Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.519
Cevap
21
Favori
282.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben beklemekte fayda görüyorum kesin buna bişiler kaktırırlar yada ses çipini değiştirirler adam gibi bi walkman phone cıkarırlar aynı şekilde
  • Kulaklığın güzelliğine bak ya gel de çıldırma
  • TELEFONU ALAN ARKADAŞLAR:
    Bu telefonun walkman özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi bekliyoruz :)
    Bize internet ve oyundan yada kameradan bahsedip durmayın lütfen :) onları biliyoruz...Çünkü o özelllikleri barındıran biçok telefon var.Bu telefonu diğerlerinden ayıran tekşey walkman olması. Buyüzden merak edilen
    sorularım:
    1-)SES TUŞUNA BASILI TUTUNCA ŞARKI ATLAMASI YAPIYORMU?
    2-)EKOLAYZER AYARI GRAFİK Mİ?YANİ ELLE 60HZ 120HZ...GİBİ ELLE AYARLAYABİLİYORMUYUZ?
  • arkadaşlar bugün bostancı vatana gittim.Telefonu çok az inceleme fırsatı buldum.
    -Çok hızlı
    -Ekran kalitesi daha önce bahsi geçtiği gibi kötü değil
    -Vatandaki eleman şarj olarak androidler arasında en iyierden biri olduğunu söyledi
    -Parlak kasa olmadığından çizilme riski yok
    -Kamerası fena değil-Gece modu ve Flaş iyi
    -Ses kaitesi çok feci,yani çok şaşırdım acayip net ve çok çıkıyo
    -Menüden ekolayzır ayararını aradım ama göremedim,pop,jazz rock falan vardı da manuel ayarları göremedim ama var olabileceğini düşünüyorum.Çok kalabalıktı uzun soluklu inceleyemedim.
    @astral09 keşke çıkmadan önce görseydim o sorunu:)
  • nasip kısmet :)
  • telefonun mağaza fiyatı hakkında bilgisi olan var mı elden bakarak almak istiyorum boşuna da gitmek istemiyorum
    illa netten mi almak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

telefonun mağaza fiyatı hakkında bilgisi olan var mı elden bakarak almak istiyorum boşuna da gitmek istemiyorum

Hafta sonuna özel mağza fiyatı da 601 tl dostum
  • 2010 Ağustos ayından beri X10i kullanıyorum ve artık değişiklik yapmanın vakti geldi.Fakat çok üst modeller yerine daha ihtiyaca göre bir telefon arıyorum bu sefer.Araştırırken LWW'i gördüm en çok ilgimi çeken şey ise Android 4.0'ı alması bekleniyormuş sanırım boyutu ve tasarımıda çok hoşuma gitti.Kısaca soracak olursam Walkman kalitesi nasıl yazılımsal ve donanımsal açıdan en son W610i kullanmıştım eski Walkman'ler ile benzer yanı varmı?Telefonun hızı ne durumda ana ekranda sayfa geçişi ve güncel programlar/oyunlarda?

Son olarak Vatan'ın internet sitesinde 601 TL fiyat var uygun görünüyor ne diyorsunuz?

Ayrıca zamanında W610i'nin içerisinden çok güzel bir kulak içi kulaklık çıkmıştı,LWW'in yurt dışı versiyonunda da bu şekilde bir kulaklık var fakat ülkemizdeki paketten neden dandik versiyon kulaklık çıkıyor anlamak mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

telefonun mağaza fiyatı hakkında bilgisi olan var mı elden bakarak almak istiyorum boşuna da gitmek istemiyorum

Hafta sonuna özel mağza fiyatı da 601 tl dostum

eyvallah dostum yarın kısmet olursa live walkman yada xperia mini ikisinden birini seçicez artıkın
  • üşenmedim gittim denemek için evet kendi operlorunden yuksek ve net ses çıkıyor ama oyle bi bass durumu yok hatta psp gomdaki bassları alabilsem almaya razıydım ses çok duru ve berrak ben gibi bass kafalara pek tavsiye edemiyecegim ayrıca her kulaklıgı tanımıyor yanımda kendi jvc marka telefonlar için olan kulaklıgım vardı tanınamayan donanım dedi yani her 3.5lik kulaklıgı takabileceginizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz bi destek listesi çıkarılsa kulaklıklar için iyi olur sonuçta tizleri mideri on planda müzik türlerini tercih edenler için ideal olabilir ama walkmanlik bu kalite goremedim sesde ben korkarım walkman olmasına ragmen sensationdan fark yer müzik konusunda...sonynin buna el atması şart bence yoksa tipi ve kasası gerçekten çok hoş denildigi gibi çok hızlı işliyor ama müzik konusu kulaklık konusu biraz sıkıntılı...eğer westone 3 üm yanımda olsa onunla denerdim aama tanırmıydı telefon bilmiyorum netice ordaki kendi kulaklıgıyla deniyebildim kulaklıklarda çok dandik belirteyim....

• güzel cihazmış. alanlara kullananlara hayırlı olsun.. satmak isteyen varsa talip olabilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepciniz83 -- 10 Aralık 2011; 22:39:49 >
  • böyle bi telefon alıpta kablolu kulaklık mı kullanmayı düşünüyosunuz :) ben c702 de bile mw600 kullanıyorum ses kalitesi mükemmel şarjı çok iyi müzik değişiminide yapabiliyosnuz radyosda var ebayden getirebilirsiniz ..
  • iki adet bluetooth kulaklıgım var fakat bluetooth kulaklıklarda kablolu kalitelisini alamazsınız...ayrıca 6 saat gibi bi süredir max bluetooth kulaklıkların şarjın dayanacagı süre...
  • bu telefona aksesuar nereden alınır ?

silikon kılıf tarzı birşey ve ekran koruyucu
  • e-bay den al kardeş
  • Bende alacağımda kulaklık kalitesi çok önemli sırf bunun için x10'u satacağım iyi bir kulakiçi kulaklıkla deneyen varmı? Cevaplarınızı bekliyorum.
  • kullanacagın telefonu dene cunku butun control talk kulaklıkları desteklemiyor daha oncede yazdım...
  • telefonda grafik ekolayzır yok arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

kullanacagın telefonu dene cunku butun control talk kulaklıkları desteklemiyor daha oncede yazdım...

creative ep630i mikrofonlu modeli bu telefonda hem müzik hem de tel görüşmesinde sorunsuz kullanılabilir değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

burdaki videoki kulaklık çıkmıyormu türkiyede satılanlarda

oha kulaklığa bak sırf şu kulaklık için alası geliyor insanın

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.