Şimdi Ara

Sömestır tatilinde Tayland Gezisine katılmak isteyenler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
2.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ocak 27-subat8 tarihleri arasında (high season) 11 günlük tatil programı duzenliyorum bana katılmak isteyen arkadaslar bu baslıga cevap yazabilirler. tatil programı olarak phuket-bankok ve pattaya olmak uzere 3 sehirde konaklama,gezme ve eglenme seklinde olacak. isteyenler fikir belirtmek öneride bulunmak isteyenler cevap yazabilirler.
    katılım tabiki ucretsizdir :)

edit:uçak biletini dah ucuza almak isteyenler icinde bi haberim var burda bi arkadasım mil puanla biletleri yuzde 30 daha ucuza alıyor isteyenler degerlendirebilir. ben birkac kez bu sekilde gittim geldim hicbir sorun yasamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacher47 -- 17 Ekim 2013; 14:00:16 >

• Katilim tabikide ucretsiz derken anlamadim :)) ocak 24 2014 te degil mi ? O donemler oralar yazini yasiyor heralde degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet hem en yuksek sezon hemde somestr tatiline tam denk gelecek sekilde ayarladım. anlayacagın herkes kendi parasını odeyecek (bilet+yeme-içme) yalnız gitmek istemeyenler icin kacırılmayacak bir organizasyon ek ucret yok rehberlik ucreti yok v.s :)
  • Sevgili meslektaşım. Sizi ayakta alkışlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

Sevgili meslektaşım. Sizi ayakta alkışlıyorum

Tesekkur ederim

• Gidelim mi beraber?
  • Uplifting kullanıcısına yanıt
    yanlıs kisiyi alıntıladın galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

yanlıs kisiyi alıntıladın galiba

• Ucak bileti ve kalacak yer ile birlikte 1hafta kaca patlar. Tayland ve kambocya ilgi alanimda

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Ucak bileti ve kalacak yer ile birlikte 1hafta kaca patlar. Tayland ve kambocya ilgi alanimda

Bilet 2000 kalacak yer 500 ivir zivir 500 toplamda 3000 tl civari
    Ucak biletini yuzde 30 indirimli alirsan (muracaat ben :) ) toplamda 2400 e felan gider gezer donersin

• Böyle oluşumları destekliyoruz, gidip fotoğrafsız ve anılarınız olmadan gelmek yok ama. Şimdiden hayırlı yolculuklar olsun. Detayları sizlerden bekliyorum.
  • quote:

quote:

Ucak bileti ve kalacak yer ile birlikte 1hafta kaca patlar. Tayland ve kambocya ilgi alanimda

Ucak biletini yuzde 30 indirimli alirsan (muracaat ben :) ) toplamda 2400 e felan gider gezer donersin

2400 çok iyi fiyat. ocak ayı da en civcivli zamanları zaten
  • quote:

quote:

quote:

2400 çok iyi fiyat. ocak ayı da en civcivli zamanları zaten

o kadar uygunsa bence de mantıklı ama şu da siz daha önce gittiniz mi konuyu açan arkadaş olarak

• atoxi A kullanıcısına yanıt
    tabiki gittim :)
  • quote:

hayatım oralarda geçiyor diyorsunuz ciddi olarak meblağ max. 3000 Türk Lirası mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

hayatım oralarda geçiyor diyorsunuz ciddi olarak meblağ max. 3000 Türk Lirası mı

dostum senin tatil tarzına kalmıs bu rakam dahada asagı dusebilir cok daha yuksegede cıkabilir. ogrenci isi takılayım dersen duser eglencenin dibine vurayım dersen paranında dibine vurursun

• dostum 2014 ağustos için bangkok a iki adet bilet gidiş dönüş ne kadara ayarlarsın seneye yaz için tatil planı yapıyorumda turla mı yoksa kendim mi gitsem diye hesaplama yapmaktayım şu anda

@teacher47
  • Pexola kullanıcısına yanıt
    biletten bahsetmeden once soylim tayland turla gidilecek en son ulke
    ayrıca bilet fiyatlarına bak kac para tutuyor bana soyle sana kactan alabilecegimi soylim
  • ben balayı için gitmeyi düşünüyorum da şu anda baktığımda thy ile yaklaşık kişi başı 2058 tl sitesinde. iki kişi 4116 tl yapıyor. diğer firmalarla şu anda en ucuz 1600 tl civarı kişi başı. bunun yanında otel masrafı+harcama+bangkok-phuket arası uçak bileti falan falan. Turla gidersem kişi başı şu anda 1200 euro falan orda yapılacak geziler hariç otel+uçak biletleri+transferler dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pexola

ben balayı için gitmeyi düşünüyorum da şu anda baktığımda thy ile yaklaşık kişi başı 2058 tl sitesinde. iki kişi 4116 tl yapıyor. diğer firmalarla şu anda en ucuz 1600 tl civarı kişi başı. bunun yanında otel masrafı+harcama+bangkok-phuket arası uçak bileti falan falan. Turla gidersem kişi başı şu anda 1200 euro falan orda yapılacak geziler hariç otel+uçak biletleri+transferler dahil.

turun sana hicbir katkısı olmayacak fiyat yonunden. ucak biletini simdiden ayarla otelide aynı sekilde her halukarda turdan daha ucuza gelir (Tecrube konusuyor)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.