Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.519
Cevap
21
Favori
282.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DhAk

Ebayden kapak alsam bunu kendim degistirebilir miym sizce? Veya garantiye versem ne kadara malolur?

Kendin yapıp yapamayacağın konusunda fikrim yok ama servisin kullanıcı hatası olarak değerlendireceğini göze alırsak eğer ebayden aldığın her türlü daha ucuza gelir ama o camın kalitesi vs. hakkında bir bilgim yok muhtemelen 2. kalite olacaktır .
  • Arkadaşlar 2.3.5 güncellemesi yükledi bugün htc wildfire s i olan bir arkadaşım , görsel açıdan gerçekten hayli güzelleştirmişler walkman için ne zaman çıkacak acaba bilgisi olan war mı ?
  • Nisan gibi çıkacak ICS. yani android 4.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sphynx

Nisan gibi çıkacak ICS. yani android 4.

2.3.5 gelmeyecek mi yani önce ?
  • Firma ile alakalı bir durum. HTC gerekli güncelleme görmüş yapmıştır, Sony gerek görmez yapmaz. Okuduğum kadarı ile sony yazılım departmanı yoğun bir şekilde Android 4 ile uğraşıyorlarmış. HTC ye 4 sürümü gelmeyecek olabilir bu yüzden göze hoş gelmesi için birseyler yapıyor olabilirler.
  • Cevaplar icin sagolun arkadaslar. Magazadan aldigim icin dediginiz olayi yapamiyorum. Forumda ayri bi konu actim gelismeleri de buraya yazarim. Insallah kimsenin basina gelmez ama olursa diger arkadaslar da bu tecrubelerimden yararlanabilir.

Edit: linki de buraya ekleyeyim
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=56933462&p=1#56933462

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DhAk -- 25 Ocak 2012; 1:26:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

quote:

Nisan gibi çıkacak ICS. yani android 4.

2.3.5 gelmeyecek mi yani önce ?

merak etmeyin hepsi gelecek sırayla

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►►

• Sony Ericsson Nozomi bu telefon. Live with walkman değilki ne alakası oldu konuyla anlayamadım.. Bu telefonun sürümü yüksek diye LWW ye de güncelleme gelecek demek değil ki. Umarım gelir tabiki. biz 2.3.4 kullanırken 2.3.7 sürümü var amcamda. Hadi hayırlısı bakalım...
  • quote:

Sony Ericsson Nozomi bu telefon. Live with walkman değilki ne alakası oldu konuyla anlayamadım.. Bu telefonun sürümü yüksek diye LWW ye de güncelleme gelecek demek değil ki. Umarım gelir tabiki. biz 2.3.4 kullanırken 2.3.7 sürümü var amcamda. Hadi hayırlısı bakalım...

nozomi olduğunu biliyorum sadece demek istediğim

sony ericsson yazılım geliştirmesini tek çatı altında yapıyor yani tek kaynak koda göre cihaza özel ayarları ekleyerek hazırlanıyor.
    ama tabi yan cizme durumları da olabilir.direkt ics ye atalabilirler de ama muhtemelen geliştirme süreçleri yüzünden güncelleme gelmesi muhtemel

2011 cihazları için ics nin yeni kernelle gelmeyeceğini duyurdular çabuk çıkabilmesi için de 2.3.7 ön hazırlık için olabilir çünkü yeni arayüz kullanıyor 2.3.7 sürümü ics de de o arayüzle devam edebilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: smartcell

Slm Arkadaslar bende bu telefondan yeni aldım ...anlayamadığım bazı noktalar var. bir arkadaşımız kendi telefonunu kontrol edip ekran görüntüsünü paylaşırsa çok sevinirim... Sorun şu.. Ayarlar > uygulamalrı yönet> sd kart seçtiğimde 1.1 gb kullanılan 771 mb boş alan gözüküyor... telefonu usb kabloyla bilgisayara bağlayıp sd karta baktığımda yine telefonunun gösterdiği değerleri görüyorum... fakat ekranda gözüken tüm dosyaları seçip sağ tuş yapıp özellikler dediğimde toplam boyut 384 mb ... yani 1.1 gb değil... neden ..

Ben hafıza kartını değiştirmek istiyorum 8 gb kart alıcam... Eski karta olan ve benim göremediğim bu dosyaları nasıl yeni karta aktarabilirim...Veri kaybı yaşamak istemiyorum.

Birde yeni sistem güncellemesi yaptım ...sonu .58 olan versiyon... İşletim sisteminin özelliklerine baktığımda froyanın 2.6.32.9 kernelli kullandığını gördüm.. eğer bu gingerbread ise niye samsunglarda ve wikipedia da 2.3.x sürümünde kernel 2.6.35.7 olarak gözüküyor..

arkadaşlar yok mu sorunuma çare olabilecek biri...Android işletim sistemini tam olarak bilmiyorum.. Yardımlarınızı bekliyorum...

• quote:

quote:

Slm Arkadaslar bende bu telefondan yeni aldım ...anlayamadığım bazı noktalar var. bir arkadaşımız kendi telefonunu kontrol edip ekran görüntüsünü paylaşırsa çok sevinirim... Sorun şu.. Ayarlar > uygulamalrı yönet> sd kart seçtiğimde 1.1 gb kullanılan 771 mb boş alan gözüküyor... telefonu usb kabloyla bilgisayara bağlayıp sd karta baktığımda yine telefonunun gösterdiği değerleri görüyorum... fakat ekranda gözüken tüm dosyaları seçip sağ tuş yapıp özellikler dediğimde toplam boyut 384 mb ... yani 1.1 gb değil... neden ..

Ben hafıza kartını değiştirmek istiyorum 8 gb kart alıcam... Eski karta olan ve benim göremediğim bu dosyaları nasıl yeni karta aktarabilirim...Veri kaybı yaşamak istemiyorum.

Birde yeni sistem güncellemesi yaptım ...sonu .58 olan versiyon... İşletim sisteminin özelliklerine baktığımda froyanın 2.6.32.9 kernelli kullandığını gördüm.. eğer bu gingerbread ise niye samsunglarda ve wikipedia da 2.3.x sürümünde kernel 2.6.35.7 olarak gözüküyor..

arkadaşlar yok mu sorunuma çare olabilecek biri...Android işletim sistemini tam olarak bilmiyorum.. Yardımlarınızı bekliyorum...

Görünmeyen dosyalara usb ye msc modunda baglarsaniz gorursunuz gereksiz dosyalari mesela cogu others in icimde

Kernel surumu android versiyonlarinda mecburi degil her uretici kendi kernelini kullaniyor eski surum olmasi kotu anlamda degil gene ayni sekilde caliscaktir performans kaybi olmaz

• Eskişehir'de nereden bulabilirim bu telefonu ?
  • bu telefonu internetten mi yoksa direk gidip vatandan mı alsam ya ? ne gibi farklılıklar oluşuyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopardy!

Eskişehir'de nereden bulabilirim bu telefonu ?

Eskisehir sınrları içinde sana en yakın vatan bilgisayardan
  • quote:

quote:

Vatan bilgisayarın sitesine baktım Eskişehir'deki vatan notebook şube olarak gözükmüyor. O yüzden acaba var mıdır orada diye merak ettim.
  • quote:

quote:

quote:

Vatan bilgisayarın sitesine baktım Eskişehir'deki vatan notebook şube olarak gözükmüyor. O yüzden acaba var mıdır orada diye merak ettim.

Anladım dostum Orda yoktur sadece notebook satıyor onlar
  • beyler ya bugün forum istanbul vatan notebookta cihazı inceleme fırsatı buldum yanlız bataryası olmadığı için sadece dışdan inceleyebildim.
    Beyaz olanı vardı orda.

Dikkatimi çeken şey plastik kalitesi biraz kötü galiba?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım dostum Orda yoktur sadece notebook satıyor onlar

var ben oradan aldım. hatta teşhirde iki renkte var gidip bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apertura

bu telefonu internetten mi yoksa direk gidip vatandan mı alsam ya ? ne gibi farklılıklar oluşuyo ?

internetten al kesinlikle,internet satışlarında koşulsuz bir hafta içinde değiştirebiliyosun,ama direk alınca bi sorunda servise gönderiyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biraylakadam

quote:

Orijinalden alıntı: Apertura

bu telefonu internetten mi yoksa direk gidip vatandan mı alsam ya ? ne gibi farklılıklar oluşuyo ?

internetten al kesinlikle,internet satışlarında koşulsuz bir hafta içinde değiştirebiliyosun,ama direk alınca bi sorunda servise gönderiyolar.

ama kutuda bozuk gelirse ne yapacam çünkü eskişehirde kalıyorum, bu müşteri memnuyeti olayı (ürün iade ) geçerli değilmi elden almalarda ? yoksa buda mı sadece internetten alınca oluyo
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.