Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.520
Cevap
21
Favori
282.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar xperia neo telefonumda kullanmak için Braınwavz M4 kulaklık aldım ama telefon kulaklığı tanımadı çok canım sıkıldı yokmudur tanıması için bir program yöntem falan bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gstmr

Arkadaşlar xperia neo telefonumda kullanmak için Braınwavz M4 kulaklık aldım ama telefon kulaklığı tanımadı çok canım sıkıldı yokmudur tanıması için bir program yöntem falan bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Kulaklıgın son bogumunu tam oturtmadan bir dene, olmazsa işten anlayan bir elektronikçi bulursan sorun yaratan bogumu by-pass yapacak bir ara kablo yapabilir, kısa bir ara kablo ile sorunu halledebilirsin belki...
  • telefon alacak arkadaslar vatanda %25 indirim baslamis bilginize bu fırsatı kaçırmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unitback

telefon alacak arkadaslar vatanda %25 indirim baslamis bilginize bu fırsatı kaçırmayın

Sitede herhangi bir hareket yok ama?
  • bende fark ettim sitede bişey yok senin nasıl haberin oldu acaba ?
  • sitede de 601 e indi arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apertura

quote:

Orijinalden alıntı: biraylakadam

quote:

bu telefonu internetten mi yoksa direk gidip vatandan mı alsam ya ? ne gibi farklılıklar oluşuyo ?

internetten al kesinlikle,internet satışlarında koşulsuz bir hafta içinde değiştirebiliyosun,ama direk alınca bi sorunda servise gönderiyolar.

ama kutuda bozuk gelirse ne yapacam çünkü eskişehirde kalıyorum, bu müşteri memnuyeti olayı (ürün iade ) geçerli değilmi elden almalarda ? yoksa buda mı sadece internetten alınca oluyo

Elden alınca koşulsuz iade kabul etmiyorlar, arıza durumunda servise gönderiyorlar sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: El-Harezmi

quote:

quote:

quote:

bu telefonu internetten mi yoksa direk gidip vatandan mı alsam ya ? ne gibi farklılıklar oluşuyo ?

internetten al kesinlikle,internet satışlarında koşulsuz bir hafta içinde değiştirebiliyosun,ama direk alınca bi sorunda servise gönderiyolar.

ama kutuda bozuk gelirse ne yapacam çünkü eskişehirde kalıyorum, bu müşteri memnuyeti olayı (ürün iade ) geçerli değilmi elden almalarda ? yoksa buda mı sadece internetten alınca oluyo

Elden alınca koşulsuz iade kabul etmiyorlar, arıza durumunda servise gönderiyorlar sadece.

hocam peki bi sorun yok diyelim ama beğenmedim telefonu geri iade edebilirmiyim ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam peki bi sorun yok diyelim ama beğenmedim telefonu geri iade edebilirmiyim ?

Bildiğim kadarıyla telefona sim kart takıldığı andan itibaren iade kabul edilmiyor. Bu vatan'a özel bir durum değil. Telefonu nereden alırsanız alın prosedür böyle.

• bu indirim vatan notebook mağazalarındada oluyormu?Birisi orda var demiş ordan alıcam.Eskişehirde bi tek o var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsy

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla telefona sim kart takıldığı andan itibaren iade kabul edilmiyor. Bu vatan'a özel bir durum değil. Telefonu nereden alırsanız alın prosedür böyle.

tşk ederim , inşallah bişey çıkmaz yarın ankara vatandan alınacak sabırsızlıkla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ugursahhin

bu indirim vatan notebook mağazalarındada oluyormu?Birisi orda var demiş ordan alıcam.Eskişehirde bi tek o var.

yalnız vatan bayilerine baktımda orda eskişehirde yok gözüküyor, orası servis tarzında birşey olmasın ?
  • sipariş verdim vatanın internet şubesinden siyah olanını bakalım hayırlısı olsun.
  • quote:

sitede de 601 e indi arkadaşlar

Site ve mağaza arasında fark varmı yaw? mağazadan alamazmıyız 601 Tl ye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fil0zof

quote:

sitede de 601 e indi arkadaşlar

Site ve mağaza arasında fark varmı yaw? mağazadan alamazmıyız 601 Tl ye?

sitede cuma günü başladı , mağzalarda sadece hafta sonuymuş aradım sordum (: internetten +kargo parası haricinde bişey yok sanırım

• Bugünkü indirim mağazada yoktu. Duyuruluuur.
  • Bu telefonun içinden çıkan kulaklık çok dandik diyoruz öyle değilmi ??

Peki bu ne çifte sıtandartmıdır bu ???
    http://www.youtube.com/watch?v=CPT1KbbrBvw
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esayar07

Bu telefonun içinden çıkan kulaklık çok dandik diyoruz öyle değilmi ??

Peki bu ne çifte sıtandartmıdır bu ???
    http://www.youtube.com/watch?v=CPT1KbbrBvw

hocam demekki ülkeden ülkeye değişiyor, bunda da mesela hafıza kartı çıkmamış , keşke böyle bi kulaklık verseler hafıza kartı yerine :/
  • hafıza kartı iiçnde oluyor. bende öyle çıktıç bunun da içindedir. biz bi hak talep edebilirmiyiz ki sony ericsson dan.
  • o kutudan çıkan kulaklık sony live diye piyasada satılıyor 150tl ye keşke kart çıkmasada bu kulaklıç çıksa resmen haksızlık hem iki katı para ver telefona hemde aksesuarlarını alma .
    Ben samsunlarda bazı ülkelerde satılanlarda deri kılıf çıktığını görmüştüm ama sony den bunu beklemezdim resmen telefondan soğuttular beni
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.