Şimdi Ara

Sonu gelen AKP: Sosyal Medyayı kapatalım! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
8.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gülermisin ağlarmısın bu ne kapatsın heryeri Ahaber kalsın tek kanal  

• AKP hükümeti döneminde Türkiye Cumhuriyeti en kötü dönemini yaşamıştır , 20 yıldır iktidardalar 20 yıl geriye götürdüler ülkeyi ,gittikleri gün bayram olacaktır  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 18 Ağustos 2021; 20:4:43 >
  • Önceki seçimde nasıl koyduk diye Türk bayrağıyla sokağa çıkan dayılar bu seçimde nabacak bakalım çok merak ediyom :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • valla sürekli böyle haberler çıkıyor, ha yaparlar mı bir noktaya kadar yaparlar, beklerim. gençleri sokaklara dökecekler bu gidişle zaten, ha bir çoğu ülkede kalmıyor, o da var. yok ya, olmaz bu da dediğim çok şeyi yaptılar. hayretlerle seyrettik sadece. ama işin sonu uçurum. umarım iyice yaklaşmışlardır ve bu halk için ferah, güzel, aydınlık yarınlar yakındır.

• Bunların oyları kaça düştü acaba da tiktok kapatmaya kadar düştüler 😄

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • O iş baya zor yaptırım gelir ayrıca çoğu şirket sosyal medyadan hareket ediyor iflas ederler.
    Bına maçaları yetmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim çevremde ne kadar Akpli Türbanlı muhafazakar doblolu dayı varsa Hepsi facebookta twitterda instagramda youtubeda 20gb internet paketlerini 1 ayda bitiriveriolar.

Kendi muhafazakar akrabalarımdan biliyorum teyzelerim halalarım bütün gün sosyal medyada video izliyolar paylaşıolar falan. Bunlar 10yıldır akpye oy atıolar.

Bence akp sosyal medyayı engellerse. Kendi seçmeninden oy kaybeder asıl:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Nickizm

Bu mesaj silindi.

ayakkabı burda 1499 tl?

https://www.modadukkani.net/urun/valentino-garavani-sneakers-vl7n-beyaz-siyah-bantli-spor-ayakkabi/

• quote:

Orijinalden alıntı: GEÇBATAN

ayakkabı burda 1499 tl?

https://www.modadukkani.net/urun/valentino-garavani-sneakers-vl7n-beyaz-siyah-bantli-spor-ayakkabi/

Alıntıları Göster

Valentino Garavani dünyanın en pahalı İtalyan designer markalarından biridir. O fiyata gerçegini hiç kimse satamaz :) Ayakkabının fiyatı 620 euro. Euro 1.5 olsa belki...

www.beymen.com
    Valentino Garavani Beyaz ERKEK Beyaz Kontrast Logolu Erkek Deri Sneaker 906660 | Beymen
    https://www.beymen.com/p_valentino-garavani-beyaz-kontrast-logolu-erkek-deri-sneaker_906660

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 19 Ağustos 2021; 13:49:6 >

• En fazla düzenleme getirebilirler kapatma söz konusu olamaz zannetmiyorum yapılabilicek birşey değil

• Bu zamanda sosyal medyanın kapatılması mümkün değil. Doğruda değil.

Sosyal medyada düzenleme yapılması ise gerekli bir durum. Bu düzenleme bu gün olmasa gelecekte olacaktır.

Sosyal medyada yalan ve kışkırtıcı mesajlar yani hukuken suç sayılan paylaşımlar olmuyor diye kimse iddia edemez.

Bu paylaşımları yapanlar ayrı bir gezegende yaşıyor gibi yorumlar yapıp gizlenemez.

Mesela bu forumda paylaşılan mesajlardan bir bölümü paylaşayım. DH üyelerine aşağıdaki şekilde telkinde bulunuluyor!

"Vergi vermeyin, sigorta ödemeyin. Paranızı sürekli yurt dışına çıkarın. Dövize çevirin."

Ayrıca bu konuda çarpıtarak yazdığın başlığın içeriği farklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen sosyal düzenleme yapılması lazım memleketin yöneticileri yakmış ateşi yok oluş dansı yapıyor adam sosyal medya düzenlemesi diyor yaa.

Çığlık atarak gülelim mi ne yapalım lan bu şey gibi bir yönetici kötü olur hadi dersin idare edelim yenidir şudur.

19 Yıldır pisletmediği yer kalmamış adamların sosyal medya düzenlemesiymiş interneti kapatma düğmesi gösteriyor adamlar ziyarete gidince internetle ilgili kuruma.

Kapatsınlar ama şu instagram'a altın varaklı mobilya atamayan güruhun kıvırtmalarını görmek istiyorum.

• arttırıyorum, internet yasaklansın.

• Kapatamazlar! Zira kendi aralarında haberleşmek ve halkı gaza getirmek için en iyi platform sosyal medya. Rte’nin şahsında da en etkili olduğu yer yine sosyal medya. Zira rte tv ye çıkınca kanal atlayan 10 milyonlar var, sırf görmemek, duymamak, hakaretlerini işitmemek için. Fahrettin Altun gibileri hala 1340’ların kafa yapısıyla yaşayan, böyle bir parti başkanı dışında en uyuz ortadoğu ülkesinde iş bulamayacak kadar kör, irrite edici bir kişinin gerçekten bile bile halka yalan söyleyebilecek kadar kendi çıkarlarını savunan bir kişiyi de maalesef halkımız takmaz.

Diyelim ki netin başında maaşlı memur olan ama halka hakaret etmekten erinmeyen Altun; TV tarafında da tescilli fetullah militanı Hilal Kaplan tek kaldı. Kimse takmaz. Böylesine sefilleşen, yoksulluğa itilen bir halkın tek eğlencesi dayı düğünleri ve zıplayan keçi videoları olmuşken kapatmak intihardır. Onların hedefinde Meral Akşener, dolayısıyla İyi Parti var. Zira İyi Parti’nin 2 numarası, Türkçü ülkücü hareketin önderlerinden Koray Aydın’ın konuşmaları bunları öldüresiye korkutuyor.

• Twitter miwitter hepsinin kökünü kazıycaz demişti tee kaç sene önce. Olmadı. Olamazda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Salonu da balkona katak mı

• Herşey adamların ellerinde butun internet servis sağlayıcıları bile seçime 1 ay kala yurt dışı bağlantıları koptu internet yok deseler ne yapabiloriz ? anca müşteri hizmetlerine arar sayar söveriz herseyden bir haber evde oturur dururuz kimse halk ayaklanır vs. diye düşünmesin bizim halktan bir cacık olmaz herkes bekliyor ki birileri sokağa dokulsün ama kimse elini taşın altına koymuyor dediğim yanlış olsa onca uyusturucu olayı vergi toplanan paralar vs. gibi bir sürü olay oldu peki sonucta ne oldu ? anca sosyal medyada yazıp çiziyoruz herkes keyfim kacmasin modunda bizim halk böyle iste hem ayranim dokülmesin hem beni öpmesinler modunda

• Hangi taraftan konuşulmasını istersin?

Tamam AKP bitsin yerin dibine girsin, bunun için herkes sosyal medyada gelinden geleni yapsın, yazdığı önemli değil, sadace karalısın.

ekonomi arası bozuk olanlar iyice AKP yüklensin, Adavet etsin RTE'a

Yahu insanın aklıyla konuşuyorum, vicdanına sesleniyorum. 2013-günümüz ibaret(değil bu hatayı yaptıysam doğru tespitlerim var.) şu hayatımız!

Birileri buna çok kızacak ama, Ülkenin 1980 1990 2000 yıllarını söylüyorum o taraftar olduğunuz kesimler ülkeye katkı sunmuşlar mı? Beğenmezsin, bu sorun değil, Benim Alsa onaylamadığım şeyler var, bu şu an önemli değil! Hizmette öne giden CHP olsun Başka partiler olsun, misal istanbulda bir tranvay projesini üstad olan kim AKP değil mi? Hadi sende, Tamam o zaman göster o zaman sende! Yapmışlar mı birşey? AKP'den önce varmıydı bir dikili ağacı! Ülkeye Özal ile gelen hizmetleri Özalı zehirlemek ile kaosu yükseltmediler mi?

birde Akıl dışı bir şey PKK AK PARTİ getirmiş? ya buna hangi akıl onay verir? Sadece sürekli rakip olarak gören yada Türkiyenin ileri gitmesini istemeyenlerin aklını pazarda satıp sadece menfi duygularıyla Cevap vereceği, tasdik edebileceği birşeydir bu!

Eğer bir adam, bir insan iyi birşeyler yapmış, alenen başka ÜLKELER Türkiyenin kuvvetlemesi,iktidar, irade söz bitirici bir konumada olmasını istemiyorlarsa tabiki kim olursa olsun Yanlış yapacak ve ISRARLA YANLIŞ YAPMASI İÇİN KASITLI TUZAK TAVSİYELERDE BULUNACAKTIR. DOKTORCUK VE HAKİMCİK MAKAMCIKLARDAN BİLE GÖRDÜK!

KARDEŞ, RTE DEDİĞİNİZ İNSAN 2016 yılı gibi bir dönemde türkiyeyi ele aldı! 2000 yıllar böyle idi?

HADI KENDINIZE SORUN, KAÇINIZIN DURUMU IYIDI? KAC TANE KISI YURT DISI ILE ALISVERIS, TICARET YAPABILIYORDU 2000 oncesi

KAÇ KİŞİNİN ALTINDA İYİ BİR ARABA VARDI!

FARK EDİLMİYOR MU? SÖYLENİLMEK İSTENİLMİYOR MU? BİLMİYORUM HAYATTA GÖZLEMLEDİĞİM ŞEY İNSANLARIN 2016 ALÇAK SAHTEKAR BİR GİRİŞİME BAKARAKTAN BU ÜLKEYE HAYALİNDEKİ HİZMETİ YARISI GERKÇEKLEŞTİRMİŞ BİR İNSANA HAKSIZLIK EDEMEM!

RTE, TARAF OL DEMİYORUM O ADAM TÜRKİYEYE HER TÜRLÜ DÜŞMAN OLANLARIN HAYLİYLE FAZLA OLDUĞU ÜLKE VE GRUPLAR İLE MÜCADELE ETMEKTEDİR.

BIRAKINDA BİRAZ HATA YAPMASINA MÜSADE EDİN VEYA YAPTIĞI HATLARIN NEREDEN KAYNAKLANDIĞINI VİCDANIINIZA SORUN!

ve ELEKTRİĞE ALLAH DİYEN ALLAHIDA MENFAATİNE ALET EDENLERİ BULUN!

bir gün gelir mesaj dünyaya ulaşıp ulaşmadığın görebilirim. bunuda yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berce -- 19 Ağustos 2021; 22:5:24 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.