Şimdi Ara

SON 20 GÜNDE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEYECEK OLMASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUTURS kullanıcısına yanıt
    Örneği benim bro sınav sabahı tamamen unuttuğum hatta doğru düzgün sorusunu bile çözmediğim konulardan arabada birkaç not okuyarak tyt de toplamda 6 soru yakaladım farklı farklı derslerden.Millete bakarsan 6 net için 2 ay çalışmalısın aS:Daas
  • 2017de sınava girmiş tecrübeli bir büyüğünüz olarak söylüyorum sakın böyle konulara aldırış etmeyin son gün bile abartmadan tekrar veya eksik varsa konu eksiği bakın ve mümkünse son günlerde dh de takılmayın, bilerek moral bozan tipler olucaktır.
  • Günün şakasını yapmışsın

• Sizin de işiniz zor ha.. Bir okula girebilmek için gece gündüz kafa yor filan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 6 Haziran 2020; 21:32:1 >
  • 18 mezunuyum son 3 hafta çözdüğüm 5 tyt ve 5 ayt denemesi nerden baksan 15 net kazandırmıştır bana, soğumuş motoru ısıtmıştı

• MadEngineer M kullanıcısına yanıt
    harbi millete bakarsan 6 net için 2 ay çalışmalısın abi su an gerçekten isteyen birisi varsa geri kalan 20 günde 20 net de yükseltir daha fazlasını da yükseltir ama insanlar niye böyle konuşuyor anlamıyorum kendi kendimize bariyer koyuyoruz gerçekten de şaka gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUTURS

Bazı klişeler

•tyt asla bitmez
    •ayt çalışmaya bağlı tyt tamamen sınav anı
    •şimdi yaptığının 1-2 net fazlası ya gelir ya gelmez
    •zaten şuan herkesi sıralaması belli bu saatten sonra pek bir şey değişmez

ilk sene toyluğumuza çok yiyorduk bu numaraları he bir de sene başında şey vardı son sene tıp kazanılmaz :d bunlar bazı insanları çok fena etkiliyor biliyorum ben de ufaktan etkilenmiştim bunların hepsi aslında beynimize koyduğumuz bariylerler böyle bir şey yok. Yahu millet sınav sabahı okuduğu nottan soru yakalıyor adamın biri vardı deneme çözememiş konu eksiğinden sınav sabahına kadar konu çalıştım diyor sınavda da çatır çatır yapmış geçmiş.

Yani işin aslı şudur bu tür genelgeçer yargıları genelde sınava tekrar hazırlanan arkadaşlarım sallamaz ama 12. sınıf arkadaşlardan bunlara takılan varsa takılmasın elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışsın inşallah isteyen herkesin çok güzel hikayeleri çıkar bu 20 gün sonunda. Böyle üst perde konuştum ama ben de bu gerçekleri bilmeme rağmen çok düşüyorum sınav sürecinde. Düştük kalktık ama bir senedir ders çalışıyoruz dile kolay. Bu arada bu başlığı açan elemanı da forumun boş muhabbetlerinde bol bol görüyorum hızlı bir gir çık yapıyorum hepsine siz de çok takılmayın hatta basın bloğu forum kaliteniz yükselsin
    Üstte yazdığın her şey doğru maalesef

• Geldi yine tipini

• Bu aptal amk salagı zula oynuyor amk . Gecen postundada insanları trollemeye calismisti sey diyodu . Anadolu universitesini kazan sen bilardo oyna arkadaslarinla . Benim ortamım olcak xd falan yazıyodu. Tam bir ampute bu arkadaş çok takmayın .

• bugün ki deneme de 46 net çıktı kalan sürede 60 net olmaz mı?
  • ersun yanal başkan fenerbahçe şampiyon
  • konu tartışmaya kapalıdır aQü 20 günde edb bitirdim
  • crimsonlady kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle pek sallamamak lazım herkesin yapısı düşüncesi kendine.Dediğin gibi isteyen son 20 günde 20 net arttırır isteyende her şey bitti 20 günde 1 net anca arttırırım diye zırlamaya devam eder aS:dfa
  • Valla son gün bişi okursun ertesi gün sınavda çıkar pat diye 1 net...yani bayaa boş yapmışsın ama sen son güne kadar bir şey yapılmaz demeye devam et fhskdksks adaya erken veda eden sen olursun..

• beyni olmayan biri için dediklerin doğru

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.