla ben hala kullaniyorum tek sıkıntım pil ömrü. Gunu zor çıkarıyor. Yeni pil aldim yan sanayi deji marka ama fayda etmedi. Pil sorununu çözebilirsem zevke kullanmaya devam edebilirim:)

Arkadaşlar telefon için kulaklık alıcam ama desteklenmeyen aksesuar uyarısı alıyorum bır kac kulaklıgı denedıgımde bu durumun cozumu varmı acaba bende teli hala kullanıyorum ama toplum baskısı olmaya başladı ınsanlar ılgınc ve zevksız =) degıstır bunu dıye tepkıler alıyorum pek bılınen bır telefon olmadıgından sanırıım cogu kapaklı tel sanıyor ama ben sevıyorum . İyi telefon muzık kalıtesı zaten en guzel tarafı .

Usta telefona mikrofonlu kulakliklarin cogu calismiyo kendi kulakligi haric. Onun disinda jackinda 2 bogum olan kulakliklar calisir 3 bogum olan kulakliklar calismaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

quote:

quote:

Valla ben hala kullaniyorum tek sıkıntım pil ömrü. Gunu zor çıkarıyor. Yeni pil aldim yan sanayi deji marka ama fayda etmedi. Pil sorununu çözebilirsem zevke kullanmaya devam edebilirim:)

Arkadaşlar telefon için kulaklık alıcam ama desteklenmeyen aksesuar uyarısı alıyorum bır kac kulaklıgı denedıgımde bu durumun cozumu varmı acaba bende teli hala kullanıyorum ama toplum baskısı olmaya başladı ınsanlar ılgınc ve zevksız =) degıstır bunu dıye tepkıler alıyorum pek bılınen bır telefon olmadıgından sanırıım cogu kapaklı tel sanıyor ama ben sevıyorum . İyi telefon muzık kalıtesı zaten en guzel tarafı .

Usta telefona mikrofonlu kulakliklarin cogu calismiyo kendi kulakligi haric. Onun disinda jackinda 2 bogum olan kulakliklar calisir 3 bogum olan kulakliklar calismaz

malesef hocam haklısınız 2-3 kulakık denedım olmadı 2 bogumlularda sıkıntı cıkmıyor ama onlarda boy olarak kucuk gelıyor jak gırısıne genede ses verıyor . şu linktekini belkı calıstırabılır ne dersınız ?

http://www.mobilcadde.com/sony-ericsson-orjinal-mikrofonlu-3-5mm-siyah-kulaklik-28228

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

quote:

quote:

malesef hocam haklısınız 2-3 kulakık denedım olmadı 2 bogumlularda sıkıntı cıkmıyor ama onlarda boy olarak kucuk gelıyor jak gırısıne genede ses verıyor . şu linktekini belkı calıstırabılır ne dersınız ?

http://www.mobilcadde.com/sony-ericsson-orjinal-mikrofonlu-3-5mm-siyah-kulaklik-28228

Hocam bu kulaklik sorun cikartir ya o aparatiyla beraber mikrofon fonksiyonu kazaniyo ama dikkat edersen aparattan sonra 3 bogum oluyor. Aparatsiz halide cok kisadir muhtemelen. Ben bu telefonu kullaniyoken sennheiser cx200 kullaniyodum kalitesi de iyidir

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    hocam mikrafonsuz kulaklıklarda jak daha kısa oluyor sankı telefonun jak gırısı bol gelıyor boyle bı skıntı yarattımı sızde ?
  • quote:

hocam mikrafonsuz kulaklıklarda jak daha kısa oluyor sankı telefonun jak gırısı bol gelıyor boyle bı skıntı yarattımı sızde ?

Bilmiyorum hocam ben telefonu hep uygun kulaklikla kullandim pek kulaklik denememistim

• kulaklık farkı için mikrofonlu kulaklıklar omtp yada ctia kullanır. artık çoğu model ctia olana geçti. diğer 2011 serisi son ericsson telefonlar gibi lww omtp standardını kullanıyor. aşağıdaki dönüştürücüyle her kulaklık kullanılabilir.

http://www.amazon.com/Sony-EC250-Headphones-Adaptor-1249-0456/dp/B009HW15UG
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

kulaklık farkı için mikrofonlu kulaklıklar omtp yada ctia kullanır. artık çoğu model ctia olana geçti. diğer 2011 serisi son ericsson telefonlar gibi lww omtp standardını kullanıyor. aşağıdaki dönüştürücüyle her kulaklık kullanılabilir.

http://www.amazon.com/Sony-EC250-Headphones-Adaptor-1249-0456/dp/B009HW15UG

Anladım hocam durumu =) mikrofonsuz kulaklıkda şansımı deniyeyim . Teşekkürler .

• Telefon kaç yere yere düştü hiç bir şey olmadı hala taş gibi mübarek. Beklediğimden sağlam çıktı ve hala menüler vs akıcı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar slm;

Eşimin dün şarjı bitmiş. Şarj takmış ama telefon açılmamış.

Telefonu açtığımız da kendiliğinden sürekli reset atıp, duruyor.

Ne yapmamız gerekiyor ? Yardımlarınızı bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmonte

Arkadaşlar slm;

Eşimin dün şarjı bitmiş. Şarj takmış ama telefon açılmamış.

Telefonu açtığımız da kendiliğinden sürekli reset atıp, duruyor.

Ne yapmamız gerekiyor ? Yardımlarınızı bekliyoruz.

usta bi temiz rom at baktın çalışıyo kullan çalışmazsa yapıcak bişey yok neden kaynaklandığnı bilmiyorum
  • Ustat makina aaçılmıyor. sony yazısı geliyor, hemen kendine reset atıyor.
  • quote:

Ustat makina aaçılmıyor. sony yazısı geliyor, hemen kendine reset atıyor.

flashtooldan yazılım atarsın ya açılmasına gerek yok ki flashmode a bağlanıyosa yeter
  • cahilliğime verin flashtool nedir?
  • quote:

cahilliğime verin flashtool nedir?

usta bu konuda çok kez anlatmıştık flashtool program ordan yazılım atılıyo telefona
    dur sana link atıyım oku incele
    ben de baya şeyi unuttum telefonu değişeli çok oldu
    http://forum.donanimhaber.com/m_59921797/tm.htm
  • Tşk ederim.
  • Arkadaşlar uzun sonra yazıyorum özür dilerim ama cevaplarsanız sevinirim
    benim cihazda sony yazısında kalıyordu flasladım açıldı fakat ondan sonra sim kartını takıyorum pin i istiyor giriyorum kabul ediyor ama sim kart yok diyor bunun çözümünü bilen varmı ?
  • sarsaıo35 S kullanıcısına yanıt
    Dostum bence kimse bu cihazı kullanmıyordur artık. Üstünden o kadar çok cihaz değiştirdim ki bu cihazla alakalı her şeyi unuttum

• Doğrudur ama senin 14 Mart 2015 de attığın cevaptaki konuya gittim ve aradığım şeyin orada olduğunu buldum çok teşekkür ediyorum sana
  • Gözümde canlanır koskoca mazi. Severek kullandığım eski telefonumu (ilk android telefonum) hatırlamak duygusal anlar yaşattı :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.