Şimdi Ara

Sonu gelen AKP: Sosyal Medyayı kapatalım! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
8.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cem_Alim

Tek eğlencesi Tik-Tok olan ergen bi zahmet seçmen olmasın...

Tek eğlencesi bu hale "getirilen" gençler evet seçmen olacak, zoruna mı gidiyor? Bize de zamanında gençlerden hiç bir şey olmaz diyen beş para etmez bir halta yaramayan boomer' lar vardı. Özellikle de sosyal medyayı tiktok sanan biri olduğunu göstermen iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 17 Ağustos 2021; 14:39:0 >
  • quote:

En azından barizi göremeyecek kadar saplantılı ve kör değiller. Seçim öncesi 2 paket makarna 2 torba kömüre kanacak kadar da aptal değiller

• quote:

o tik tok seçmeni sizden daha akıllı ve isyankar, rahat ol :D

• Sonu gelen AKP: Sosyal Medyayı kapatalım!Takis Petrovyoutube
    Long life to the Eternal President of the republic, Kim Il-sung. North korea is best korea.
    https://www.youtube.com/watch?v=oDZaBV3V4LM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E9F644F03 -- 17 Ağustos 2021; 13:34:30 >
  • Eceli gelen Akp Sosyal medyayı kapatırmış

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Bir zahmet bilmem kimin g**ünün kılı olanlar da seçmen olmasın..

• Forumda fotoğraflı, resimli komiklikler şakalar fazla paylaşmam ama bunu atmak isterim.

Sonu gelen AKP: Sosyal Medyayı kapatalım!
  • Sosyal medyayı kapatmak yetmez
    Elektrikleri kapatalım
    Lambayı söndürelim lambayı
  • Ben gencim son döneme kadar, geçmişte muhafazakarlara haksızlık edildiğini düşünüyordum ama artık görüyorum ki haksızlık edilmiyormuş çünkü bunlar çok fena gücü ellerine geçirdiklerinde yapabilecekleri korkunçmuş bunu fark etmişler geçmiştekiler o yüzden sert önlemler almışlar.

• Roby R kullanıcısına yanıt

sonunda biri el atmış bakalım hangi hesapla geri dönecek?

• Troller tedirgin

İşimizden olacağız diye düşünüyorlar. Başka vasıfları da olmayınca ne yapsınlar.

• Hocam o forumun trolü, yani söylediklerinde ciddi değil.

• İstediğin şeyi kapat gideceksin malesef

Ve bundan sonra bu ülkede sağ parti oyları %15 geçmez bir yandan ülke geleceği için iyi oldu bu 20 senelik dönem

Muhafazakâr olup bu kadar yalan dolan torpil iftira mobbing çalma peşkeş başka hiç bir dönemde görülmedi herhalde

• Vpn is loading
  • Kapatın tabi çağdaşlığa ve insanlığa dair ne varsa karşısında durun kadınların seçme seçilme haklarını elinden alın eğitim yerine cehalete yatırım yapın okul yerine in cin top oynayan yerlerde devasa camiler yapın gelişimi değil gericiliği destekleyin yargıyı özgürlüğü engelleyin insanları kokutun.

Allahtan son peygamberin H.Z Muhammed S.a.v olduğu insanlara benimsetilmiş yoksa halimiz niceydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-31EBF3EDD

Ben gencim son döneme kadar, geçmişte muhafazakarlara haksızlık edildiğini düşünüyordum ama artık görüyorum ki haksızlık edilmiyormuş çünkü bunlar çok fena gücü ellerine geçirdiklerinde yapabilecekleri korkunçmuş bunu fark etmişler geçmiştekiler o yüzden sert önlemler almışlar.

illa başına gelmesine gerek yoktu türkiye zaten bu olayları geçmişte tecrübe etti, her seferinde unutturulup mağdur olan bu arkadaşlar için televizyonda aptal tartışma programlarını izleyip beynini yıkattırmak yerine 2 saat dünya tarihi(dünya yazıyorum türkiye değil) kitabı okusan böyle olayların x yıl öncesinde 4598949 kere yaşandığını da görürdün.

Bu yüzden pek bir şey değişmez, gelecek seçimde akp gider, sonraki seçimde geçmişi temiz bir parti kurulur ve welcome to mağduruz. Araplara asimile oldukları için hiç utanmıyorlar da mağdur olduklarına. Türk kültüründe böyle bir şey yok. Türk kültüründeki şükür ile arap kültüründeki şükür arasında, dağlar kadar fark var. Ne güzel sorunlar halloldu diye yerine oturacağına geçmişte kendine karşı gördüğü her şeye sınırsız bir düşmanlık... Sonu yok bu işin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan/ -- 18 Ağustos 2021; 3:19:41 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.