Şimdi Ara

SON 20 GÜNDE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEYECEK OLMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayalperestleri üzecek durum.Şuan kaç net yapıyorsanız max 1 net arttırırsınız.Hele çalışmadıgınız konu kaldıysa geçmiş ola.O konuyu beyin sona bırakmıştır ve önyargı oluştugu ıcın istediğiniz kadar çalışın o konuyu anlayamayacaksınız.

• tamam
  • Biri bitiyor biri başlıyor aw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kafayla hareket edersen birşey yapamazsın tabi

1 yıllık yks tecrübemden çıkardığım tek ders:

1 günün bile tahmin edemeyeceğin kadar kıymetli olduğudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adisdasdadas -- 6 Haziran 2020; 17:7:10 >
  • Güzel eleme yöntemi, kurgu güzel

• Bişey değişmeyecekse bıraktım ben eyvallah hocam 1 net için 20 gün çalışılmaz sağolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu aptalı görüp aklı karışan arkadaşlara söylüyorum şu bi haftada bile netlerim ciddi arttı çalışmaya devam edin
  • suleyman çakır kullanıcısına yanıt
    10 net yapıyosan 15e çıkmış olabilir.bi de üstteki petru mu ne o arkadaşa söyliyeyim engellemiş beni,behzat seni şamar oglanına cevirdi binlerce kişinin önünde.utanmadan hala sosyal medyada takılma hakkını kendinden buluyosun yüzsüz.
  • Yine birilerinin denemesi kötü geçmiş

• son ayda 20 25 net arttıran var. Güzel eleme taktiği devam
  • Phurky kullanıcısına yanıt
    evet arttırabilir.mesela tyt fende 0 net yapıyorsa 1 ayda 10-12 nete çıkabilir.yazdıklarım genelde ortalama üstü arkadaşlar için.50 net yapan adam 70 ayt yapabilir miyim diyor.kalmış 20 gün.1 senen varsa yaparsın 70ı.
  • hopesystem H kullanıcısına yanıt
    Neden yapamasın bilader adam 30 mat 20eds yapıyordur çok rahat+30 a atabilir

• Geçen sene bu zamanlar max 47 48 ayt yaparken sınavda 57.5 yaptım bunun gibileri dinlemeyin.

• Senin zeka seviyen düşük diye herkesi zeka seviyesi düşük mü sanıyorsun? 🤣 Üzgünüm ama yine herkesi kendin sandın belli ki dışarıda alamadığın ilgiyi burada bulmaya çalışan küfür seven mazoşist bir manyaksin

Ahahahaha ben de anlamıyorum, bari dhye selam vermeseydi

• bu tarz kelimelerle insanların bu hassas dönemde modunu düşürmek için mi bu çaban
    muhtemelen şu anda olduğun gibi hayatın boyunca da loser olmaya devam ediceksin
  • Tebrikler kardeşim motivasyon düşürerek iyi rakip eledin 👍😂

20 günde 20 net arttırmaz belki ama 1 netten fazlasını arttırabileceği kesin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.