Şimdi Ara

SON 20 GÜNDE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEYECEK OLMASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rezil etti forumu valla.sonra hem brdekıler hem eksıdekıler bızle dalga geçiyor.sebebi bunun gibi hıyarlar
  • Adam 500 gündür ders çalışıyor.Ama 500 günde değil de son 20 gün fulleyecek.anlıyorum hocam.kandırmaya devam gençler kendinizi.
  • Bu hesap lordemircan beyin yoksununun adminler çizmekten bıkmadı bu acizi bu yeni hesap açmaktan bıkmadı aciz. Sosyal yaşantısı olmadığı için buralarda bu çocuk da mazur görün arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hopesystem H kullanıcısına yanıt
    Hope hocamin da dedigi gibi uzun zamandir calisan ve konulari bitmis birini cok etkilemez , ama konulari eksik biri ciddi miktarda arttirabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayt sabahı modern fizik ve karbon kimyasını okudum 2 net geldi kardeşim kimi kandırıyorsun sen

• Hocam sen insanları nasıl blokluyorsun , her mesaj attiginda bloğu kaldırıyor musun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ikibinongibigelecek -- 6 Haziran 2020; 17:56:8 >
  • Sallayası gelmiştir hocam :D

• Kaldı ki 20 günde ayt kimyada 3-4 konu öğrenilir dalga mekaniği öğrenilir genden proteine öğrenilir ekoloji öğrenilir bunlar 6-7 net getirecek konular, rakip elerim umuduyla böyle konular açıp rezil olmaktan yorulmadınız mı?

• Bazı klişeler

•tyt asla bitmez
    •ayt çalışmaya bağlı tyt tamamen sınav anı
    •şimdi yaptığının 1-2 net fazlası ya gelir ya gelmez
    •zaten şuan herkesi sıralaması belli bu saatten sonra pek bir şey değişmez

ilk sene toyluğumuza çok yiyorduk bu numaraları he bir de sene başında şey vardı son sene tıp kazanılmaz :d bunlar bazı insanları çok fena etkiliyor biliyorum ben de ufaktan etkilenmiştim bunların hepsi aslında beynimize koyduğumuz bariylerler böyle bir şey yok. Yahu millet sınav sabahı okuduğu nottan soru yakalıyor adamın biri vardı deneme çözememiş konu eksiğinden sınav sabahına kadar konu çalıştım diyor sınavda da çatır çatır yapmış geçmiş.

Yani işin aslı şudur bu tür genelgeçer yargıları genelde sınava tekrar hazırlanan arkadaşlarım sallamaz ama 12. sınıf arkadaşlardan bunlara takılan varsa takılmasın elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışsın inşallah isteyen herkesin çok güzel hikayeleri çıkar bu 20 gün sonunda. Böyle üst perde konuştum ama ben de bu gerçekleri bilmeme rağmen çok düşüyorum sınav sürecinde. Düştük kalktık ama bir senedir ders çalışıyoruz dile kolay. Bu arada bu başlığı açan elemanı da forumun boş muhabbetlerinde bol bol görüyorum hızlı bir gir çık yapıyorum hepsine siz de çok takılmayın hatta basın bloğu forum kaliteniz yükselsin

• PhenomenalOne P kullanıcısına yanıt
    Bu adam kimya mühendisi olmak isteyip de acaba kimya mşhebdisliğinden kimi elerim diye kimya mühendisliğini kötüleyen başlık açmış adam sallamayın hocam.

• Aciz bir hareket, arkadaşa sabır diliyorum kazanamazsa gelir burada kimya mühendisi okuyanlar işsiz kalacak diye saçmalar herhalde

• seni haftalardır takip ediyorum.en az 5-6 kişiye lordemircan sensin diye iftira attıgını gördüm.valla sınav nedeniyle mi nedendir bilinmez ama kafayı yemişsin.seninle aynı görüşte olmayan herkese lordemircan diyorsun.unide dışlarlar seni haberin olsun
    Senden başka bir kişiye bile demedim.millet Lordemircan olduğunu öğrenince tınlanmama korkusuyla söyleyemiyosun .korkma titre 1 haftalık üye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haleptıplı -- 6 Haziran 2020; 18:18:34 >
  • burdakiler kim ki kimden dışlanayım.neti kapattığım an yoksunuz.
    Gerçek hayatta da ilgi görmüyosun neyse hadi sen burdan rakip elemeye çalış bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haleptıplı -- 6 Haziran 2020; 18:21:55 >
    Forumda rakip elemeye çalışan adam başkalarına kafayı yemişsin diyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.