Şimdi Ara

Sömestır tatilinde Tayland Gezisine katılmak isteyenler? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
2.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    phuket ucak bileti falan oradan mi akinacak oncesinden mi
    hangi otellerde kalinacak onlarin odemesi nasil olacak
    ayrintiki yazar misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teacher47 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bahsettiğiniz 4 ve 5 * lı günlük 80-100 tl olan otelleri söyleyebilir misiniz Yüksek sezon için ( yani sizin tabirinizle high season ) da
    En azından bu otellerin isimlerini Tayland'da yaşayan bir acentacı olarak sözleşme yapar, Türk misafirlerimize pahalı fiyatlar vermemiş olurum.

Turizm Bakanlığı uygulamalarına göre, Bu türde tur ve organizasyonları düzenlemek, açıkca beyan etmek ve ilana teşebbüsde bulunmak Tursab A Yetkili Turizm Acentalarının yapabileceği birşeydir,

Bu ilanınızı ve reklamınızı Tursab BYK tarafından görülmemesine dikkat edin,

Türk Hava Yollarında Mil uygulamasında %25 ya da %30 indirim durumu söz konusu değildir, Mil kart sahipleri yeterli mile sahip oldukları sürece Türk hava yollarından millerini kullanarak sadece uçak yakıt ve vergilerini ödeyerek biletlerini alabilirler. ( 256 EURO'dur ) Bilet tutarının yani bahsedilen indirim kısmın olayını kart sahibi kendine göre belirler.

MaxiMiles, Adios ve Wings kartlarda yeterli mil puanların olması durumunda kart sahipleri biletlerini herhangi bir ücret ödemeden alırlar, Yeterli mil puanları bulunmaması durumunda avans mil puan kullanarak biletlerini ücretsiz alırlar.

• Phuket Rehberi kullanıcısına yanıt
    1- sizin bahsettiginiz kar amaci guden satis yapan turlar icin benimki self your self alaman usulu ismi tur ama benim yapacagim tamamen ucretsiz rehberlik yani tatil arkadasi olacaz
    2- booking yada agoda ya gir tonla sonuc cikar

• teacher47 kullanıcısına yanıt
    1. Kar amacı güden ya da gütmeyen turlar olsun önemli değil, Bu turları düzenleyebilmek için Acente sahipleri olarak Turizm Bakanlığına dünya paralar ödüyoruz. Herkes kendi bildiği işi yapacak ki herkes hayattan nasibini alsın. bu arada siz rehber misiniz ? aynı zamanda ücretsiz. Madem rehberlik yapabilecek kadar Tayland'ı biliyorsunuz, uzun yıllardır burada yaşamamıza rağmen bilmediğimiz eksikliklerimiz vardır, Tecrübelerinizi paylaşın bizde eksikliklerimizi tamamlayalım :)

2. Booking.com ve Agoda da dediğiniz dönemlerde 4 ve 5 * lı otelleri arattırtırdım ama bahsettiğiniz fiyatları bulamadım, bu konuda da yardımcı olursunuz sanırım
  • Phuket Rehberi kullanıcısına yanıt
    dostum taylandın neyini bilcen ya gitcen walkinge yakın bi otel tutcan aksamları cıkıp o 2 km lik sokakta turliycan istanbul degilki semt semt sokakları bilesin. neyse sizde bu isten ekmek yiyorsunuz sonucta ona bisey demem her kimki namusuyla ekmek yiyorsa onun isine saygı gosteririm benimki kendi capımda tatil arkadasları aramak turla karıstırmayalım bi nevi bi evi emlakcıdan degil sahibinden kiralamak gibi bisey.
    son olarak o tarihlerde 5 yıldızlı otel ararsan tabiki bulamazsın ama cok temiz cok guzel oteller var hemde onlarca aramayı bilcen
  • Düzenlenen tur ticari ise ; Türkiye'de tur organizasyonlarını sadece TURSAB A,B,C sınıfı belgesine sahip yetkili seyahat acentaları düzenleyebilir ya da bu paket turlara ait bilet satışlarını yapabilir. Onun haricinde, internet üzerinden böyle turlar düzenlemek mevuzata aykırıdır.

Düzenlenen tur ticari değilse ; Bu tür oluşumları destekliyorum.
  • Son durum nedir? kaç kişi gelmek için yazıldı?

Uyarsa ben de gelirim.

@teacher47
  • takip
  • Arkadaslar ilginiz icin tsk ederim baya bi talep var ama toplmda 5 kisi olmasinin daha fatdali olacagini dusunuyorum cok katilim olursada 5 er kisilik grulara bolunebilir ama ocaktan once bayramdada gitmeyi dusunuuorum bayramda gelmek isteyenlerde el kaldirabilir

• tayland yolcuları kalmasın!!
    arkadaslar bir suredir ilgilenemedim dugundur bayramdır dernektir derken biraz uzak kaldık.
    şimdi kayıtları almaya baslıyorum 11 gunluk tayland seyehatimiz başladı tarihler ilk mesajda belirtildi.
    basvuru yapan 20-45 yas arası herkes katılabilir.
    ön basvuru yapmak isteyenler mesaj yazsınlar listeyi ilk mesaja editleyecem. ne kadar cok olurasak oteli o kadar uyguna ayarlarız hadi gari tayland bizi bekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

tayland yolcuları kalmasın!!
    arkadaslar bir suredir ilgilenemedim dugundur bayramdır dernektir derken biraz uzak kaldık.
    şimdi kayıtları almaya baslıyorum 11 gunluk tayland seyehatimiz başladı tarihler ilk mesajda belirtildi.
    basvuru yapan 20-45 yas arası herkes katılabilir.
    ön basvuru yapmak isteyenler mesaj yazsınlar listeyi ilk mesaja editleyecem. ne kadar cok olurasak oteli o kadar uyguna ayarlarız hadi gari tayland bizi bekliyor

hocam kurban bayramindada tayland a gidicektin gittin sanirim oradan mi? yaziyorsun hava nasil orda?

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    dostum malesef gidemedim ekim ayı hekim ayı derlerdi inanmazdım malesef usuttum bogaz enfeksiyonu derken 3-4 gun yatakta gectim hala oksuruyorum :) bide insan gidecekse minimum 10 gun kalmalı 5-6 gun icin sadece yola 1500-200 lira para vermek pek akıl karı degil. kısmet somestıra insallah 11-12 gunluk guzel ve saglam bir tatil yapmayı dusunuyorum gitmeyi isteyenler katılabilir. sizinde yolunuz acık olsun bol bol resim eklersiniz artık
  • Çok geç fark ettim. İyi eğlenceler size.
  • bileti nezaman almayı düşünüyorsun? 3 ay var daha ocak sonuna. konuyu takip ediyorum, beraber gideriz umarım. ayrıca harika bir organizasyon olur diye düşünüyorum. tabrikler...
  • biletleri aralık ayına kadar da alabilirsiniz yani aralık ayında bile biletlerinizi uygun fiyattan almanıza yardımcı olurum son basvuru 31 aralık
  • Tarihler bana uygun eğer arkadaş arıyorsanız birlikte gidebiliriz.

• kenanus08 K kullanıcısına yanıt
    katılım serbest şart yok şurt yok 2045 yas arası herkes gelebilir
  • Zevkle takip

• 7 gun pattaya 4 gun phuket olarak kararlastırıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

7 gun pattaya 4 gun phuket olarak kararlastırıldı

hocam anılarınızı dinlemek isterim ne zaman gidiyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.